+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 1 2
Показано с 11 по 15 из 15

Тема: Відмовте від купівлі брендового напівавтомату :)

  1. #11
    Зарегистрированный Аватар для r.o.c.k.e.r
    Регистрация
    17.11.2019
    Адрес
    Северск
    Сообщений
    418
    Сказал(а) спасибо
    60
    Поблагодарили 50 раз(а) в 39 сообщениях
    Був би дуже вдячний, якби ви могли пояснити мені суть роботи функції «Регулювання довжини дуги», тому що в документації це питання не розкрито. Я розумію, що це збільшення/зменшення напруги, при незмінних інших параметрах, щоб компенсувати зміну опору дріт+плазма. Але як це правильно використати на практиці?
    ось вам корисний відосік, рекомендовано кожному напівавтоматчику)

    https://youtu.be/9QD82WD_y94

    можливо якісь питання самі відпадуть, з'являться нові-пишіть

  2. Пользователь сказал cпасибо:

    Dmytro_Chv (19.10.2022)

  3. #12
    Зарегистрированный
    Регистрация
    03.10.2022
    Адрес
    Чернівці
    Сообщений
    6
    Сказал(а) спасибо
    4
    Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
    Цитата Сообщение от r.o.c.k.e.r Посмотреть сообщение
    ось вам корисний відосік, рекомендовано кожному напівавтоматчику)

    https://youtu.be/9QD82WD_y94

    можливо якісь питання самі відпадуть, з'являться нові-пишіть
    Дякую, я вже передивився на цьому каналі багато відео. Але не впевнений, що правильно зрозумів суть індуктивності(або динаміка дуги в англомовних ресурсах). Тому що багато практиків пояснюють її зовсім не так, як в запропонованому вами відео.
    Наприклад, я виставив потрібну мені напругу та швидкість подачі дроту, провар достатній. Після цього я за допомогою індуктивності синхронізую пульсацію джерела живлення з швидкістю формування краплі. Якщо струм мінімальний, індуктивність збільшуємо, якщо струм максимальний, індуктивність зменшуємо, щоб краплі відривались швидше. Якщо знайшли оптимальне значення, бризок буде мінімальна кількість. Я правильно зрозумів?
    Чому перепитую, в оригінальному мануалі написано наступне:
    Динаміка дуги
    Для впливу на динаміку короткого замикання в момент переходу крапель металу
    - = жорстка та стабільна дуга
    0 = нейтральна дуга
    + = м’яка дуга з меншим утворенням бризок
    Тобто, немає явної кореляції з струмом і краплеутворенням. Така неоднозначність збиває з пантелику.

    І зразу ще одне питання. В цьому апараті крім динаміки дуги регулюється довжина дуги. Вирізка з мануалу:
    Корекція довжини зварювальної дуги
    - = коротша дуга, нижча зварювальна напруга
    0 = нейтральна дуга
    + = довша дуга, вища зварювальна напруга
    Якщо провести паралель з тим, що говорилось в відео про залежність струму і опіру від довжини дуги при сталій напрузі, то мені не зрозуміло, що регулює даний параметр.
    Це або доп збільшення/зменшення напруги, щоб можна було тримати зручну відстань пальника від матеріалу (але це ж можна досягнути просто коректировкой товщини матеріалу в синергетичній програмі?), або це вимірювання поточного опору, щоб вирахувати фізично опір плазми і її довжину і коррекція швидкості, щоб забезпечити оптимальний перенос крапель у ванну.
    Короче, я зовсім не можу зрозуміти суть того, на що конкретно впливає дане налаштування. Зразу скажу, що подумав що це неякісний переклад(по роботі часто з цим стикаюсь, тому всю документацію зазвичай читаю англійською) і перечитав мануал на англійській - написано рівно те саме. Нагуглити конкретного роз‘яснення цього параметру не вийшло.
    У вас є якісь ідеї ?

  4. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  5. #13
    Зарегистрированный
    Регистрация
    03.10.2022
    Адрес
    Чернівці
    Сообщений
    6
    Сказал(а) спасибо
    4
    Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
    Цитата Сообщение от Oscuro Посмотреть сообщение
    Тоді це https://www.eurobots.com.ua/kuka-rob...g-p215-uk.html саме те, що вам потрібно. Ідеально підійде для зварювання профільних труб.)))
    Шановний Oscuro!
    Ми говоримо про самий простий однофазний напіватомат в лінійці фроніусів для маленької майстерні або роботи на виїзді. І тема купівлі чогось вже не актуальна, питання в допомозі по деяких налаштуваннях.
    Тому ваш тролінг виглядає, м‘яко кажучи, недолуго.
    Вибачте.

  6. #14
    Зарегистрированный Аватар для r.o.c.k.e.r
    Регистрация
    17.11.2019
    Адрес
    Северск
    Сообщений
    418
    Сказал(а) спасибо
    60
    Поблагодарили 50 раз(а) в 39 сообщениях
    Якщо струм мінімальний, індуктивність збільшуємо, якщо струм максимальний, індуктивність зменшуємо, щоб краплі відривались швидше. Якщо знайшли оптимальне значення, бризок буде мінімальна кількість. Я правильно зрозумів?
    навпаки: струм мінімальний - індуктивність зменьшуємо, для більш жорсткої дуги, максимальний-збільшуємо для більш м'якої

    Тобто, немає явної кореляції з струмом і краплеутворенням.
    вона є, але трохи не там де ви шукали
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: перенос.jpg
Просмотров: 62
Размер:	35.8 Кб
ID:	12471
    тут слід розуміти:
    1. короткая дуга- сварка в режимі кз
    2. переходная дуга- крупнокапельний перенос
    3. ну і струйний є струйний

    або це вимірювання поточного опору, щоб вирахувати фізично опір плазми і її довжину і коррекція швидкості, щоб забезпечити оптимальний перенос крапель у ванну.
    ну це Фроніус, думаю вони на таке здатні(хоч і не впевнений на всі сто, по експерементуйте і так і так, самому цікаво наскільки цей австрієць розумник)
    Последний раз редактировалось r.o.c.k.e.r; 20.10.2022 в 00:25.

  7. Пользователь сказал cпасибо:

    Dmytro_Chv (20.10.2022)

  8. #15
    Зарегистрированный Аватар для r.o.c.k.e.r
    Регистрация
    17.11.2019
    Адрес
    Северск
    Сообщений
    418
    Сказал(а) спасибо
    60
    Поблагодарили 50 раз(а) в 39 сообщениях
    коротко, для розуміння:
    сінергетика -це алгоритм рахування данних
    цей алгоритм може відрізнятися якимись внутрішніми інструкціями чи коєфіцієнтами в залежності від вибору матеріала зварювання, будь то, наприклад, сталь, або аллюміній
    під кожний матеріал фахівці Фроніус прорахували оптимальні параметри співвідношення напруги і подачі в умовно ідеальних умовах.

    в мануальному режимі основними настройками будуть: "напруга" і "подача дроту" тобто для роботи треба руками налаштувати параметри в один робочий режим, який відповідає робочій задачі

    сінергетика робочий режим визначає самостійно, їй просто необхідно пояснити що варити, чим і в якому середовищі тобто газі)

    але

    так як умови майже завжди відрізняються від ідеальних, в любому сінергетичному аппараті є "корекція" тобто підлашування основного алгоритму до тієї самої робочої задачі, яку необхідно виконати
    у випадку з Фроніусом це і є той самий регулятор довжини дуги

    наприклад: сталь 2мм- виставили-спробували-здалось забагато-трохи підкрутили довжину дуги-працюєте

    далі це все можна зберігати в пам'яті під якусь там серійну роботу, наприклад, включно з вже відкорегованою "довжиною дуги" і індуктивністю само собой.

    якось так і нічого складного)
    Последний раз редактировалось r.o.c.k.e.r; 20.10.2022 в 04:43.

  9. Пользователь сказал cпасибо:

    Dmytro_Chv (20.10.2022)

+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 1 2

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения