+ Ответить в теме
Страница 19 из 20 ПерваяПервая ... 9 17 18 19 20 ПоследняяПоследняя
Показано с 181 по 190 из 198

Тема: Вопросы новичка в TIG

  1. #181
    Зарегистрированный Аватар для r.o.c.k.e.r
    Регистрация
    17.11.2019
    Адрес
    Северск
    Сообщений
    418
    Сказал(а) спасибо
    60
    Поблагодарили 50 раз(а) в 39 сообщениях
    Цитата Сообщение от Oscuro Посмотреть сообщение
    Звідки ти взяв, що я таке говорив? Нормальні люди — це нормальні люди. Тебе ж вже як мінімум на двох форумах "опустили" ...до речі якраз нормальні люди, а ти й далі не вгамуєшся і бігаєш підпезджуєш та корчиш з себе найрозумнішого. Ще раз питаю — є чим похвалитись, похвались, хай інші оцінять, а не смерди по профільних форумах. Або хоч сфотографуйся з ТІГовським шлангпакетом біля вареної машини.))))))
    чекай чекай, так а що там за 17 травня? уже усьо? вопросов нет?

    так а хто такі ці нормальні люди? ану ану

  2. #182
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    А ти я бачу у власному репертуарі, змієш заболтати. ))) Що ти як вуж на сковорідці крутишся... Ще раз питаю — є чим похвалитись ??? .... а ти й далі про все іншн, лише б не відповісти. До речі, я якраз в травні і зайшов туди з-під VPN щоб почистити там все, що викладав з робіт, тому й пздалось, що то травень, бо разом з тобою там побачив їх училку сірожу міколаєвича і якому ще в лютому я напророчив те, що в них відбувається, а потім виклав картинку, що там вже нічого не виправити

    та пішов звідти. Правда потім, як я їм і передбачав, вони самі пережерлись між собою і .....розділились. Навіть на пошту прийшло запрошення на новий форум....і навіть з тиждень часу я заглядав туди, але потім то все закинув в зв'язку з розумінням відсутності перспективи в тому числі і нового форума...як і цілої їхньої території. Хоча смію замітити, що спеціалісти в сфері зварювання там дуже сильні, чого не скажеш про них, як про людей.
    Последний раз редактировалось Oscuro; 18.10.2022 в 22:48.

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #183
    Зарегистрированный Аватар для r.o.c.k.e.r
    Регистрация
    17.11.2019
    Адрес
    Северск
    Сообщений
    418
    Сказал(а) спасибо
    60
    Поблагодарили 50 раз(а) в 39 сообщениях
    Цитата Сообщение от Oscuro Посмотреть сообщение
    F33112_originimgresal.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2F petr8.livejournal.com%2F14775.html&tbnid=59KV8P9oo GYsLM&vet=12ahUKEwiM_-P2v-r6AhUNp4sKHX5uCMwQMygAegQIARBC..i&docid=A6KddfR_mH rz0M&w=600&h=444&q=господи здесь уже ничего не исправить&hl=uk&ved=2ahUKEwiM_-P2v-r6AhUNp4sKHX5uCMwQMygAegQIARBC та пішов звідти. Правда потім, як я їм і передбачав, вони самі пережерлись між собою і .....розділились. Навіть на пошту прийшло запрошення на новий форум....і навіть з тиждень часу я заглядав туди, але потім то все закинув в зв'язку з розумінням відсутності перспективи в тому числі і нового форума...як і цілої їхньої території. Хоча смію замітити, що спеціалісти в сфері зварювання там дуже сильні, чого не скажеш про них, як про людей.

    А ти я бачу у власному репертуарі, змієш заболтати. ))) Що ти як вуж на сковорідці крутишся... Ще раз питаю — є чим похвалитись ??? .... а ти й далі про все іншн, лише б не відповісти. До речі, я якраз в травні і зайшов туди з-під VPN щоб почистити там все, що викладав з робіт, тому й пздалось, що то травень, бо разом з тобою там побачив їх училку сірожу міколаєвича і якому ще в лютому я напророчив те, що в них відбувається, а потім виклав ось цю картинку
    а шо такоє? уася мене забанили числа 20 березня миротворець, за те що пиздів на кацапів який впн шо ти несешь? на питання відповідати будеш чи ні? читай уважніше мій пост, там написано для долбойобів по складах "мож на і ті гом, там де зру ч но" -це блять означає що там де НЕ зручно тре мігом
    дійшло? гуманоїд блять АХАХПХАХ

  5. #184
    Зарегистрированный Аватар для r.o.c.k.e.r
    Регистрация
    17.11.2019
    Адрес
    Северск
    Сообщений
    418
    Сказал(а) спасибо
    60
    Поблагодарили 50 раз(а) в 39 сообщениях
    ось ,наприклад і тіг і міг

    https://youtu.be/ofimb3KL_Pg

  6. #185
    Зарегистрированный Аватар для r.o.c.k.e.r
    Регистрация
    17.11.2019
    Адрес
    Северск
    Сообщений
    418
    Сказал(а) спасибо
    60
    Поблагодарили 50 раз(а) в 39 сообщениях
    матінко рідна, шо ти то виробляш?
    зробив скрін на пам'ять))

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: SharedScreen.jpg
Просмотров: 44
Размер:	193.0 Кб
ID:	12469

    колдуєш там, чи шо?)))

  7. #186
    Зарегистрированный Аватар для r.o.c.k.e.r
    Регистрация
    17.11.2019
    Адрес
    Северск
    Сообщений
    418
    Сказал(а) спасибо
    60
    Поблагодарили 50 раз(а) в 39 сообщениях
    Цитата Сообщение от Oscuro Посмотреть сообщение
    А ти я бачу у власному репертуарі, змієш заболтати. ))) Що ти як вуж на сковорідці крутишся... Ще раз питаю — є чим похвалитись ??? .... а ти й далі про все іншн, лише б не відповісти. До речі, я якраз в травні і зайшов туди з-під VPN щоб почистити там все, що викладав з робіт, тому й пздалось, що то травень, бо разом з тобою там побачив їх училку сірожу міколаєвича і якому ще в лютому я напророчив те, що в них відбувається, а потім виклав картинку, що там вже нічого не виправити

    та пішов звідти. Правда потім, як я їм і передбачав, вони самі пережерлись між собою і .....розділились. Навіть на пошту прийшло запрошення на новий форум....і навіть з тиждень часу я заглядав туди, але потім то все закинув в зв'язку з розумінням відсутності перспективи в тому числі і нового форума...як і цілої їхньої території. Хоча смію замітити, що спеціалісти в сфері зварювання там дуже сильні, чого не скажеш про них, як про людей.
    мені щоб чимсь зараз хвалитись треба майстерню з норм проводкою, бо в моїй майстерні зараз хамвік живе))

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: карта.jpg
Просмотров: 36
Размер:	133.9 Кб
ID:	12470
    ти там про війну щось згадував
    знайди там Сіверськ- там мій дім, Бахмут- там моя робота

    а як змінилося твоє життя за останні пів року? пальне подорожало да бідолага...(((

  8. #187
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    там написано для долбойобів по складах "мож на і ті гом, там де зру ч но" -це блять означає що там де НЕ зручно тре мігом
    дійшло?
    Для особливо обдарованих поясню ще раз. Зварювання ТІГ способом передбачає з'єднання деталей шляхом розплавлення (цитата коня кремлівського) металу При такому способі зварювання тонкого листового металу, що являє собою кузов наявне тепловкладення створить
    https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97...86%D1%96%D1%8F ...про що в народі кажуть " Покрутить як Тузик грілку."
    Тепер особливо обдарованому зрозуміло чому не варто ТІГ способом варити кузовщину НІ там де зручно, НІ там де не зручно ))
    Ти я бачу упоротий як училка з мордору.

  9. #188
    Зарегистрированный Аватар для r.o.c.k.e.r
    Регистрация
    17.11.2019
    Адрес
    Северск
    Сообщений
    418
    Сказал(а) спасибо
    60
    Поблагодарили 50 раз(а) в 39 сообщениях
    Цитата Сообщение от Oscuro Посмотреть сообщение
    Для особливо обдарованих поясню ще раз. Зварювання ТІГ способом передбачає з'єднання деталей шляхом розплавлення (цитата коня кремлівського) металу При такому способі зварювання тонкого листового металу, що являє собою кузов наявне тепловкладення створить
    https://uk.wikipedia.org/wiki/Залишкова_деформація ...про що в народі кажуть " Покрутить як Тузик грілку."
    Тепер особливо обдарованому зрозуміло чому не варто ТІГ способом варити кузовщину НІ там де зручно, НІ там де не зручно ))
    Ти я бачу упоротий як училка з мордору.
    а тепер дивись уважно відосік, пост#184 і показуй де покрутило

    в мене інету з пів року не було хто така училка з мордору?)ахах

    конь кремлівський-то лавров?)))) що він забув у тіг сваркі?

  10. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  11. #189
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    от вам делать нехуй как еще собачиться на этой почве , прекращайте !
    я там тоже хуев напхал еще в феврале и забыл
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  12. #190
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    Цитата Сообщение от r.o.c.k.e.r Посмотреть сообщение
    ось ,наприклад і тіг і міг

    https://youtu.be/ofimb3KL_Pg
    это дешевый рекламный понт , ты видел сколько шпаклевки вывалили ?
    она вся нахер отвалится после первой горбатой дороги
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

+ Ответить в теме
Страница 19 из 20 ПерваяПервая ... 9 17 18 19 20 ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения