+ Ответить в теме
Страница 10 из 14 ПерваяПервая ... 8 9 10 11 12 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 91 по 100 из 133

Тема: Китайский MIG/MMA, что можно сделать?

  1. #91
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    "Как понимаю, оба регулятора воздействуют на подачу и на напряжение одновременно."
    Отрезать провода от двигателя и воткнуть готовый шим за 3 бакса размером с пол спичечного коробка и подключить переменник на морде через делитель инженерного образования мало . Тут помощник нужен , хомосапиенс ))))
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  2. #92
    Зарегистрированный
    Регистрация
    14.12.2021
    Адрес
    Полтава
    Сообщений
    58
    Сказал(а) спасибо
    5
    Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
    Читай всю тему, я так і зробив, як "варіант". вийшло досить ефективно, але ж причудовий ШИМ вже є на платі( до того ж, всі шим регулі за 3 бакса позбавлені динамічного тормозу) а без тормозу залишається негарна "остання крапля " яку треба зачищати.
    По суті, я і планую "відрізати" керування Шим подачі від "наворотів модернізаторів". це було б простіше, якби поряд з "нахабно припаяним проводом від потенціометра "подача" знайшлася "нахабна перемичка", але нажаль......
    Пан "сунхунчай" був всетаки трохи інженером електронщиком, і скоріш за все "загнав" якийсь з ОУ в інший режим........А може вся справа в (навісних показометрах), якщо вони не показують реальні виміри, а вони не показують, то ж вони повішені на якісь опосередковані сигнали, і цілком можуть навантажувати ланцюжки сигналів виводячи в "розколбас режим".
    якщо бути чесним, я вже подумую взагалі неавісити зверху плату на ПІК чи АВР контроллері, якою я цілком зможу керувати "як циган сонцем", можливо цим і закінчиться якщо не розберусь з хитросплетіннями "сунхунчая".
    та поки що я надіюся знайти пару "непланових" покращень, які перетворять цей "продвинутий" мінськ в " відстійний Едон". Але то буде не завтра, поки що "танцями з бубном" налаштували на режим, який пристойно варить 0.8-1.5 мм, і батя збирається варити "гнилі пороги", лонжерони і решту кузова, на своїй "копійці" для нього то перший досвід з МІГ зваркою, до цього він все варив карбітом....
    і хоча я запевнив його, що напівавтоматом в кілька разів швидше, але з його темпами "гаражного пенсіонера" місяць- півтора в мене є на підготовку.

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #93
    Зарегистрированный
    Регистрация
    07.10.2019
    Адрес
    Украина. Херсон
    Сообщений
    295
    Сказал(а) спасибо
    33
    Поблагодарили 68 раз(а) в 56 сообщениях
    Зачем покупать... В аппарате уже всё есть.

  5. Пользователь сказал cпасибо:

    Qwazar (25.12.2021)

  6. #94
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Цитата Сообщение от mayachka Посмотреть сообщение
    Зачем покупать... В аппарате уже всё есть.
    Это не наш путь. Модернизировать так модернизировать.Гулять так гулять. Любить так любить. Тема создана 16 числа, сегодня 25, не знаю как кто, но я бы его сделал раза 3 наверное, без всяких внедрений туда лишних узлов. Я думаю торгаши их много напродают так что и мне тоже достанется Пока свежак у меня Темп есть и трёхфазник из полуавтоматов так что есть что модернизировать они трансформаторные

  7. Пользователь сказал cпасибо:

    Qwazar (25.12.2021)

  8. #95
    Зарегистрированный
    Регистрация
    14.12.2021
    Адрес
    Полтава
    Сообщений
    58
    Сказал(а) спасибо
    5
    Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
    Хрен там, я ПРИНЦИПОВО ДОВЕДУ ТЕМУ, і викладу на загал, при чому з рівнем "як із ГАВНІ І ПАЛОК збацать стенд не гірший ніж профі".
    Що до "Тема создана 16 числа, сегодня 25" , так я не "ремонтник", і в мене є своя робота, за фахом, це проблема "ненагальна" нагально, я її вирішив.
    Занадто часто ви використовуєте слово "Я"...........

  9. #96
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Занадто часто ви використовуєте слово "Я"........... Так вот объясняю - насточертела всеобщая и сплошная брехня везде и всюду за мою сознательную жизнь. Если сделал Я, то это именно Я сделал. Если это сделала бригада - я к ней себя не приписываю, и говорю что это заслуга бригады, если это сделал Петя, значит это Петя. А всеобъемлящее МЫ, я оставил в совдепии хоть и родом оттуда. Потому как не переношу на дух брехунов руководителей, когда кто то конкретно делает работу, а они заслуги приписывают себе, даже порой не понимают о чём собственно речь, но это благодаря ему это достигнуто. И уважаю людей, которые имеют свою точку зрения и мнение, и не ведут себя - куда стадо туда и я. И не нужно меня мешать ко всем мастерам, если я чего то не могу, я всегда скажу, Я это не смогу сделать по той или иной причине, а не водить за нос или рассказывать МЫ тут чего то придумаем, подразумевая что это придумает именно Петя, а медаль на грудь себе прицеплю. ОТВЕЧАЮ ТОЛЬКО ЗА СВОИ ДЕЙСТВИЯ ПОЭТОМУ И ГОВОРЮ Я. Вы если привыкли за чужие заслуги медали на грудь себе вешать, то это ваше, Я нет. Я работал тоже руководителем коллектива и на до мной были руководители, так что Я знаю это не со слов, а в этой каше варился. И ушёл я с хорошей работы и должности, потому что не
    захотел работать в стаде где людей не считают людьми.

  10. Пользователь сказал cпасибо:

    Qwazar (25.12.2021)

  11. #97
    Зарегистрированный
    Регистрация
    14.12.2021
    Адрес
    Полтава
    Сообщений
    58
    Сказал(а) спасибо
    5
    Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
    Миколайович, я тобі на ногу наступив? чи може в кампот насрав?
    чи на "слабо" тебе ловлю?
    Я відкрив тему яка мене цікавить на загальному тематичному форумі, не в твоєму персональному блозі, ну не хочеш ти допомогти, чи не можеш, ніхто ж тебе не силує тут вилазити "з тєльніка", Працюєш, маєш клієнтів- молодець!
    Значить тебе цінять, але тебе несе "давити авторитетом" за для чого? Я задав просте питання, не тільки я маю схожі питання, то ж хтось тупо через пошукову систему знайде цю тему, і що? одне питання, і 10 сторінок "вимірювання геніталій", нафіга?
    очкуєш, що хтось в тебе хліб відбере? ну так ми вже "встановили" ти супермайстер зі стендом, я вискочка, з синдромом, як там Кварц писав:"синдром Хрена мон Хренна", чи щось таке. Я ні в електроніці не розуміюся ні в сварці, ні в логіці, я тобі наче б то не конкурент, чого ти кіпішуєш? чи всетаки сумніви гризуть ?
    Я задав питання, і заходжу час від часу глянути, чи хто може толкове підкаже, а ти чого тут торчиш? якщо ти модератор теми, то закрий її, я ж писав, далі по суті не буде, тільки надування бульб, як в шкреків в шлюбний період. Та якщо ти не модер, ну не слідкуй, тобі ж повинно бути гидко читати оту "єресь" що я пишу, то чому ж ти сюди з такою постійністю заходиш, і постійно намагаєшся виставляти, як павлін хвоста, свій авторитет?
    От не пойму!
    Ну вибачте, не для гризні я тему заводив. нема чого сказати по питанню, так не говоріть, проблема в чому?

  12. #98
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Вы акцентировали мне фразу, я дал пояснения почему так и не более. Я не буду мешать вам в вашей теме. Читать буду, отвечать нет. Так что вам весь козырь.

  13. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  14. #99
    Зарегистрированный
    Регистрация
    14.12.2021
    Адрес
    Полтава
    Сообщений
    58
    Сказал(а) спасибо
    5
    Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
    А нахрена вам читать, ви ж вже втратили зміст, я ще в першому пості питав про думку знаючих людей, що ло навіски окремого ШИМ, потім в 2у чи 3у дописі описав результат такого експеременту..................
    і от на 10й сторінці після відповіді , на пропозицію "Кварца" навісити зовнішній шим, ви мені пишете "Это не наш путь. Модернизировать так модернизировать.Гулять так гулять."
    Вибачте, але то не додає до вашої професійності, професійність то увага, а ви не памятаєте, що ви писали сторінку тому.

  15. #100
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    Парнишка вы начинаете борзеть . Вам по доброму пытались общаться и, но ты просто ахуел недоделанный ынжынер .
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

+ Ответить в теме
Страница 10 из 14 ПерваяПервая ... 8 9 10 11 12 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения