+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 15

Тема: Відмовте від купівлі брендового напівавтомату :)

  1. #1
    Зарегистрированный
    Регистрация
    03.10.2022
    Адрес
    Чернівці
    Сообщений
    6
    Сказал(а) спасибо
    4
    Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях

    Відмовте від купівлі брендового напівавтомату :)

    Вітаю всіх і прошу допомоги в виборі напівавтомату у домашню майстерню . У мене трохи дивне прохання, але … хронічно страждаю перфекціонізмом Мені треба зварити 60м.п. забору з профільної труби 15х15, відкатні ворота, стелажі і сарай. Крім того по роботі я нечасто, але роблю різні металоконструкції (виносні кронштейни). Я вже давно варю електродом і заварити профільну трубу 2-3мм без пропалів для мене не проблема, але дуже достало оббивати шлак і повільність процесу. Тому хочу варити з газом. Я вже більше 20 років працюю на себе у слаботочній сфері (комп мережі, безпека, відеоспостереження) і фанат гарного інструменту( все аккумуляторне Bosch, ручний wera, knipex, bahco і дещо специфічне з цієї ж опери). Тому всякі китаці зразу не варіант. Оскільки планується тільки робота з профільною трубою, я розумію, що підійде будь-який пристойний напівавтомат на 220в (трьох фаз немає). І логічний вибір це патон про200 15-2 або ПДГУ-180 з пальником бінцель ( Атом I180 занадто страшний ззовні, вибачте). Але, на початку 2000 я придбав свій перший інвертор DECA MOS168, зроблений ще в Італії, укомлектував бінцелевською фурнітурою і він досі працює. Проблема в тому, що я хотів зовсім не деку, а Fronius Transpocket. І всі ці роки я сумую, що мрія лишилась нездійсненною . Тому я подумав, може най йому - куплю все ж таки брендовий напівавтомат. З того, що дуже хотілося, це або Lincoln Electric Speedtec 200C з пальником Binzel, або Fronius Transsteel 2200(але за це вже можна мати непорозуміння з улюбленою дружиною). На даний момент Патон про200 коштує 20000грн, speedtec 55000грн (з пальником), Fronius 85000грн. Зрозуміло, що це три зовсім різних апарата в різних класах. Оскількі ні поварити ними, ні навіть подивитись на них в своєму місті я не можу, тому моє прохання до шановних професіоналів, які самі мали справу з ними. Як ви вважаєте, на простих задачах буде відчуватись кайф, від того, що не зажав гроші, а взяв апарат з синергетикою і всякими допами? Ще раз підкреслюю, тут більше питання не в можливості або неможливості зробити певну роботу, а в відчутті задоволення від того, що певне обладнання стоїть у тебе в майстерні. Чи це дурниці і на практиці різниця буде не дуже помітна? Дякую за допомогу, маю закінчувати, бо дружина щось починає підозрювати

    P.S. Ще раз перепрошую за дивні критерії вибору, але в такі часи, коли померти більш ніж реально будь-якої миті, хочеться трішечки відчути себе дитиною.

  2. Пользователь сказал cпасибо:

    Сварной2016 (03.10.2022)

  3. #2
    Зарегистрированный Аватар для Сварной2016
    Регистрация
    02.05.2016
    Адрес
    Харьков
    Сообщений
    1,136
    Сказал(а) спасибо
    897
    Поблагодарили 871 раз(а) в 500 сообщениях
    Если есть деньги и желание нужно брать однозначно, чтоб потом не давила жаба, что не купил, производители не зря ж ставят такую цену на свои аппараты (если б они были б какашками их бы никто и никогда не покупал)

  4. Пользователь сказал cпасибо:

    Dmytro_Chv (04.10.2022)

  5. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  6. #3
    Зарегистрированный
    Регистрация
    26.08.2022
    Адрес
    Винница
    Сообщений
    1
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
    це тупо все про мене
    особливо про "Атом I180 занадто страшний ззовні, вибачте"
    "Ще раз підкреслюю, тут більше питання не в можливості або неможливості зробити певну роботу, а в відчутті задоволення від того, що певне обладнання стоїть у тебе в майстерні."
    Тому приєднуюсь

  7. #4
    Зарегистрированный
    Регистрация
    03.10.2022
    Адрес
    Чернівці
    Сообщений
    6
    Сказал(а) спасибо
    4
    Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
    Все ж таки купив Fronius Transsteel 2200. Балон з міксом 80+20 та редуктор Геркулес аргон/СО2.
    Дріт взяв Esab Autrod 12.51, щоб бути впевненим, що крім рук нічого не заважає отримати гарний результат.
    Ніколи не варив MIGом, передивився кучу відео як налаштовувати та варити. Після того, як все підключив і поварив десь з годинку, навіть трохи розчарувався, тому що все виявилось простіше, ніж я очікував. В реальності, треба просто вибрати матеріал, дріт, тип газу і товщину металу(я про синергетику). І все, результат бездоганний на профільній трубі з стінкою 2мм. Пробував варити і сплошняком і точками(щоб варити точками/ стежками є окремий режим, де можна налаштувати час роботи/паузи і натиснувши кнопку на пальнику просто тримати її і процес буде повторюватись)
    Окремо можна підрегулювати довжину дуги(з ільшує або зменшує вольтаж) та динаміку дуги(індуктивність). Короче, все навчання звужується до напрацювання навички роботи з пальником.
    Робота з цим апаратом по відчуттям нагадала роботу з моїм акумуляторним максовим перфоратором бош. Важкий, але вставив акум і погнав свердлити/штробити - вбудований захист від защемлення(можна тримати однією рукою над головою, якщо буде клин, руки не викрутить, спрацює захист). Остаточний заряд показує коліром, захист від перегріву. Навіть жорсткість муфти можна налаштувати з телефона. Тобто, ти просто працюєш, а всі процеси конролюються автоматично. Особливо це вражає після того, як роки працював з технікою, яка запросто могла тобі руки зламати, якщо гав будеш ловити.
    Короче, резюме для тих, хто також стоїть перед вибором. Принципова відмінність дорогих апаратів від дешевших - це повна автоматизація з гарантією, що результат буде добрим зразу. За це і гроші платиш. До речі, там ще є TIG постоянка адекватний, а не так, аби було.
    З нормальною стандартною циклограмою та пульсом, де все налаштовується, окремим клапаном газу (можна одночасно підключити два балони з газом)..
    Так що можна докупити тіг пальник і мати нормальний тіг для чорного металу або нержавійки. Пальник правда дорогий, десь 300євро.
    Менеджер з Фроніуса, дуже приємна людина, казав, що в MIG алюміній вариться чудово, тому алюмінь теж є можливість варити, пізніше докуплю тефлоновий канал та роліки зубчасті і спробую. Так що я абсолютно не жалкую, що потратив такі немалі для мене кошти. Гроші заробляються, а задоволення від роботи з професійною технікою теж чогось вартує.

  8. Пользователь сказал cпасибо:

    Сварной2016 (18.10.2022)

  9. #5
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    Зубчатые ролики для алюминия ? Это ноу-хау от менеджера ? Для алюминия тебе ещё и чистый аргон понадобится и жменя правильных наконечников .
    Для сварки 1 мм и 5 мм какую толщину металла будешь выбирать ?
    Импульсного режима я так понял нет
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  10. #6
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    Принципова відмінність дорогих апаратів від дешевших - це повна автоматизація з гарантією, що результат буде добрим зразу.
    https://youtu.be/HcfHBgUTn7I Це ж можна будь-кому далекому від зварювання купити дорогий апарат і косити згодом бабло )))))

  11. Пользователь сказал cпасибо:

    Qwazar (18.10.2022)

  12. #7
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    похоже менеджер фрониуса забрел к нам на форум ))))
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  13. #8
    Зарегистрированный
    Регистрация
    03.10.2022
    Адрес
    Чернівці
    Сообщений
    6
    Сказал(а) спасибо
    4
    Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
    Цитата Сообщение от Qwazar Посмотреть сообщение
    Зубчатые ролики для алюминия ? Это ноу-хау от менеджера ? Для алюминия тебе ещё и чистый аргон понадобится и жменя правильных наконечников .
    Для сварки 1 мм и 5 мм какую толщину металла будешь выбирать ?
    Импульсного режима я так понял нет
    Так, для флюсового дроту та алюмінію ролики зубчасті. Для сталі подаючий ролик під шпонку і з прямокутною канавкою, а притискаючий просто підшипник. Для флюсової та алюмінію обидва ролика з U-подібною канавкою та зубчасті по краю(тобто, як шестерня).
    У мене їх поки немає, але судячи з ілюстрацій в інструкції вони входять в зачеплення один з одним, відповідно, передається тягове зусилля на допоміжний ролик, покращується зчеплення з м‘яким дротом при меншій силі притискання. Для флюсової достатньо поміняти ролики(я їх замовив, але вже жалкую). Для алюмінію ще треба замінити бауден на тефлоновий і наконечник.
    На рахунок пульсу не скажу, алюміній я ніколи і нічим не варив. В інструкції явно вказано тільки про пульс в режимі TIG. Коли купував, менеджер казав, що окремо пульсу в MIG немає, але в синергетичному режимі на алюмінії він жорстко заданий в програмі, міняти його не можна. Чи це правда так, чи я щось не зрозумів, я не знаю. Для мене алюміній не цікавий, хіба що вирішу для пікапу кунг зварити .
    На рахунок зварки різних товщин нічого не можу сказати. Чисто логічно, треба більше гріти дугою товщий і напевно, варити або точками, або стежками (stitch). В любому випадку, я давно читаю цей форум і stroimdom тому думаю, що це питання риторичне, що і як варити ви добре знаєте .

    Був би дуже вдячний, якби ви могли пояснити мені суть роботи функції «Регулювання довжини дуги», тому що в документації це питання не розкрито. Я розумію, що це збільшення/зменшення напруги, при незмінних інших параметрах, щоб компенсувати зміну опору дріт+плазма. Але як це правильно використати на практиці?
    Последний раз редактировалось Dmytro_Chv; 19.10.2022 в 21:07.

  14. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  15. #9
    Зарегистрированный
    Регистрация
    03.10.2022
    Адрес
    Чернівці
    Сообщений
    6
    Сказал(а) спасибо
    4
    Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
    Цитата Сообщение от Oscuro Посмотреть сообщение
    https://youtu.be/HcfHBgUTn7I Це ж можна будь-кому далекому від зварювання купити дорогий апарат і косити згодом бабло )))))
    Будь ласка, не пишіть дурню в моїй темі. Я означив вище, що говорю про профільну трубу. І на профільній трубі все так.
    Стосовно «косити бабло». Я не заробляю зварюванням і не планую. Але в своїй сфері я профі і клієнти платять достатньо, щоб я міг собі дозволити купувати не самий дешевий інструмент.
    І тему я створив для того, щоб мені допомогли визначитись, чи варто купувати дорогий апарат ті, хто з ними мав справу. На жаль, колег, готових конструктивно допомогти не знайшлось, зато бажаючих нахамити завжди вистачає.
    Скажу відверто, що вже жалкую, що створив цю тему. Якби мене хтось запитав, чи варто купити Fluke CIQ-100 за $1600, чи достатньо Kolsol AT239 за $80 для тестування комп‘ютерних мереж на міді, я не став би стьобатись і крутити пальцем у скроні. Це абсолютно логічне запитання людини, якій треба інспектувати мережу, яка прочитала доки на ці прилади і побачила, що вони функційно подібні і розраховані працювати в одному сегменті - польові роботи на мережах. Чомусь в сфері електроінструментів більшість вважає, що якщо щось можна зробити Дніпро-М, то всі хто купує щось дорожче ідіоти.
    Последний раз редактировалось Dmytro_Chv; 19.10.2022 в 21:10.

  16. #10
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    Але в своїй сфері я профі і клієнти платять достатньо, щоб я міг собі дозволити купувати не самий дешевий інструмент.
    Тоді це https://www.eurobots.com.ua/kuka-rob...g-p215-uk.html саме те, що вам потрібно. Ідеально підійде для зварювання профільних труб.)))

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения