+ Ответить в теме
Страница 4 из 113 ПерваяПервая ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 31 по 40 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #31
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    А сверху сметанки и вишенку и будИт адекватно сайту где мужик свои хвантазии выставляет.
    Интересно, это у него под воздействием картинок такое в голове образовалось?

    Как говорится галлюцинации - это когда воображение херовеет, а поллюции - когда хер воображает.

  2. #32
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    И так новая идея под проект модернизации. На выход можно поставить "бублик" из чугуния, он обладает некой пористостью, это в альтернативу распылёнке, а так как из за пористости магнитные силовые линии будут иметь розрывы - значит такой сердечник не войдёт в насыщение- даже зазор не нужно пилить и самое главное его нужно покрасить в нужный цвет - хороший цвет будет если он будет совпадать с цветом корпуса самого аппарата ну и сбоку радиально нарисовать полосу, это что бы по феншую. Боюсь если китайцы это прознают, то точно пойдут сварочники с чугуниевыми "бубликами"
    Сгодня привезли плазморез, я его год назад им делал и был у них на точке - говорю поставьте блок подготовки воздуха и слейте воду с ресивера она там наверняка есть - ничего за год не сделали - страдает поджиг - так ничего лучше не придумали, как подключить к баллону с кислородом - ну мы подумали он же сухой должен быть - вот так вот. Так может и модернизируемый сварочник к кислороду подключить.

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #33
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Що тут раптом за ''консиліум'' зібрався... Створюйте власні проекти, показуйте як треба, я буду подивитися. А так оце молоти все підряд без толку мені вже і читати не цікаво стало, грамотних багато, а варити пальцем виходить треба...



    Є такі хороші трансформатори в продажу на олх принципі вони повинні підійти мені, але я все ж попробую експеремент з додаковою вторинною обмоткою, там ціна питання ~10 грн. Ну і ефект від заміни цього усього трансформатора має бути суттєвіший, але поки що це не головне.
    Тут поки лише експеременти, але зрозуміло те що в "оригінальному" лише 14 витків первинної обмотки і судячи з усього так бути не повинно для того щоб реально вийти на рівень більш дорогих апаратів. Але хочеться усе таки спробувати доматати, тому що заміти увесь трансформатор "дуже легко" звичайними паяльниками, а експеремент буде не повним.
    НЕ виключено що після "домотки" ще буде заміна трансформатора, якщо апарат не бабахне до того по якихось інших причинах. заміна цього трасформатора на трансформатор з нормальних шин найбільш оптимальне рішення на мою думку.

    Обидві вторинні обмотки на виході можливо з'єднати не вийде через те що там може бути хитра система фазових здвигів при виході з обмотки на дві пари діодів які в сумі дають постійний струм через ці 2 канали, але це я там тільки теоретично прикинути усе можу. І думаю що ці трансформатори замінюються тільки на однотипні.
    Що до більшої кількості витків на первинній обмотці на новому трасформаторі, то думаю що тут негативної різниці не буде, тому що вольтаж падає, а за цим трансформатором тільки діоди по суті і можливо дросель який поки десь у кінці цього проекту. Треба його робити з чогось хорошого і місце там впринципі на нього знайдеться я думаю. Але перед цим потрібно вивести апарат на адекватну потужність, тому що те що там зараз є це дуже сумно і я не бачу значного потенціалу в тому щоб вивести його на принципово вищий рівень тошки тільки підбавити щось, можливо цього вистачить на те щоб працювати не тільки електродом моноліт рц 3мм, але наврядчи більше того.
    Хочеться спробувати обидва ці варіанти з домоткою та повною заміною на трасформатора більшої потужності і нормальною первинною обмоткою ~20 витків замість 14 тих що там зараз є. ЯКби не було варіанту купити готовий трансформатор з іншого трохи кращого китайського апарату, то скоріше за все треба було б перемотувати те що там стоїть по нормальній схемі 22:4 кращим дротом. мало там витків на первинній обмотці і не дає це все думати про те що цей трасформатор вартий того щоб з ним далі працювати тим більше якщо апарат "кастомний" і вже притендує на якусь якість в роботі. зніму я з того трасформатора ще щось з додатковою вторинною обмоткою, але принцип його роботи в цілому не зміниться вольтаж на виході на певно буде задратий, варити всеодно як треба по нормальній схемі з трансформатором 22:4 не буде. Але ще треба розібратися з цими усіма підключеннями і як точно сумуються ці два потоки на виході на дві парі діодів. можливо при такій схемі актуальні ці 13-14 витків, а вольти сумуються за рахунок зміщення фаз на діодах. Поки що це все лише роздуми. Але думаю що від чесного трансформатора 22:4 нічого вибити не повинно питання лише у тому як буде варити при такій заміні і чи вистачить вольтажу.

    Гарно коли ти працюєш з цим усім кожний день і все знаєш. А так доводиться все вигадувати з нуля. Але таке відчуття що правильні відповіді вже десь близько. Поки що самий надійний варіант це паралельна вторинна обмотка з моєї точки зору. Це спрацює тільки невідомо наскільки ефективно. Тільки що подивився що там де ставлять ці більш потужні чесні трасформатори 22:4 вивід теж йде двома окремими потоками. Так що думаю і з цією схемою заміни проблем немає. ще не пробував я апарат прозвонювати тестером, але думаю що варто заміряти вихідний вольтаж до і після заміни трасформатора і порівняти як варить. З чесним трасформатором за рахунок вольтажа навантаження на діоди має бути меншим правда піде більше ампер по них. Сподіваюся що там стоять нормальні діоди. основна характеристика діодів це вольти все таки.

    https://www.youtube.com/watch?v=zcQ8Aq7QdW4

    от тут зображений цікавий ремонт подібної схеми. І там стоїть трансорматор з бідною первинною обмоткою з недостатною кількістю витків, але з товстою вторинною шиною... і вибило діод. Так що по цій схемі модернізації залишаються певні питання на майбутнє. треба нормальний трансформатор 22:4, бо потім доведеться ще щось ремонтувати можливо якщо занадто почати перегружати апарат при такій компоновці. Виходить що вольтаж там не такий як має бути на виході від чого і діодам складно. так що остаточний варіант потрібно робити нормальний трасформатор з правильною первинною намоткою, а не рвати діоди.

    Поїду куплю новий трасформатор щоб свій не мотати. Бо це поки все знайдеш та купиш по ціні дешевше не буде. Якщо все вдасться зі старого трансформатора зроблю дроссель вихідний всеодно з такою первинною намоткою його вже нікуди не поставиш, бракований елемент конструкції в цілому виходить. пополам скласти там усе обжати мідною трубкою чи запаяти кислотою і буде працювати я думаю. По платі напевно кислотою паяти не обов'язково, а по силових цих елементах великих проблем з тим немає. Є ще флюси усілякі рідкі, але мені не до того якось зараз.

    Теоретично після заміни трасформатора апарат можна одразу розкачати до 150-160 ампер зі 130 номінальних які там стоять зараз. Але у мене це поки що не головна задача. При розкачці залишається питання того що потрібно підсилювати силові доріжки на платі, може на 150 ампер це ще і не так критично, але вже близько до того.

    Можливо в моєму конкретному випадку на токах до 130 ампер як налаштований апарат діоди і не виб'є від додаткової паральної шини дротом 1,5 мм на вторинну обмотку, але не хочеться все життя сидіти на ''китайських токах'' при варці замість номіналів.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 25.09.2019 в 11:20.

  5. #34
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    Забрав я от такий от якісний на мою думку трансформатор по ціні одного конденсатора. Але якщо такої можливості немає то хвилюватися нічого його можна намотати самому з якогось силивого кабеля, тут не одна жила. Просто я зараз не бачу для себе сенсу шукати щось ще якщо можна тупо купити готове дешево. А якщо робити самому то треба ще ізоляцію якусь придумувати краще ніж це лакове покриття ще нічого не придумали. Апарат просто в селі, а я поки що в місті так що не завжди є час на якісь додаткові маніпуляції.. і повитках там уже все вижато на максимум, ніяких міжвиткових кз немає. тільки бери, міняй і користуйся. Плюс можна ще для когось трасформатор змотати на тій серцевині що була у трасформаторі в апараті. По ізоляції думаю брати термоусадку. не дешево, але її там теж не кілометри треба. БУде "запасний". може колись зберусь поропаяю усі силові доріжки на платі додатковим проводом зверху, поставлю зразу два цих трансформатора, поміняю транзистори на 60n60 і буду крутити його до 180А, але це все не очевидно, треба нормальний дросель вхідний, у мене мережа не фонтан для тестів. Ще можливо треба 4 паралельних діода монтувати притому можливо на один радіатор що там вже є і дивитися чи можна його підсилити якось мідною жилою наприклад.
    Трансформатор новий важить 300 грамів, так що думаю це не така критична вага при загальній вазі апарату в декілька кг. Потім тільки потужніший вентилятор туди і можна розганяти. Хоча вентилятор конкретно в цьому апараті і так не поганий. Не бачив я там ще ніколи ніяких перегрівів, але там і потужність зараз в цілому не висока.

    Остаточні результати тільки після заміни і тестів по провару. думаю що цей трансформатор десь 160-180А реальної потужності має, якщо той що там стоїть убогий тягне ~100А на максимумі.

    при бажанні перематати можна усе недорого https://electrica-shop.com.ua/p3067-...goprovolochniy прекрасний кабель один раз на первинну обмотку і в два рази його скласти на вторинну, ще є дріт 10мм2, як варіант термоусадкою можна покрити тільки первинну обмотку, а вторинну покрити мальярним скотчем, або все малярним скотчем і залакувати після обмотки і перевірки на міжвиткове кз. Реальний діаметр жили має бути 2,76 мм при 6мм2 перерізі. тільки з ізоляції треба витягнути. метри 2 його там не більше треба.. Треба тільки перевірити на практиці як кількість витків на первинній обмотці буде діяти на роботу апарату в цілому, тут можна багато придумувати, але я не науковий спеціаліст і достанього досвіду роботи з цим усім у мене немає. Якщо на новому трасформаторі варити не буде треба буде 14:4 мотати так як у китайців було, але думаю що цього не буде. Принаймі мова йде про пониження вольтажу так що вибити нічого не повинно. Додивився відео про джерард і все помоєму очевидно там на виході 90 вольт замість 50. І справа якраз у цих обмотках. ЯКщо у людей нормальні апарати варять на 50 вольт значить усе правильно китайці просто пожлобилися 8 витків домати, така у них політика.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 25.09.2019 в 21:19.

  6. #35
    Зарегистрированный Аватар для Master888
    Регистрация
    19.08.2016
    Адрес
    Николаев
    Сообщений
    139
    Сказал(а) спасибо
    126
    Поблагодарили 74 раз(а) в 46 сообщениях
    Ещё надо транзисторы помощнее поставить, диоды выходные, радиаторы побольше... Тогда и будет ток больше. Только по деньгам дешевле сразу нормальный аппарат купить.
    Дніпро-М САБ-250

  7. #36
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Цитата Сообщение от Master888 Посмотреть сообщение
    Ещё надо транзисторы помощнее поставить, диоды выходные, радиаторы побольше... Тогда и будет ток больше. Только по деньгам дешевле сразу нормальный аппарат купить.
    Так это вот, а мы лёгких путей не ищем

  8. #37
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Вообще то трансы на такие частоты мотаются проводом в несколько жил дабы обеспечить необходимое сечение и он должен быть изолированным то есть в эмали, а провод с которого сняли верхнюю изоляцию он без эмали - в общем мотайте чем хотите.

  9. #38
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Master888 Посмотреть сообщение
    Ещё надо транзисторы помощнее поставить, диоды выходные, радиаторы побольше... Тогда и будет ток больше. Только по деньгам дешевле сразу нормальный аппарат купить.
    Модернізувати треба в залежності від симптомів, буває так що апарат налаштований на 160-180 ампер, а навантаження не тягне. Поки що мій мінімальний бюджет на модернізацію склав близько 300грн, я витратив 400 бо купив готовий транформатор замість того щоб мотати.

  10. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  11. #39
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.07.2015
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    1,354
    Сказал(а) спасибо
    674
    Поблагодарили 674 раз(а) в 425 сообщениях
    Пишите такие длинные посты, время тратите, делаете НЕ правильные выводы для себя и для тех, кто будет это читать. Но на простой вопрос: чего именно Вы хотите добиться от аппарата - тишина...
    Всё это закончиться одним из двух:
    1. Не будет никаких ощутимых изменений.
    2. Не будет аппарата.
    Советов не спрашиваете, на вопросы не отвечаете, цели не конкретизированы, то есть это просто блог. Удачи Вам, в..., даже не знаю в чём...

  12. #40
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Xort01 Посмотреть сообщение
    Пишите такие длинные посты, время тратите, делаете НЕ правильные выводы для себя и для тех, кто будет это читать. Но на простой вопрос: чего именно Вы хотите добиться от аппарата - тишина...
    Всё это закончиться одним из двух:
    1. Не будет никаких ощутимых изменений.
    2. Не будет аппарата.
    Советов не спрашиваете, на вопросы не отвечаете, цели не конкретизированы, то есть это просто блог. Удачи Вам, в..., даже не знаю в чём...
    В моїх постах різна інформація в тому числі і про те чого я хочу добитися від апарату, поки що мені потрібно щоб сили току в ньому вистачало на всі типи електродів 3 мм. Поки що він варить лише самими легкими електродами моноліт рц і то з максимальним напрягом.
    Це вже є написано і я просто дублюю це спеціально для вас. У мене тут не спец тема від майстра ремотника який міцно схопився за апарат і кудись його тягне, я рішення знаходжу поступово і видаляти те що вже було написано не бачу сенсу. Сподіваюся що я відповів на усі ваші запитання.

+ Ответить в теме
Страница 4 из 113 ПерваяПервая ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения