+ Ответить в теме
Страница 8 из 113 ПерваяПервая ... 6 7 8 9 10 18 58 108 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 71 по 80 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #71
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Andruha Посмотреть сообщение
    Всё правильно вышло,прорыв! Стоял транс с правильным для полумоста коэффициентом трансформации, был заменён на транс для моста, где соотношение обмоток отличается вдвое (как и напряжение в этих схемах 150 и 300в), ну и соответственно вдвое упало напряжение. Главное что транс с соотношением как на первой попавшейся схеме, и не важно что она не соответствует реальному аппарату, главное свой особый путь!.
    Я впринципі не стверджував що саме цей варіант буде однозначно правильним, у мене тут просто план... я поїхав поміняв і все. Я знав що можливо доведеться міняти усе назад. принаймі тепер я поставлю туди нормальний трансформатор з міді і на цьому буду завершувати. Спасибі усім хто вчасно дав корисні поради. Впринципі якби у мене не було плану замінити цей трансформатор при вихідній напрузі в 62 вольти я б його міняти не став, але тепер я точно знаю що буде якщо це зробити. зараз там є лише іскра з форсованими пробоями на довгу дугу так як дуга при 35 вольтах стала дуже короткою, для апарата це не кінець ну просто варити стало не реально поки що. Цей експеремент це не трагедія в моєму розумінні просто ще один викинутий трансформатор. Всеодно я бачу сенс в тому щоб його повністю перемотати, не так принципово важливо 13:4 чи 14:4, просто щоб він був з міді. Але хто захоче цим усім займатися на іншому апараті я б радив впершу чергу домотувати вторинну обмотку до того що там вже є, це впринципі був один з варіантів, ну в моєму випадку довелося піти обхідним шляхом, за то я тепер знаю що в моєму апараті не функціонує регулятор максимальної вихідної потужності. Це не дефект виробництва просто він так зроблений на 0,5 ком.

    Поки я не можу сказати що апарат супер чи таким однозначно стане, але я думаю що до нормальних робочих кондицій його довести можна. і я вже не далеко від цього. Змотаю нормальний трансформатор і буду усе ще раз перевіряти. Поки що у мене так.

    Взагалі як видно по фото я трансформатор не випаював тому що такі елементи звичайним паяльником не випаюються і відповідно повторювати цей шлях я не рекомендую, тим більше великого сенсу в цьому можливо і не було з тими потужностями які є в цьому апараті в цілому. Буду я туди ставити цей регулювальний резистор на 1 ком чи ні я поки що не знаю. Треба остаочно з трансформатором розібратися і є відчуття того що подальші модернізації цього апарату в моїх умовах втрачають сенс, нехай буде чесних 130 ампер і не хочу я там нічого крутити більше. Мережа слаба в мене буду 13:4 як у китайців було крутити, тим більше уже є підтверження що ця схема саме на такі цифри розрахована. Якби у мене мережа хороша була, я б точно 1-3 витки на первинну обмотку докинув би, а так ну що з того що у мене буде цих 65вольт на виході це не поганий показник впринципі і при товщих шинах намотки додаткової потужності в системі від додаткового витка вже може і не бути.

    Помітив що з новим трансформатором 22:4 мережа взагалі не просідала, по тому як лампочка світила не було помітно роботу апарату. Але це звісно не було великих навантажень дугою.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 27.09.2019 в 06:45.

  2. #72
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Andruha - отводы с обмотки курят в стороне по сравнению "бубликом" сделанным из дерева и обмазанным мастикой которая получена из толчёного феррита нужной проницаемости и замешана на эпоксидке. - читать всю тему без пропусков.

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #73
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Це не дефект виробництва просто він так зроблений на 0,5 ком. - 3-й сорт не считается браком.

  5. #74
    Зарегистрированный
    Регистрация
    15.09.2015
    Адрес
    Донецк
    Сообщений
    1,113
    Сказал(а) спасибо
    420
    Поблагодарили 623 раз(а) в 408 сообщениях
    Николаевич ,я читал, эту технологию почерпнул Но больше понравилось это жаркое участие,отводы,и "без фанатизма ,не больше двух на виток" ,тут вот и "порвало"

  6. #75
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от Xort01 Посмотреть сообщение
    Разговор глухого и слепого...
    ...
    Не ну вы видели, видели?!!
    Кто в армии служил, тот в цирке не смеется.
    Тем более что "грешно смеяться над больными людьми".

  7. #76
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Кто в армии служил, тот в цирке не смеется. - потому и в цирк не хожу - не смешно

  8. #77
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    Так виглядає розбірка трансформатора. Довжина первинної обмотки 1,2 м. Вторинна 2 по 50 см. Матеріал з якого зроблено практично нічого не важить, можливо навіть легше за стандартний алюміній. вага усього дроту з трансформатора 47 грамів. по відчуттях грамів 20-30 не більше.

    Думаю можна спробувати намотати 28:8 якщо вистачить серцевини у кільці. Але це буде видно тільки потім. Ще є варіант 21:6, можливо це як раз і буде оптимальне рішення. Залишилося тільки 4-6мм2 провід під цей проект купити. метрів 5-6 брати треба якщо усе так як є. Думаю якби китайці намотали 21:6 проблем би з роботою цього апарату на токах до 130А не було б.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 27.09.2019 в 10:07.

  9. #78
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    О - модернизация продолжается. Чё нить вумное писать бесполезно. Так вот - материал провода можно определить магнитом - для этого нужно взять - магнит для меди - магнит для люминия - магнит для чугуния и магнит для стали - если ни один из магнитов не притянет проволоку значит материал имеет инопланетное происхождение Пойду ка я лучьше сварочник отремонтю.

  10. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  11. #79
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    Запасся сьогодні матеріалами для того щоб змотати новий трансформатор. Можливо стандартний провід для ЛЕП буде трохи краще, але тут таке питання що гарної пропозиції на нього я сьогодні не знайшов був одножильний на 4 мм2 аж по 35 грн метр, були по 2,5 мм2, але їх дуже довго чистити і я навіть не питав по скільки.
    В підсумку я знайшов цей акустичний провід по 15 грн метр, судячи з усього він десь 8 мм2 і з мого досвіду якість цих проводів досить високого рівня, у них низький внутрішній опір, але провід трохи дутий по об'єму, думаю що це не так страшно і він прекрасно виконає свою функцію. Ще купив флюс f1. нехай буде.

  12. #80
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    В этом кабеле жилки не в эмали - ну да ладно - мотайте.

+ Ответить в теме
Страница 8 из 113 ПерваяПервая ... 6 7 8 9 10 18 58 108 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения