+ Ответить в теме
Страница 17 из 17 ПерваяПервая ... 7 15 16 17
Показано с 161 по 165 из 165

Тема: Подающее устройство сварочной проволоки Атом AWF-5-2

  1. #161
    Зарегистрированный Аватар для Юрий Саламаха
    Регистрация
    01.01.2022
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    18
    Сказал(а) спасибо
    1
    Поблагодарили 8 раз(а) в 6 сообщениях
    Qwazar А как же я ? Готов ответить !
    Как это пидар не доделанный ,и в чем разница с доделанным пидором и не доделанным?

    Ты специалист по пидарам ? Был опыт ? Пидоры обидели ?
    Поделись своим опытом ?!

  2. #162
    Зарегистрированный Аватар для r.o.c.k.e.r
    Регистрация
    17.11.2019
    Адрес
    Северск
    Сообщений
    418
    Сказал(а) спасибо
    60
    Поблагодарили 50 раз(а) в 39 сообщениях
    хто обидел- тот и пидар

    вот и вся закономерность

    почитать бы ему про Нарцисси́ческое расстро́йство ли́чности

    пока его кукуха в космос не улетела от собственной ахуенности

    тернопольских инспекторов-самоучек тоже касается

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #163
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    хто обидел- тот и пидар
    Ні. Пидор якраз — ти. Що, перебрав і немає кому свою підлу душонку показати? Тебе ж гавнюка ніхто не чіпав, то якої милої своє єбало розкриваєш Війна скоро закінчиться і тобі ще можливо прийдеться за свій базар відповідати. Чи ти думаєш, що запхав собі паяльник в очко і будеш бігати по форумах і гадити поки тебе сцяними тапками не закидають та не виженуть?
    А тепер хочу звернутись до власників цього так би мовити "форума", а точніше — барижного майданчика.
    Мовчання — знак згоди. І щоб ви потім не говорили, а закривання очей на поведінку цього ішака з паяльником в жопі не робить вам честі. І по закінченні війни у вас залишиться репутація, з якою соромно буде з'явитись у нормальному товаристві. Запам'ятайте ці слова.
    І ще хочу звернутись до всього цього "кубла" поцреотів. Забувайте нарешті свино-собачу мову окупантів і вчіться розмовляти державною, якщо хочете залишатись жити у вільній Україні.
    Всіх з днюхою Степана Андрійовича! Все буде Україна.

  5. #164
    Зарегистрированный Аватар для r.o.c.k.e.r
    Регистрация
    17.11.2019
    Адрес
    Северск
    Сообщений
    418
    Сказал(а) спасибо
    60
    Поблагодарили 50 раз(а) в 39 сообщениях
    мені от зараз дуже цікаво стало, ти хоч розуміеш, що якщо б ти не писав тут всяку йобань то й не підгорало б так, чи ні?)) чи для так би мовити форума, а точніше барижного майданчика, чи як ти там на підарськом цвірінькав "форуме для новічкоф" можна всяку хуйню написати, а новачки, вони ж невтелепні- схавають? і що це за показуха з днюхою Бандери? ну ок, якщо ти кожен рік його святкував, але ж ні.. якась переобувочна в польоті. про патріотизм: вже не вперше стикаюсь з людьми із заходу країни, які на всю горлянку верещать які вони справжні патріоти, при чому один справжніший другого. Як на мене десь з під Польщі бути патріотом значно легше і безпечніше ніж тут, от якби ти українським прапором пиздив сепарів десь в Горлівці в 14-му тоді не було б питань, а так.. знов якась показуха. влітку спілкувався з хлопцями, які воювали на передку, десь троє з десяти, приблизно, розмовляли російською, їх теж в кубло поцреотів запишеш? не соромно? ну і наостанок, перш ніж піклуватися про чиюсь репутацію доречно було б попіклуватись про свою. форум- це майданчик для обміну інформацією, якщо інформація від тебе правдива і корисна-ніхто й слова впоперек тобі не надрукує.
    Последний раз редактировалось r.o.c.k.e.r; 02.01.2023 в 16:08.

  6. Пользователь сказал cпасибо:

    Николаевич (02.01.2023)

  7. #165
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    мені от зараз дуже цікаво стало, ти хоч розуміеш, що якщо б ти не писав тут всяку йобань то й не підгорало б так, чи ні?))
    Спробую задовільнити твою цікавість. Ти зчепився з Квазаром. Не будемо обговорювати хто з вас правий. Подивився, останній допис Квазара датований 1.12. 2022року Місяць тому !!!!КАРЛ Місяць))) Якого милого ти через місяць часу, без будь-якого привода знову з перепою почав варнякати? Сумно стало ? .....став би та до дзеркала побалакав
    Я, особисто тебе коли останній раз зачіпав? ГА? ТО кому з нас підгорає???

    що це за показуха з днюхою Бандери? ну ок, якщо ти кожен рік його святкував, але ж ні.. якась переобувочна в польоті. про патріотизм:
    Переобувочна кажеш??? На дивись, включно з датами https://www.youtube.com/results?sear...BE%D0%BB%D1%96

    А тепер стосовно мови. Ти знаєш, що я володію і свинособачою... та й не тільки, на розмовному рівні можу спілкуватись і ще двома іноземними мовами, але я себе рахую саме патріотом України і з свого першого допису ТУТ спілкуюсь саме рідною мовою... на відміну від тих, хто "перевзувається". Он вже одесити починають українською розмовляти. Ніхто, чуєш підор, ніхто нікому не забороняє дома розмовляти хоч на івриті, а тут, як ти кажеш на "майданчику для обміну інформацією" та враховуючи корективи прийнятого закону про мову, думаю варто забувати свинособачу

    Надіюсь доступно пояснив ?

+ Ответить в теме
Страница 17 из 17 ПерваяПервая ... 7 15 16 17

Метки этой темы

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения