+ Ответить в теме
Страница 67 из 113 ПерваяПервая ... 17 57 65 66 67 68 69 77 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 661 по 670 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #661
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    Зматав я сьогодні таку дроселяку.Чесно кажучи від початку план був інший поставити його в середину і ці ферити повставляти один в один там якраз зазор був би ~4мм щоб між ними прокласти витки проволкою 2,5мм2, але там вже місця особливо немає в апараті і трансформатор і так не дуже тримається і так тому зробив зовнішній такий, ПІшло рівно 20 метрів кабелю 4 мм2, все що було куплено впринципі, спочатку був план ще зверху по всьому раз обматати 30-50 витків, але кабелю вже не вистачило та й думаю що вже зайве це хоча можливо буде менше ефект насичення серцевин не знаю наскільки він там актуальний. так чи інакше поки буде так як є. Можливо для цього апарату можна використати лише 2 жили по 4 мм замість трьох, але вже як буде. Серцевини високоефективні ті що більше по 6000 проникність ті що менше з матеріалу h10k по 10000 одининць, діметер 45 і 22мм, судячи з усього ці ферити гарно працюють на частотах 10-100кгц. Можливо варто брати щось дешевше на 2000 одиниць, але я брав по 10 штук там ціна трохи нижча в цьому випадку. ТАк чи інакше такі серцевини використовують для вирівнювання високочастотних імпульсів думаю що тут це дуже актуально буде. Вийшло по 27 витків на більших і по 8 витків на менших ще одну серцевину поставив я на виході і обаматав усіма трьома жилами скільки влазило. В цілому вага вийшла 1,55 кг. НЕ знаю поки наскільки це мені все допоможе, але кращих ідей у мене не було. Буде видно. Сам кабель в апараті нагадує акустичний, і дуже легко перекусується порівняно з тим що на дроселі. 100% міді там точно немає. Тестер бачить усю цю конструкцію як 0,1 ом, так між щупами на тестері 0,6-0,7 ом, через цей увесь кабель виходить 0,7-0,8 ом.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 04.11.2019 в 22:18.

  2. #662
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    В цілому вага вийшла 1,55 кг. М А Л О В А Т О БУДЕТ. Хотя Новый год скоро - на ёлку сойдёт Ота ковбаса в изоляции похожа на запор прямой кишки
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: 10.jpg
Просмотров: 30
Размер:	18.5 Кб
ID:	9816 - срочно запатентовать - это звездонутый 3-х фазный фильтр

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #663
    Зарегистрированный
    Регистрация
    07.10.2019
    Адрес
    Украина. Херсон
    Сообщений
    295
    Сказал(а) спасибо
    33
    Поблагодарили 68 раз(а) в 56 сообщениях
    Я, конечно же, видел множество разных чудес, воплощенных в жизнь.... Но эти дросселя меня по-настоящему удивили....

  5. #664
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от hizerqqq Посмотреть сообщение
    Наш "мінталітет" це розмовляти ...і чекати якогось дива... ...
    Йде боцман по пірсу, раптом з англійського шипу падає матрос і в воді кричить "Help, help".
    Витяг боцман невдаху, відкачав і товкмачить йому "Если пошел в моряки, то вначале нужно плавать учиться, а не английский язык".

    А по поводу дросселей.
    Давно, когда работал ремонтником, был у нас один такой задумчивый. Спрашивают его как дела, а он "Да вот пора подумать о кандидатской".
    Как то раз продолбался он над одним аппаратом, ничего не получается, позвал Толю Московченко, грамотный был хлопец.
    Тот глянул в схему, посмотрел чего Ваня натворил и говорит, что нужно увеличить нагрузку.
    Через неделю опять Толю зовет, говорит что увеличил дальше некуда и все равно не работает. Не то ты посоветовал.
    Пошел Толя посмотреть, возвращается, хохочет и говорит что это нужно самим видеть.
    Вообщем Ваня целую неделю из всех ЗИПов выбрал все мегомные резюки (0,125 - 2 Вт), спаял в цепочку метров 15, разложил по полу змейкой и потом пошел к Толе с претензией.

    А тут всего какой то десяток торов.
    Эх, расти нашему Кулибину и расти.

  6. #665
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    "НЕ знаю поки наскільки це мені все допоможе, " - тебя дибила даже могила не исправит
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  7. 3 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    grozdov (05.11.2019), Микитович (05.11.2019), Сварной2016 (05.11.2019)

  8. #666
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Значить результати наступні з цим дроселем узагалі не варить, вольти на виході є але електрод навіть не іскрить, думаю причина може бути в тому що ці серцевини в дроселі занадто ефективні і гасять увесь високочастотний діапазон без залишку. Варіантів я в цьому випадку багато не бачу, треба робити щось простіше, можливо на серцевині з трансформаторних пластин, можна звісно відкусити кусок цього дроселя і спробуватина ньому, але думаю що там всеодно втрати будуть більші за корисний ефект, тому вважаю таку конфігурацію не ефективною. Справа тут не у насиченні серцевин чи у чомусь ще, а в тому що гаситься вч діапазон через реактивний опір який утворюють ці осердя, осердя ці нормально підійдуть на вхідний мережевий дросель, але не на вихідний. Поки на цьому все.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 05.11.2019 в 14:31.

  9. #667
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Не ну оно конечно хорошая ковбаса получилася. Только для вас - hizerqqq, последняя китайская разработка в области дросселестроения.
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: Для сварочника.jpg
Просмотров: 65
Размер:	53.2 Кб
ID:	9818

  10. #668
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Николаевич Посмотреть сообщение
    Не ну оно конечно хорошая ковбаса получилася. Только для вас - hizerqqq, последняя китайская разработка в области дросселестроения.
    Вложение 9818
    Краще за все працює осцилятор наскільки розумію я, але думати за нього у мене бажання немає. Буду так щось простіше робити під конкретний результат по зварюванню електродом і все. Тепер я принаймі точно знаю як працюють ці потужні ферити в таких конфігураціях, трохи я витратився на них, але це не така біда поки що.

    В цих високочастотних лініях важлива не тільки сама індуктивність дроселя як число, а і те яким чином усе зібрано і взаємодіє. наскільки розумію я серцевини треба брати по "м'ягше" по індуктивності, а наружні витки повинні бути по масивніше тільки тоді це буде насправді ефективно. Треба максимально знижувати реактивний опір для високих частот. СИльні ферити його дуже сильно підвищують, тому їх і використовують як фільтри, але це мені стало зрозуміло тільки тепер.

    Я коли робив цей дросель думав що вч токи будуть усі вирівнюватися в ньому і виходити як одне ціле, але насправді як виявилося вони там просто зникають і все. і розганяти далі цю "технологію" просто нікуди. Хто це все знає тому звісно добре, але я дізнався тільки після того як все зробив. трансформаторні серцевини судячи з усього не фільтрують реактивним опором частоти в цих діапазонах тому наступний дросель скоріше за все буде саме з ними.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 05.11.2019 в 17:05.

  11. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  12. #669
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    И тратится не нужно - потому что понятно.
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: induktivnoe-soprotivlenie-katushki.jpg
Просмотров: 34
Размер:	7.4 Кб
ID:	9825

  13. #670
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    різні матеріали мають різні характеристики по частотній взаємодії у якості серцевини для дроселя. Сама ідея використовувати саме ферити для цих дроселів можливо немає ніякого сенсу. ФЕрити потрібні коли треба отримати очищений ток або сигнал на виході де не важливі втрати по силі току, але тут все воно перетворюється в дугу і так і зникає.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 05.11.2019 в 19:31.

+ Ответить в теме
Страница 67 из 113 ПерваяПервая ... 17 57 65 66 67 68 69 77 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения