+ Ответить в теме
Страница 8 из 14 ПерваяПервая ... 6 7 8 9 10 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 71 по 80 из 133

Тема: Китайский MIG/MMA, что можно сделать?

  1. #71
    Зарегистрированный
    Регистрация
    14.12.2021
    Адрес
    Полтава
    Сообщений
    58
    Сказал(а) спасибо
    5
    Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
    Вован схема з номіналами є? в студію! перед тим як лізти в плату, треба чітко розуміти, що я там шукатиму, щоб не випаювать по черзі, як Станіслав, то ту мікру, то той діод, то ті транзюки, є повірря, що вирахували імовірність з яою мавпа за друкарською машинкою просто від фонаря тикаючи на клавіші, напмше сонет Шекспіра....
    я не мавпа тож без розуміння як було і що змінили не збираюся туди лізти..

  2. #72
    Зарегистрированный
    Регистрация
    14.12.2021
    Адрес
    Полтава
    Сообщений
    58
    Сказал(а) спасибо
    5
    Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
    Вован схема з номіналами є? в студію! перед тим як лізти в плату, треба чітко розуміти, що я там шукатиму, щоб не випаювать по черзі, як Станіслав, то ту мікру, то той діод, то ті транзюки, є повірря, що вирахували імовірність з яою мавпа за друкарською машинкою просто від фонаря тикаючи на клавіші, напмше сонет Шекспіра....
    я не мавпа тож без розуміння як було і що змінили не збираюся туди лізти..

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #73
    Зарегистрированный
    Регистрация
    14.12.2021
    Адрес
    Полтава
    Сообщений
    58
    Сказал(а) спасибо
    5
    Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
    Вован, є схема- в студію!

  5. #74
    Зарегистрированный
    Регистрация
    09.06.2020
    Адрес
    Рівне
    Сообщений
    22
    Сказал(а) спасибо
    154
    Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
    Якщо я правильно зрозумів вашу проблему, вона полягає в тому, що при збільшенні швидкості подачі дроту не добавляється струм, а збільшується напруга? Логіка роботи апарату дивна в такому разі. Розуміючи Вас як впертого спеца з метою розплутати дивну роботу апарату, особисто в мене виникає питання - чи варта вичинки шкурка в цьому разі? Розумно буде придбати дорожчий прилад з правильним процесом керування.

  6. #75
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Цитата Сообщение от Піонер Посмотреть сообщение
    Вован, є схема- в студію!
    Вы тему Эдон 308 читали на этом форуме?

  7. #76
    Зарегистрированный
    Регистрация
    14.12.2021
    Адрес
    Полтава
    Сообщений
    58
    Сказал(а) спасибо
    5
    Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
    Микола, ви точно зрозуміли, саме" Логіка роботи апарату дивна", що до "чи варта вичинки шкурка в цьому разі?" вочевидь варта, плата керування, в тих апаратах, в яких вона використовується як задумано без "модернізації" цілком виконує свою функцію.
    Силова виконує свою функцію на 100% очикування. перевірино в ММА режимі.
    То ж задача банальна повернути плату до вигляду, в якому вона розроблена, тобто, перепаяти потенціометер "швидкість" туди, куди він підпаяний в "Едоні" і йому подібних, і "знайти і перервати" перемичку, якою "модернізатори" взяли з відкичь сигнал для керування шимом подачі.
    ВСЕ! і стендів не потрібно, і баластів.Показометри- то вже інша справа, як на мене. я і без них обійдуся, чи підстрою ...колись Головне- розділити керування, як і було задумано!
    Я розумію задум автора "модернізації" - товстий метал крутнув вліво, тонкий- вправо, простіше в рази, але на практиці так не працює, різні умови, то дріт інший, то треба навалить то треба делікатно, щоб не покрутило...
    Не питання в "змалювати схему", але ж її з чимось порівняти треба, або самому як пазл з елементів на платі зібрати.....от то вже гемор.
    Схема що "Вован" тикає на сусідню тему дійсно є, але тільки 3846 обв'язка, а з 494ю .....є інші апарати, але там 494+3525..... в принципі ті ж яйця тільки в профіль, якщо проєктувати з "0", та для пошуку перемички не зовсім.

  8. #77
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    Закусывать надо ))
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  9. #78
    Зарегистрированный
    Регистрация
    14.12.2021
    Адрес
    Полтава
    Сообщений
    58
    Сказал(а) спасибо
    5
    Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
    Цитата Сообщение от Николаевич Посмотреть сообщение
    Вы тему Эдон 308 читали на этом форуме?
    Читав, і не тільки цю тему, там ні кнопок ні позначення потенціометрів, не номіналів а функціоналу. Нема притензій до пана, який її змалював, респект йому.
    Ця схема ї і у Володіна на форумі і в інших місьцях.........
    Та власне не питання, я виберу час і змалюю її, через тиждень, чи місяць. На зараз я налаштував його на конкретну задачу, і доки батя не поварить "копійку" я туди не лізтиму!
    Знайдеться схема за цей час, буду вельми вдячний, ні, змалюю вдастьця виправити викладу, і не треба тицяти "не треба таку херню купувати", на відосах вона варить, і хтось як і я її купив, і можливо хтось її принесе Станіславу і він розумітиме, що "не працює апарат після його ремонту!

  10. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  11. #79
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Схема що "Вован" тикає на сусідню тему дійсно є, але тільки 3846 обв'язка, а з 494ю .....є інші апарати, але там 494+3525..... в принципі ті ж яйця тільки в профіль, якщо проєктувати з "0", та для пошуку перемички не зовсім. Это что бы уважали труд нормальных мастеров по ремонту - мне нужно было срочно отремонтировать полуавтомат и потратил я в прямом смысле трое суток что бы его отремонтировать, как оказалось там не было одного соединения на плате - всего лиж капля припоя восстановила полную работоспособность аппарата и по сле этого ремонта было таких аппаратов с добрый десяток, а теперь сколько бы я потерял денег не сделав первый аппарат, попросту отказавшись от ремонта. Я ремонтирую дома так что временем не ограничен поэтому ремонт до упора, а точнее конечного результата. А вам дали кусок схемы, оказывается кисло вот бы сразу и всёёёёёёё, тазик я не нашёл что бы туда все схемы положить, так уж извините.

  12. #80
    Зарегистрированный
    Регистрация
    14.12.2021
    Адрес
    Полтава
    Сообщений
    58
    Сказал(а) спасибо
    5
    Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
    Цитата Сообщение от Qwazar Посмотреть сообщение
    Закусывать надо ))
    ти дістав! ти по суті, хоча б слово сказав?
    Ну добре, визнаю, ти "нев...бенний зварювальник!
    Хоча на думку приходять слова Л Подерев'янського з "павлік морозов" : "таких.......часто бачу я, що кажуть всім Я ГУРУ, Я УЧІТЄЛЬ, несіть мені мерщій по 3 ребля, за то я медрості надам вам до х....я, а сам слова читає по складам, і голосно пердить в компаньї дам."

+ Ответить в теме
Страница 8 из 14 ПерваяПервая ... 6 7 8 9 10 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения