+ Ответить в теме
Страница 69 из 113 ПерваяПервая ... 19 59 67 68 69 70 71 79 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 681 по 690 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #681
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.07.2015
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    1,354
    Сказал(а) спасибо
    674
    Поблагодарили 674 раз(а) в 425 сообщениях
    Цитата Сообщение от hizerqqq Посмотреть сообщение
    Стараюся думати що синдром "розумного інтернет троля" я вже переріс
    Да полно Вам, никто, кроме Вас, так не думает.
    Свои же посты пробовали читать сами? Это же вывих мозга! Содержимое постов сводится к: можэ, але, зовсим, думаю, напэвно - неуверенность и свои особенные/ошибочные догадки.
    Но один пост принёс реальную пользу: я как раз рассматривал Вашу колбасу из дросселей, когда подошла супруга, посмотрела на картинку и сказала: надо не забыть лука купить!

  2. 5 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    grozdov (06.11.2019), Qwazar (06.11.2019), Микитович (06.11.2019), Николаевич (06.11.2019), Сварной2016 (07.11.2019)

  3. #682
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    До меня дошло : в психушке врач иногда забывает закрыть дверь в кабинет и выживший из ума недоэлектрик периодически дорывается до компьютера . Вот и все
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  4. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  5. #683
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,048
    Сказал(а) спасибо
    258
    Поблагодарили 810 раз(а) в 631 сообщениях
    ...посмотрела на картинку и сказала: надо не забыть лука купить! - а вы говорите пользы нет

  6. #684
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Зробив я простіший дролель на 8 витків з другої серцевини транформатора і результат такий як і був, апарат з ним просто не варить і не іскрить навіть хоча на байонеті іскра є. Схоже що тут треба якось дороблювати схему вихідних діодів, буду пробувати розібратися з цим пізніше. Поки що схоже на те що дроселі на це апарат так просто не стають.

  7. #685
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,048
    Сказал(а) спасибо
    258
    Поблагодарили 810 раз(а) в 631 сообщениях
    Поки що схоже на те що дроселі на це апарат так просто не стають. - ну это если бестолково делать.

  8. #686
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Николаевич Посмотреть сообщение
    Поки що схоже на те що дроселі на це апарат так просто не стають. - ну это если бестолково делать.
    Що таке по вашому робити толково питати не берусь тому що вашу схему дроселя я вже бачив і наврядчи вона мені тут сама по собі чимось допоможе. Покищо максимально схожа на цей апарат по вихідних діодах у мене китайська схема з якої я дивився плату керування. І там на ній паралельно діодам стоять резистор на 22 ом і конденсатор потім за ними йде дросель, а за дроселем між плюсом і мінусом два конденсатори на 10 нф середина скрутки яких йде на землю, хоча у мене апарат працює без заземлення. Поки що думаю я що треба робити щось подібне.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 09.11.2019 в 14:11.

  9. #687
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,048
    Сказал(а) спасибо
    258
    Поблагодарили 810 раз(а) в 631 сообщениях
    Що таке по вашому робити толково питати не берусь тому що вашу схему дроселя я вже бачив і наврядчи вона мені тут сама по собі чимось допоможе. - да вы так и не поняли - то схема специально для вас была нарисована в тему бреда, которым вы и занимаетесь.
    Сначала разберитесь зачем стоят те элементы в схеме, о которых вы написали - и будет аппарат с дросселем или без него - эти элементы нужны, потому как без них могут быть проблемы с другими элементами схемы, как с транзисторами.

  10. #688
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Знімати я нічого не планую. Буду дивитися що стоїть там бо там є вихід на невелику плату з плюсу після діодів, але то може бути якийсь сенсор. А конденсаторів тих по 10 нф там може і не бути, можливо вони працюють як розкачка для дроселя, але поки я цього незнаю. Транзистори запасні ще є. Буду пробувати. Хоча перед тим ще спробую пошукати інші схеми.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 09.11.2019 в 14:36.

  11. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  12. #689
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    09.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от hizerqqq Посмотреть сообщение
    ..... там є вихід на невелику плату з плюсу після діодів, але то може бути якийсь сенсор....
    Якби наший уславлений модернізатор розумів що таке сенсор то він такого би не написав.
    Так само як і про пошук скляної окалини: "А чого неодимовий магніт не взяти було і не спробувати ним..."

    Разум не ведает что выдают на гора язык и руки.

    Так что продолжаем писать эпопею о том как Модернызатор модернызырует то, в чем абсолютно не разбирается.
    И не собирается.

  13. Пользователь сказал cпасибо:

    Xort01 (09.11.2019)

  14. #690
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    В китайській схемі на тому місці є сенсор напруги який виходить на плату керування.

    По окалині я поради не давав, а спитав чому було так не спробувати. Хоча я незнаю навіщо тут узагалі про це писати і що я ще повинен був написати з цього приводу.

    Якщо нічого не робити то напевно завжди повний нуль по цій темі в голові буде. Невже не ясно що спеціалісти по технологіям зварювальних інверторів біля таких апаратів в їхніх проблем не збираються їм напевно є за що думати і так. Для мене це теж не основне заняття. Але тотальна тупість декого усе ще не дає це зрозуміти. Хоча ні, це синдром троля.

    Місяць назад я взагалі думав що основна характеристика цього апарату це максимальний ампераж і що тільки у цьому напрямку його можна модернізувати і як би нічого не робилося все б напевно так і було в моїй голові. Хоча і зараз яким буде кінець цього проекту я ще не знаю. Не на всіх схемах є ця подвійна китайська обмотка на трансформаторі щоб їх порівнювати з тим що тут є і робити висновки.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 09.11.2019 в 16:12.

+ Ответить в теме
Страница 69 из 113 ПерваяПервая ... 19 59 67 68 69 70 71 79 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения