+ Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9

Тема: Полуавтомат hugong carimig 200

  1. #1
    Зарегистрированный
    Регистрация
    04.06.2017
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    5
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях

    Полуавтомат hugong carimig 200

    Хто може взяти на ремонт такий апарат?

  2. #2
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,048
    Сказал(а) спасибо
    258
    Поблагодарили 810 раз(а) в 631 сообщениях
    И что с ним приключилось?

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #3
    Зарегистрированный
    Регистрация
    11.11.2019
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях

    Question hugong carimig 200 ремонт

    Доброго времени суток!
    Ремонтирую данный аппарат и столкнулся с такой вот проблемой. Выходит из строя силовая часть. Ослик показывает картинку (на транзисторе) с которой я еще не сталкивался. После ТГР картинка похожая на правду.
    Кто может подсказать, оно так и должно быть или все таки это нужно исправлять?
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: Изображение.jpg
Просмотров: 106
Размер:	114.4 Кб
ID:	9850Нажмите на изображение для увеличения
Название: Изображение (1).jpg
Просмотров: 100
Размер:	119.3 Кб
ID:	9851

  5. #4
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,048
    Сказал(а) спасибо
    258
    Поблагодарили 810 раз(а) в 631 сообщениях
    Что там похоже на правду так это только наверное частота. Схема выхода какая? Какие драйвера? Вы думаете это в ремонт всем приносят каждый день. Фото драйверов. Вообще больше информации.

  6. Пользователь сказал cпасибо:

    Xort01 (12.11.2019)

  7. #5
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.07.2015
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    1,354
    Сказал(а) спасибо
    674
    Поблагодарили 674 раз(а) в 425 сообщениях
    -оно так и должно быть или все таки это нужно исправлять?
    А что конкретно Вас смущает? Меня смущают картинки без пояснений, а так ничего криминального не вижу. Правда цифровой ослик всей правды не покажет.

  8. #6
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Ослик показывает картинку (на транзисторе) с которой я еще не сталкивался

    В цій осцилограмі може бути подвійне відкривання транзистора за один цикл, може бути таке що його виб'є. хоча я і не спеціаліст в цих питаннях. Це ж не те що він просто закривається і відкривається, він починає пропускати великий ток при цьому. у всіх транзиторів є конкретні величини часу на відновлення внутрішнього діоду ітд. на роботу в довільному режимі вони не розраховані впринципі.

    У моєму дешевому китайському апараті нічого подібного немає за нормальних умов. Коли були здвоєння схожі на додаткові імпульси в не типових для суцільної прямої лінії діапазонах горіли транзистори. правда на тому осцилографі такої точності як тут і близько не видно за будь яких умов, але і ціна така: щоб було.

    Взагалі такі осцилограми зустрічаються помоєму на деяких апратах як "нормальні" з тією чи іншою амплітудою звісно, от тільки чи всі з апаратів працюють довго та щасливо в таких режимах я не знаю.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 12.11.2019 в 13:58.

  9. #7
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.07.2015
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    1,354
    Сказал(а) спасибо
    674
    Поблагодарили 674 раз(а) в 425 сообщениях
    Опять... На первой картинке - ТГР, и осциллограмма правильная, на второй - на затворе силового транзистора, ступенька ниже нуля, появляется при включении другого транзистора. Какое двойное включение?
    Конечно не плохо бы подробности о внутренностях аппарата, а то гадание на кофейной гуще в обеденный перерыв.

  10. #8
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Какое двойное включение?


    пік цього сигналу може співпадати з мінімальною напругою відкривання транзистора. схеми ці не робляться в розрахуку на мінімальний ток відкривання транзисторів і транзистори відкриваються трохи раніше ніж наступає максимальна амплітуда сигналу.

    тут от так от навіть якщо уважно подивитися на початок того як приходить основна частина сигналу на відкривання транзистора видно що приблизно на цьому самому рівні що і пік малого очевидно не доброякісного сигналу крива починає падати з меншим кутом що свідчить про те що напруга зростає не так інтенсивно як до цієї точки можливо транзистор поглинає якусь частину електронів на своє відкривання у цей момент і падіння це продовжується до самого виходу сигналу на пік амплітуди по напрузі. а закривається потім шим узагалі рівно.



    Я не знаю однозначно точно як там все працює, але я всеодно вважаю що сигнал цей може погіршувати нормальну роботу транзисторів. можливо сходинка на другій осцилограмі показує те що на якийсь час транзистор встигає закритися від того піку, а потім повністю виходить в нормальний режим закривання.



    о ці точки можуть бути ознакою того що зайві піки на керуючому сигналі можуть впливати на роботу усього транзистора. і по цій теорії якщо вона дійсна найбільш шкідливим буде напевно саме маленький сигнал(на другій осцилограмі) на вході в увімкнутий стан який практично не видно на другій осцилограмі тому що вона показує те що пройшло по силовій лінії транзистора. в цілому проблема може бути якраз через час на відновлення діоду в середині транзистора після заванттаження плюсовим сигналом.

    В цілому я тут на істину поки не притендую тому що вже бувало таке що можна багато придумувати, робити якісь догадки ітд... але потім виявляється що все виходить повністю по іншому і все від початку до кінця придумано не правильно. Але зараз більше ніяких ідей з приводу цих ослилограм і проблеми в цілому у мене немає.

    Взагалі якщо теорія вірна то один із самих простих способів вирішення таких проблем може бути установка чи зміна номіналу резистора на вході керуючого сигналу на транзистор. Цього може вистачити щоб згладити зайві піки, хоча це і суто теоретично. Або ще може допомогти якась невелика індуктивність, хоча і не ясно робиться це усе так чи ні. Індуктивність повинна працювати більш адресно в цьому випадку.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 13.11.2019 в 12:49.

  11. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  12. #9
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.07.2015
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    1,354
    Сказал(а) спасибо
    674
    Поблагодарили 674 раз(а) в 425 сообщениях
    Это типичная осциллограмма раскачки ТГР, всплеск - размагничивание ТГР, при закрытии одной диагонали, до открытия второй. Никакого криминала.
    Если с местом измерения я ошибаюсь, тогда - ой...
    Всё остальное до фантазирует пред идущий оратор.
    Меня же интересуют подробности от вопрошающего.
    Последний раз редактировалось Xort01; 12.11.2019 в 16:36.

+ Ответить в теме

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения