+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 11

Тема: Какую TIG AC/DC сварку Вы посоветуете купить в Украине. Для новичка!

  1. #1
    Зарегистрированный
    Регистрация
    31.01.2021
    Адрес
    Запоріжжя
    Сообщений
    20
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях

    Smile Какую TIG AC/DC сварку Вы посоветуете купить в Украине. Для новичка!

    Мужики! Хочу открыть для себя этап, сварки в среде газа Аргона. Не знаю какую TIG AC/DC сварку выбрать. Я приметел два сварочных автомата: TESLA WELD 257 и JASIC Tig (e201). Что скажете по этим торговым маркам или что то другое посоветуете.

  2. #2
    Зарегистрированный Аватар для grozdov
    Регистрация
    17.02.2011
    Адрес
    Запоріжжя
    Сообщений
    1,745
    Сказал(а) спасибо
    1,523
    Поблагодарили 1,251 раз(а) в 707 сообщениях
    Цитата Сообщение от Petrovich Zp Посмотреть сообщение
    Мужики! Хочу открыть для себя этап, сварки в среде газа Аргона. Не знаю какую TIG AC/DC сварку выбрать. Я приметел два сварочных автомата: TESLA WELD 257 и JASIC Tig (e201). Что скажете по этим торговым маркам или что то другое посоветуете.
    Однозначно JASIC Tig (e201), но лучше конкретизируйте, для каких задач нужен аппарат, можно рассмотреть и другие варианты.

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #3
    Зарегистрированный
    Регистрация
    31.01.2021
    Адрес
    Запоріжжя
    Сообщений
    20
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
    В основном хочу заняться сваркой Алюминия, ремонтом ГБЦ.

  5. #4
    Зарегистрированный
    Регистрация
    31.01.2021
    Адрес
    Запоріжжя
    Сообщений
    20
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
    В основном хочу ремонтировать автомобильные запчасти. Может в дальнейшем и ГБЦ.

  6. #5
    Зарегистрированный Аватар для grozdov
    Регистрация
    17.02.2011
    Адрес
    Запоріжжя
    Сообщений
    1,745
    Сказал(а) спасибо
    1,523
    Поблагодарили 1,251 раз(а) в 707 сообщениях
    Цитата Сообщение от Petrovich Zp Посмотреть сообщение
    В основном хочу ремонтировать автомобильные запчасти. Может в дальнейшем и ГБЦ.
    Можно сэкономить 5000 если рассматривать JASIC TIG-200P AC/DC (E101), он немного больше и тяжелее чем JASIC Tig (e201), но выхлоп тот же. Можно еще рассмотреть EDON PRO WSME-200, очень положительные отзывы и вменяемая цена.

  7. #6
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    Можно сэкономить 5000 если рассматривать JASIC TIG-200P AC/DC (E101), он немного больше и тяжелее чем JASIC Tig (e201), но выхлоп тот же.
    Аж ніяк не той же вихлоп. У моделі Е 101 суттєво кращий ПВ від Е 201. Головки БЦ варити 200-амперним апаратом можлива, але з попереднім підігрівом в печі, або на біду — пропановим пальником. І якщо 101-м вийде варити ГБЦ, то 201-м не впевнений, бо при ПВ - 25% не відомо, що скорше буде вистигати, головка, чи апарат. В будь-якому випадку для ремонту ГБЦ додатково потрібен БВО та рукав з водяним охолодженням.

  8. Пользователь сказал cпасибо:

    Archie (25.04.2021)

  9. #7
    Зарегистрированный Аватар для grozdov
    Регистрация
    17.02.2011
    Адрес
    Запоріжжя
    Сообщений
    1,745
    Сказал(а) спасибо
    1,523
    Поблагодарили 1,251 раз(а) в 707 сообщениях
    Цитата Сообщение от Oscuro Посмотреть сообщение
    Аж ніяк не той же вихлоп. У моделі Е 101 суттєво кращий ПВ від Е 201. Головки БЦ варити 200-амперним апаратом можлива, але з попереднім підігрівом в печі, або на біду — пропановим пальником. І якщо 101-м вийде варити ГБЦ, то 201-м не впевнений, бо при ПВ - 25% не відомо, що скорше буде вистигати, головка, чи апарат. В будь-якому випадку для ремонту ГБЦ додатково потрібен БВО та рукав з водяним охолодженням.
    Если профессионально заниматься ремонтом ГБЦ, то тут уже 315й нужен, возникает необходимость 380 вольт, ну и, соответственно, рукав с водяным охлаждением + сам блок.

  10. #8
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    Цитата Сообщение от grozdov Посмотреть сообщение
    Если профессионально заниматься ремонтом ГБЦ, то тут уже 315й нужен, возникает необходимость 380 вольт, ну и, соответственно, рукав с водяным охлаждением + сам блок.
    Якщо бути точнішим, то питання стояло так:

    В основном хочу ремонтировать автомобильные запчасти. Может в дальнейшем и ГБЦ.
    ..... тоб-то в пріоритеті було ремонт автозапчастин, а вже в наступному — ГБЦ.
    З власної практики скажу, що ремонтом ГБЦ можна займатись і маючи навіть однофазний, 200-амперний (але справжні ампери) апарат. Однаково, не залежно від потужності апарату, головки перед зварюванням потрібно прогрівати, бо без цього дуже тяжко якісно виконати ремонт. Це — аксіома і не я це придумав.
    Стосовно потужності апарату, то не проблема мабуть купити більш потужний, а саме проблема в наявності 3-х фазного струму. Якщо ж взяти відсоток тих, хто професійно " займається ремонтом ГБЦ". то таких людей мабуть буде менше 1 % від загальної кількості аргонщиків України, бо це — досить вузька спеціалізація і займатись лише таким — ідея сумнівна. Це я кажу як практикуючий зварщик, який трохи знає ситуацію з цим видом робіт в Україні і час від часу займається такими ремонтами....але не професійно.
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_20181217_172244_HHT.jpg
Просмотров: 115
Размер:	95.9 Кб
ID:	11442Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_20181217_172216_HHT.jpg
Просмотров: 104
Размер:	97.6 Кб
ID:	11443

    Рідко, але й таке траплялось, як одноразове замовлення в ремонті ГБЦ. Тому, я знаю про що говорю не з теорії, а на практиці.

  11. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  12. #9
    Зарегистрированный
    Регистрация
    31.01.2021
    Адрес
    Запоріжжя
    Сообщений
    20
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
    Трех фаз ники это хорошо, но и габариты соответствующие. Нужен простой на 220v, но с хорошими показателями. Торговых марок много, но какие именно нужно рассматривать. Мне говорят возьми Tesla Weld 257 TIG AC/DC , гарантия 3 года, сервисы по обслуживанию есть. Вот и думаю JASIC или TESLA. Может есть еще какие-то мысли на эту тему.

  13. #10
    Зарегистрированный
    Регистрация
    27.05.2020
    Адрес
    Ukraine, Odesa
    Сообщений
    11
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 2 раз(а) в 1 сообщении
    Цитата Сообщение от Petrovich Zp Посмотреть сообщение
    Трех фаз ники это хорошо, но и габариты соответствующие. Нужен простой на 220v, но с хорошими показателями. Торговых марок много, но какие именно нужно рассматривать. Мне говорят возьми Tesla Weld 257 TIG AC/DC , гарантия 3 года, сервисы по обслуживанию есть. Вот и думаю JASIC или TESLA. Может есть еще какие-то мысли на эту тему.
    Ще дуже важливий показник це скільки ви можете інвестуватм в це. Ціна теж має значення)

    Про теслу велика кількість поганих відгуків. (Читайте нище про погані відгуки)
    По Джасіку начебто все ОК, відгуки нормальні та є навіть сервіс якийсь. Мені особисто не подобається низькі коофіціенти ПВ за таку ціну, але вони чесні, і якщо робити не на серіях та на виробництві то ви не відчуєте проблем. Але за ті самі грощі є наприклад Патон чи Днипровелд в яких ПВ значно більше і сервіс прямо де виробництво та розробка.

    Я не продаван нікого не представля і % не маю. Такий самий користувач як і ви, теж шукав собі в майстерню та мале виробництво за доступні кошти пристойний та надійний апарат, розібрався в темі і зробив список того що можно купити в Україні в 21 році АС/DC на одну фазу до 250 ампер.
    Посилання зняті на перший сайт що попався у пошукую

    1 варіант, Китай. https://svarka-ua.net/products/argon...250-acdc-pulse
    Маловідомий, поганих відгуків не має, гарантія присутня, сервіс невідомо.
    2 варіант, китай https://svarka-ua.net/products/argon...o-pro-wsme-200
    Маловідомий, поганих відгуків не має, є у використанні, гарантія присутня, сервіс начебто присутній.
    3 варіант китай https://svarka-ua.net/products/argon...250-acdc-pulse
    Відомий, поганих відгуків не має, є у використанні, гарантія присутня, сервіс невідомо.
    4 варіант китай https://spika.com.ua/p1080092733-arg...-invertor.html
    Відомий, поганих відгуків не має, є у використанні, гарантія присутня, сервіс начебто є.
    5 варіант китай https://spika.com.ua/p1323611905-arg...-invertor.html
    Нове покоління, маловідомий, поки поганих відгуків не має, гарантія присутня, сервіс начебто присутній.
    6 варіант Україна https://svarka-ua.net/products/argon...-vdi-280r-acdc
    Відомий, поганих відгуків немає, є у використанні, гарантія присутня, сервіс присутній.
    7 варіант Україна https://paton.ua/cms/produktions/inv...di_200pac.html
    Відомий, поганих відгуків не має, є у вакористанні, гарантія присутня, сервіс присутній.

    По Українським апаратам багато сказано та написано, поганих відгуків не бачив, просто людям вони чи подобаються чи не подобають суб‘єктивно.
    В моєму розумінні дійсно поганий відгук це коли апарат зломався в гарантійний термін наприклад і потрапивши у сервіс там клієнта мурижили обіцянками тиждень а потім нічого не зробили, чи зробили клієнта вииним.
    Дуже важливо розуміти що це обладнання виробляється серійно у доступному сигменті, і мають бути помилки чи недоброякісні компоненти, гарантія на те і дається щоб виявити «фабрічний брак» головне питання щоб виробник дотримувся сервісних зобов‘язань та ще й стислі часові терміни.
    Треба ще розуміта що китайські агрегати «класні» по функціях та інтерфейсу, доступні по грошах та є комплектація але вони майже сервісонепридатні, керуючі плати в них міняються цілком, і якщо ваш апарат вийде з ладу через 5 год то де його ремонтувати якщо продавець стару модель продав а китайці вже їх не виробляють (не стверджую але є таке побоювання).

    Ще можно купити Українця Б/У за ціною китайця по об‘явах.

    Якщо є грощі купуйте фроніус,есаб та івіем АЛЕ не раджу БУ, їх не ремонтують у нас, а продали їх тому що вони вже з натяком на аварію чи морально застарілі.
    Последний раз редактировалось Himidlow; 10.02.2021 в 07:06.

  14. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    Archie (25.04.2021), StasN (10.02.2021)

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения