+ Ответить в теме
Страница 78 из 113 ПерваяПервая ... 28 68 76 77 78 79 80 88 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 771 по 780 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #771
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    В в поясненнях до схем звідки я це взяв написано що цей діоди(и) підвищує ккд системи. Так чи інакше схеми діодних мостів бувають різні і ускладнюють їх не просто так. що це все дасть конкретно для мене я ще не знаю, але знімати я їх звідти поки за будь яких умов не планую. окрім цих діодів у мене більше не залишилося варіантів як покращити цю схему для того щоб спробувати запустити дросель. ще можна тільки пару маленьких конденсаторів за дросель винести і все.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 15.11.2019 в 23:09.

  2. #772
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    і на деяких схемах без середньої точки трансформатора саме цих діодів більше тому поставив два - на некоторых машинах на задних мостах стоят по два колеса ( слева и справа по два )- а не поставить и себе по два колеса на легковушку - приблизительно как вы, увидел чего то и сделал - всего один вопрос на хрена это нужно????????????????? От этого аппарат лучше работать не будет. Во всём китайцы виноваты
    В в поясненнях до схем звідки я це взяв написано що цей діоди(и) підвищує ккд системи. - по ходу такой же как вы и написал, а вы повелись Те что у вас стояли, что эти диоды они корпусом отличаются - и те и другие импульсные ну и другие параметры отличаются, в данном случае замена смысла не имеет.

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #773
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Так чи інакше схеми діодних мостів бувають різні і ускладнюють їх не просто так.- с открытием вас.

  5. #774
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Те что у вас стояли, что эти диоды они корпусом отличаются - и те и другие импульсные ну и другие параметры отличаются, в данном случае замена смысла не имеет.

    Я нічого не міняв. там стоять усі діоди що були, а це замість зворотніх яких там немає. Я ще сам точно не розібрався як вони називаються якісь із них прямі, а якісь зворотні. от там одні стояли, а це доставлені протилежні до них.

  6. #775
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    так чи інакше осцилограма показує роботу цих діодів, от тільки що буде з електродом і дроселем перевірю пізніше. схоже на те що дуга навіть без дроселя має бути стабільнішою. Заміри проводив при тих самих параметрах що і першого разу, різниця по амплітудах теж певна є тепер на dc більш виражена різниця по амплітуді, а по ас навпаки різниця менша. Може це свідчити про те що трохи стала стійкішою сила току проти дроселля, тому що ас певно показує усю структуру току, а dc показує лише верх сигналу після зглажування діодами, тому що знову довелося вниз осцилограму на dc спускати і скорше за все нижня частина сигналу де зустрічаються і накладаються усілякі параболи Нажмите на изображение для увеличения
Название: 490px-DC_voltage_profile_of_B6_three-phase_full-wave_rectifier.jpg
Просмотров: 32
Размер:	28.6 Кб
ID:	9858 залишається невидимою, можливо тепер більше току в цілому по сигналу ас проходить на дросель і він сильніше включається в роботу і зглажує піки і піднімає низи сильніше оперуючи більшим током, не знаю чи вистачить цього на розпал дуги, але результат судячи з усього не поганий в цілому сигнал виглядає більш чистим і менше сходинок на ньому при спаданні амплітуди, хоча і по ас без дроселя амплітуда трохи менша, буде видно на електроді що по силі току. можливо доведеться міняти серцевину дроселя бо є підозра що вона може бути з фериту. а тут дуже не розженешся з розкачкою цього дроселя. може спробую навкруг газети наматати і зробити навісний бублик без серцевини щоб не розпаювати більше нічого.

    ще змастив вентилятор наче не все так погано з ним може поживе.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 16.11.2019 в 01:14.

  7. #776
    Зарегистрированный
    Регистрация
    07.10.2019
    Адрес
    Украина. Херсон
    Сообщений
    295
    Сказал(а) спасибо
    33
    Поблагодарили 68 раз(а) в 56 сообщениях
    Цитата Сообщение от hizerqqq Посмотреть сообщение
    схоже на те що дуга навіть без дроселя має бути стабільнішою
    Даже не рассчитывай на то что, просто добавив обратные диоды, будут какие-то улучшение в горении дуги.

  8. #777
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    ТІльки що спробував і іскра тепер є з дроселем. раніше небуло, так що результат очевидний. Але по дузі і всьому іншому буду тестувати потім в більш підходящих для того умовах. Ще може спробую заміряти осцилограми з тим великим дроселем що я робив на сильному фериті у мене ще дві лінії від нього не розібрані залишилися можна одну взяти і глянути що буде.

  9. #778
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Николаевич Посмотреть сообщение
    Так чи інакше схеми діодних мостів бувають різні і ускладнюють їх не просто так.- с открытием вас.
    люди питають, я відповідаю поки мені це цікаво і є що відповісти.

  10. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  11. #779
    Зарегистрированный
    Регистрация
    07.10.2019
    Адрес
    Украина. Херсон
    Сообщений
    295
    Сказал(а) спасибо
    33
    Поблагодарили 68 раз(а) в 56 сообщениях
    ТІльки що спробував і іскра тепер є з дроселем. раніше небуло
    Сказки это. Диоды тут не при чем.
    з тим великим дроселем що я робив на сильному фериті
    На ферритовых кольцах дросселя никто и никогда не мотал.
    Если деньги девать некуда, вот: https://www.ferrite.com.ua/powder_cores/iron_powder.html
    Марка Т400, Т520..... И то, не думаю, что шибко помогут...

  12. #780
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Сказки это. Диоды тут не при чем.

    У мене на руках тільки такий результат зараз. і чиїсь розмови для мене вже нічого не вирішують. Тому я все і перевіряю з того що мені здається перспективним, бо говорити конкретно тут можна дуже довго. В цілому схема діодного моста на цьому апараті стала більш повною і ефективною.


    Порився по дата шитах і судячи з усього діоди 80ebu02 швидші і ймовірно кращі для таких конструкцій ніж 80ebu04, але в цілому це вже тонкощі. У мене тут що було в наявності те і взяв, а то ще замовляти десь щось треба було. Я не великий спеціаліст у цих питаннях тому пишу як спостереження. якщо хтось знає щось більше можете поправити. Увесь цикл при 50кгц схоже займає 20000нс. а діоди відновлюються 50 і 32нс відповідно. так що може різниця і не принципова.

    тепер можна навіть оце от пробувати робити

    Вложение 9818

    тільки якщо буде настрій, для початку можна спробувати поставити один конденсатор паралельно дроселю. не думаю що я все те що у схемі коли небуть зроблю. Можливо оптимальне рішення два дроселя один з паралельним конденсатором, а за ним без конденсатора чисто для зглажування. хоча може і перед цим усім ще один дросель чисто для зглажування треба, в такій конфігурації не факт що всі вони дуже потужні мають бути, тут головне сума. принаймі так я розумію логіку роботи зв'язки дросель плюс конденсатор в даній конструкції.



    О це та схема яку я можливо колись спробую потестувати.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 16.11.2019 в 14:12.

+ Ответить в теме
Страница 78 из 113 ПерваяПервая ... 28 68 76 77 78 79 80 88 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения