+ Ответить в теме
Страница 266 из 304 ПерваяПервая ... 166 216 256 264 265 266 267 268 276 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 2,651 по 2,660 из 3035

Тема: Бытовой сварочный инвертор: на чем остановить выбор?

  1. #2651
    Зарегистрированный
    Регистрация
    21.10.2012
    Адрес
    киев
    Сообщений
    38
    Сказал(а) спасибо
    20
    Поблагодарили 13 раз(а) в 9 сообщениях
    Цитата Сообщение от Alexanel Посмотреть сообщение
    Видос в тему от Дядьки Максима
    Плюсую за Патона
    В самого Патон 160Р
    Жодних розчарувань

  2. #2652
    Зарегистрированный
    Регистрация
    31.01.2019
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    1,178
    Сказал(а) спасибо
    35
    Поблагодарили 331 раз(а) в 245 сообщениях
    У меня тоже Патон, ВДИ-mini. Очень доволен. И, что немаловажно, отлично работает с УОНИ ...

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #2653
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Прийшов я до висновку що ідеальних апаратів практично не буває, хтось хоче більше заробити в один спосіб, хтось старається заробити в інший спосіб. Я зрозумів те що якщо говорити про апарати якогось одного типу наприклад звичайний зварювальний інвертор на 220 вольт, то всі вони в основному зібрані по одній і тій самій загальній схемі і вся різниця криється лише в якості окремих вузлів та компонентів,
    наскільки зрозумів я в одних апаратах якісь вузли зібрані трохи краще в якихось зібрані трохи гірше і не завжди навіть кваліфікований спеціаліст скаже по візуальному огляду який апарат скільки буде працювати в кожному окремому випадку якщо у нього не було його вже на ремонті і він ще не знаходив у ньому проблем. Впринципі завжди важливо щоб сумарна ємність вхідних конденсаторів була на рівні не меншому за 1500-2000мкф,
    якщо буде менше, то апарат буде досить сильно просідати при не ідеальній мережі живлення, це серйозна проблема саме для дешевого цінового сегменту, тому що конденсатори дорогі і доводиться на них економити в першу чергу, В дешеві апарати якихось принципово великих ємностей ставити напевно теж не варто тому що буде занадто форсований старт з мережі, наскільки зрозумів я це лікується плавним стартом який присутній не у всіх апаратах з заводу,
    а там де він присутній для великих ємностей конденсаторів потрібно додавати додатковий термістор в ланцюг плавного старту. Цю інформацію я знайшов на ютуб каналі ізмаіл інвертор і ще не перевіряв її, але думаю що це відповідає дійсності. Крім іншого деякі апарати виходячи з цих усіх схем піддаються глибокій модернізації за рахунок заміни силових транзиторів на більш потужні і регулюванні вихідного току наприклад зі 130 до 180 реальних ампер.
    Треба дивитися по схемі на яку приблизно максимальну потужність вона розрахована.

    Я не кваліфікований спеціаліст у цих питаннях і не професійний зварювальник, пишу лише власні враження від того що я зрозумів по цьому питанню.

  5. #2654
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    09.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от hizerqqq Посмотреть сообщение
    Прийшов я до висновку ...звичайний зварювальний інвертор на 220 вольт, то всі вони в основному зібрані по одній і тій самій загальній схемі і.
    Мнение и знания - несколько разные понятия.
    Составлять мнение без второго - то только по дизайну ну и еще по весу.
    Тогда телевизор КВН может больше нравиться чем LCD Sharp или Oled.

    То же касается и конденсаторов и прочих модернизаций, потому как принцип действия при таком знании не может быть проанализирован.

  6. Пользователь сказал cпасибо:

    Анатолий (20.09.2019)

  7. #2655
    Зарегистрированный
    Регистрация
    31.01.2019
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    1,178
    Сказал(а) спасибо
    35
    Поблагодарили 331 раз(а) в 245 сообщениях
    Есть более практические критерии. Главное - не брать дешевое, а тем более - самое дешевое. Из оставшихся - выбирать, читая отзывы на форумах и консультируясь (если это возможно) со знающими людьми. А знание электроники здесь, ИМХО, глубоко второстепенно ...

  8. #2656
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от kovigor Посмотреть сообщение
    Есть более практические критерии. Главное - не брать дешевое, а тем более - самое дешевое. Из оставшихся - выбирать, читая отзывы на форумах и консультируясь (если это возможно) со знающими людьми. А знание электроники здесь, ИМХО, глубоко второстепенно ...
    Тут іще є такий критерій як якість мережі в тому місці в якому ви будете варити, немає сенсу купувати мега наворочений апарат, який налаштований на 250 ампер реальної віддачі і розрахований на якісь промислові навантаження електродом в 5 мм,
    для того щоб варити десь за містом на поганій мережі, у цьому випадку просто спалите проводку і все навіть якщо будете мати мегапрогресивний апарат,
    в таких випадках треба вибирати щось до 160 ампер, або якщо щось крутіше то не викручувати регулятор току на максимум. Інвертор сам струм не генерує, він лише перетворює те що є в мережі у ток придатний для зварювання.

    Цитата Сообщение от Микитович Посмотреть сообщение

    То же касается и конденсаторов и прочих модернизаций, потому как принцип действия при таком знании не может быть проанализирован.
    У мене немає зайвих грошей на апарат яким я буду варити раз в рік щось, зате є простір для подібних експерементів, навіть у разі фіаско тиждень плакати я з цього приводу не буду, апарат у мене вже є,
    я його ще не розбирав за те придбав пару додаткових конденсаторів до нього і завтра я їх туди "навісним монтажем" поставлю хоча у мене є ідея сверлити плату і затягувати на хомути якщо там є на платі вільне місце.
    Інших експерементів з ним я поки що не планую тому що у мене немає такої необхідності перенавантажувати власну мережу варкою. А так там схема 4 транзистора і 4 діода міняти там щось на більш потужне або монтувати до цього ще додатковий блок діодів вийде в ціну більш дорого апарату.
    У мене такої задачі витратити стільки грошей на це ніколи не було. нехай він краще поламається і все. тут і так думається про те що без віддуву електродних газів з ним краще взагалі не працювати, а то все інше замість того щоб варити можна пластеліном просто заліпити і все.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 21.09.2019 в 14:23.

  9. #2657
    Зарегистрированный
    Регистрация
    31.01.2019
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    1,178
    Сказал(а) спасибо
    35
    Поблагодарили 331 раз(а) в 245 сообщениях
    Цитата Сообщение от hizerqqq Посмотреть сообщение
    ... в таких випадках треба вибирати щось до 160 ампер ...
    Простите, а что вы в бытовых условиях собираетесь варить аппаратом, рассчитанным более, чем на 160 А ??? И зачем в быту пятерка ?
    В быту и на шабашках/халтурках самый востребованный электрод - тройка. Но аппарат на 160А и четверку потянет вполне прилично.
    Все, что мощнее - удел профессионалов, а они дома не работают. А если очень надо, то ведь есть же сейчас куча дизельных или бензиновых генераторов, подключайте и варите. Вот только "для дома, для семьи" это явный перебор. Именно так делают, например, мастера, которые монтируют памятники и варят оградки. Но там по-другому и не выйдет ...

  10. #2658
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Alexanel Посмотреть сообщение
    Видос в тему от Дядьки Максима
    "дядьку" максима не дивлюся, але паттон в цілому заслуговує зараз довіри на мою думку для тих хто хоче купити одразу такий апарат щоб було без серйозних проблем і за адекватні впринципі гроші.
    Їх там допрацювали ті апарати за участю ізмаіл інвертора так щоб там все було не так як зазвичай прийнято в україні, а все ж ближче до тієї ціни за яку їх продають. Тому може тепер воно усе і варте того.
    Альтернатива тепер в основному тільки китай, а там свої проблеми які теж вирішувати особливо ніхто не планує. Я тут просто не багатий, так що в чергу за патонами поки не стаю тільки через це,
    доводиться пробувати китай і робити свої висновки.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 21.09.2019 в 15:36.

  11. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  12. #2659
    Зарегистрированный
    Регистрация
    31.01.2019
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    1,178
    Сказал(а) спасибо
    35
    Поблагодарили 331 раз(а) в 245 сообщениях
    Так и не смысла его "пробувати". Нужно просто купить сразу нормальный аппарат и варить, а не покупать барахло за 50 у.е. и потом превращать "карася в порося". Как минимум - потому, что выйдет дороже, дольше и хуже. А как максимум - потому, что потраченное время вы вполне сможете использовать на зарабатывание денег хорошим аппаратом, а не на сверхсомнительное техническое творчество ...

  13. #2660
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    Можливо це повідомлення вже і не зовсім по темі, але знайшов ще дома стару не робочу мат плату з якої зняв 4 самих потужних дроселя спаяю їх завтра акуратно "зірочкою" послідовно заллю все силіконом щоб голих контактів не було і доставлю їх завтра десь перед конденсаторами чи на вході де знайдеться нормальне місце.
    Не знаю буде віж них суттєвий ефект чи ні, серцевина там маленька. Але може буде краще ніж нічого, тим більше що вони є ці дроселі. Правда випаяти їх не вдалося паяльником одразу довелося проводити додаткові заходи. Я не нікому не пропоную так робити, це просто один з варіантів які можна пробувати. По результатам цих експерементів думаю відпишуся.

    Теоретична частина цих заходів напевно така:

    Реактивний опір
    При проходженні через котушку змінного струму вона має реактивний опір. https://uk.wikipedia.org/wiki/Котушка_індуктивності

    Так що це все повинно згладити роботу конденсаторів.

    Оптимальна схема установки вхідного дроселя на мою думку зображена тут.

    https://images.app.goo.gl/S3RFHe4NtscLW8HB6

    Єдине в чому я не впевнений це в тому як краще з'єднати ці дроселі між собою, але намотка там досить потужна і я думаю що краще послідовно ніж паралельно, але тут це виходячи з того що всеодно потрібно цей вибір робити, а не з якихось практичних знань. Там десь вийде 15+6 витків по моєму це нормально. Дроту товщого за 1,5 mm2 там ніде немає в тому апараті на вході, так що думаю принаймі проблем з цим усім не буде.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 21.09.2019 в 22:18.

+ Ответить в теме
Страница 266 из 304 ПерваяПервая ... 166 216 256 264 265 266 267 268 276 ... ПоследняяПоследняя

Метки этой темы

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения