+ Ответить в теме
Страница 68 из 113 ПерваяПервая ... 18 58 66 67 68 69 70 78 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 671 по 680 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #671
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от hizerqqq Посмотреть сообщение
    різні матеріали мають різні характеристики по частотній взаємодії у якості серцевини для дроселя. ....
    ФЕрити потрібні коли треба отримати очищений ток або сигнал на виході ...але тут все воно перетворюється в дугу і так і зникає.
    Ото і я кажу що людина в якої є знання в радіоєлектроніці такой НІСЕНІТНИЦІ не зробить і не напише.

    Так що Вам шановний "пора подумать о кандидатской".

  2. #672
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Микитович Посмотреть сообщение
    Ото і я кажу що людина в якої є знання в радіоєлектроніці такой НІСЕНІТНИЦІ не зробить і не напише.

    Так що Вам шановний "пора подумать о кандидатской".
    Можна багато розказувати особливо не по темі і особливо коли є це все кому слухати, а я от для себе взяв зматав і пишу чесні висновки. в цій ситуації мені так виходить зручніше, але можливо є і інші я ж не знаю.

    Так чи інакше підсилення трансформатора, я вважаю актуальним для подальшої доробки дроселя до цього апарату. Правда те що цей дросель уб'є силу вихідного току практично до нуля я чесно кажучи не очікував, хоча тестером вихідна напруга звониться і через нього. і сам цей дросель по тестеру як я вже писав опору практично не має. Але частоти в 50кгц і все, току там більше немає на виході практично, вся ця штука перетворюється на великий резистор через який проходить лише мінімальний ток який можна заміряти лише тестетером тому що електрод навіть не іскрить. шкода забув поміряти чи працює антизалипайка в такій конфігурації, але особисто для мене це не принципово вже. Судячи з у цього там ток менше одного ампера виходить навіть не дивлячись на три, а не одну чи дві паралельних лінії цих. тому що 12 вольт 1 ампер хоч якось іскрить, а тут взагалі нічого помоєму не дивлячись на 59 вольт по тестеру.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 05.11.2019 в 20:35.

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #673
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.07.2015
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    1,354
    Сказал(а) спасибо
    674
    Поблагодарили 674 раз(а) в 425 сообщениях
    С больной головой и рукам покоя нету. Просто набор слов, лишённых смысловой нагрузки. Это я про себя, если что. Разве я знаю или не знаю надо кому это или нет, а я всё-равно напишу.

  5. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    grozdov (05.11.2019), Сварной2016 (05.11.2019)

  6. #674
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от hizerqqq Посмотреть сообщение
    Можна багато розказувати особливо не по темі ...
    Чому не по темы?
    Мартышка что то услышала про очки и даже их заимела.
    Нацепила то на хвост то на задницу и даже стучала ими по дереву.
    Все равно видит плохо.
    Выводы мартышки - очки это бесполезная штука.

    Так вот знания, по мнению мартышки, штука бесполезная.
    Тем более когда они исходят не от таких же мартышек.

    Вам объясняют грамотные специалисты что и как нужно делать что бы получить внятный положительный результат.
    А мартышка слушает и где то нахватывается безграмотного мнения мартышек.
    Чем и хвастается.

    Так что Вам товарищ, с таким менталитетом только в обезьяннем питомнике себя демонстрировать.
    Или менять менталитет.

  7. #675
    Зарегистрированный Аватар для Сварной2016
    Регистрация
    02.05.2016
    Адрес
    Харьков
    Сообщений
    1,136
    Сказал(а) спасибо
    897
    Поблагодарили 871 раз(а) в 500 сообщениях
    Чім би дитятко не тішилось аби не плакало...

  8. #676
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Микитович, діоди в мене не накрилися так що на цьому поки що у мене з мого боку все. далі я просто не читаю ці "месаджі" реально тим більше повністю. Існує така думка, що сидячи перед компом більше ніж треба часу вдень люди стають банальними тролями і самі не помічають цього. Подумайте навіщо це вам, сьогодні була гарна погода чому не відірватися від компа і не освіжитися. Я тільки цим і живу тому що по іншому мені вже не цікаво. Хоча я теж пишу багато, але з компом і постійним трясінням повітря просто так у мене проблемно стало, пишу поділу, може комусь допоможе, а може ні. Стараюся думати що синдром "розумного інтернет троля" я вже переріс і стараюся використовувати це все виключно як було задумано колись для тематичного спілкування. Принаймі у мене так. "розуміних" багато, а жити потім всеодно якось треба... навіть здоров'я піде від того сидіння, і вже не добавить ніхто потім.

  9. #677
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от hizerqqq Посмотреть сообщение
    Микитович, ....
    Подумайте навіщо це вам, сьогодні була гарна погода чому не відірватися від компа і не освіжитися. .
    Ну во первых целый день проработал на даче.
    Заварил разрыв открытопроложенной водопроводной трубы после заморозков - прорвало в том месте где варил 5 лет назад, это были мои первые шаги.
    Обработал все деревья и кустарники бордосской.
    Отметили с соседом закрытие сезона. Он проставился за вчерашнее - аккуратно и без последствий вскрыл входную дверь к нему на дачу - ригель оторвался и заклинил дверь.

    Но это так, про между кстати. К теме модернизации не относится.

    А вот то что Вы по некомпетентности и от большого самомнения делаете с техникой - мое мнение написано выше.

    Чого ти бідний - бо дурний.
    А чого дурний - бо бідний.

  10. Пользователь сказал cпасибо:

    Николаевич (05.11.2019)

  11. #678
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    ....пишу поділу, може комусь допоможе,... - пишу бредятину - точно поможет такому самому как вы. Любой труд должен быть оценён - за бредятину ЛАЙК За знания - неуд Вы ту схему что я выше нарисовал спаяйте - это только для вас персонально.

  12. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  13. #679
    Зарегистрированный
    Регистрация
    12.11.2011
    Адрес
    Техас, Ровенская обл.
    Сообщений
    934
    Сказал(а) спасибо
    1,701
    Поблагодарили 406 раз(а) в 263 сообщениях
    Цитата Сообщение от Сварной2016 Посмотреть сообщение
    Чім би дитятко не тішилось аби не плакало...
    Я по-другому говорю=Чем бы дитя не тешилось, лишь бы водки не просило...
    !Я за Вас свою работу делать не буду"!!!

  14. Пользователь сказал cпасибо:

    Сварной2016 (06.11.2019)

  15. #680
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Я тут писав колись про те що ток на слабих трансформаторах стає імпульсним приперенавантаженні, так от тепер я думаю що це все не зовсім так якщо брати в цілому по усіх можливих трансформаторах. Хоча в цілому ця концепція в данному випадку вірна. тому що ток там і так імпульсний і коли йде перенавантаження по амперажу вище його номінальної пропускної здатності структура цих імпульсів змінюється в меншу сторону. що і приводить до того що конкретно цей апарат з його заводським трансформатором не видає нормальної потужності на токах вище за 110 реальних ампер і дуга просто стає затухаючою сама по собі. Трансформатор просто не витягує передачу усього імпульсу і передає лише залишки, а не перегріваються він при цьому і не перегорає, як це роблять звичайні трансформатори при перенавантаженні, тому що усе ще немає постійного завантаження при цій імпульсній структурі току.

    Але це вже як уточнення. Тому що сам я не завжди все знаю і розумію одразу. Це й проект в цілому щоб було чим зайнятися, тому що я поки не знаю чи треба будуть мені ті токи више 110 ампер на практиці, але тепер принаймі більш менш зрозуміло що буде якщо піти далі з модернізацією цих апаратів таким чином. ТАк чи інакше те що заводський трансформатор в апараті працює на межі своїх можливостей дає те що імпульси після транзисторів трохи вирівнються у ньому і на виході дуга від того менше шкварчить і без дроселя, але це закінчується тим що ток на таких трансформаторах не піднімається вище тих меж на який він реально розрахований, потім починається ще більший розрив тих імпульсів на виході і просто зникає сила току. без заміни трансфорамтора в таких апаратах накручувати амперах немає сенсу. А новий трансформатор приносить нові проблеми які потрібно вирішувати установкою дроселя, можливо проблеми з "точковим" викладенням розплавленого металу від електроду викликані не тільки тим що у мене витків на трансформаторі трохи більше, але ще і тим що вони трохи не так покладені на вторинній обмотці як було у китайців, я впринціпі тоді не думав про ті усі частоти і дві цих лінії вторинної обмотки замість одної які напевно слугують для часткової компенсації частот в середині трансформатора з виходом на окремі пари діодів. так чи інакше потестую з дроселем, якщо прийнятного результату не буде, то буду знову перемотувати, але точно по китайський схемі, того провода що там є на це повинно вистачити..

    поки що я однозначно можу рекомендувати лише конденсатори плюс термістори для доробки цих апаратів, усе інше тільки після отримання повноцінних результатів хоча є таке відчуття що фінал вже близько просто зараз я не можу увесь час займатися тільки цим для якихось термінових результатів.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 07.11.2019 в 09:31.

+ Ответить в теме
Страница 68 из 113 ПерваяПервая ... 18 58 66 67 68 69 70 78 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения