+ Ответить в теме
Страница 58 из 113 ПерваяПервая ... 8 48 56 57 58 59 60 68 108 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 571 по 580 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #571
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Життя не стоїть на місці, поки я не займаюся апаратом і не бачу сенсу просто так тут щось писати для того щоб просто створювати більше тексту. Думаю колись пройдуся по усіх проблемних місцях ще раз з тестером і перепаяю транзистори. Потім буде видно чи досяг я бажаних результатів чи ні. Так чи інакше я думаю що багато чого тут буде корисним в плані інформації. Чесно кажучи я не вважаю що цей апарат був гарно зроблений з заводу і задачі показати тут якийсь майстер-клас по цих усіх роботах у мене не було, щось виходило, а щось у самого не вийшло, наскільки просунувся я з цим усім настільки і просунувся. зараз основна версія це транзистори, ну і може для більшої впевненості ще протру одне місце під мікросхемою, хоча там і так було все прозвонено тестером. Коли і яке буде продовження я поки не знаю, на цьому поки що все.

    Практично усе що я там робив я робив перший раз у житті. І від себе можу добавити лише те що не варто поспішати змінювати транзистори в зварювальних інверторах на нові без перевірки схеми на оцилографі, або якщо схема відносно проста то можна обійтися заміною потенційно проблемних компонентів якщо таких не багато. Зараз у мене є 6 транзисторів, можливо 4 з них усе ще робочі, але вибрати їх звідти для мене проблема. Діод доречі який завжди вибивало з транзисторами і який не прозвонюється коли під'єднаний під час останього вімкнення залишився цілий.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 12.10.2019 в 18:28.

  2. #572
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    Восстание машин 2 против человека . Скоро на LSD экранах всех сварочников страны
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #573
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    А я то обрадовался - продолжаеммммммм. А оказывается нет
    Мой комент к написанному.
    Практично усе що я там робив я робив перший раз у житті. Ну да - думал щас, бац-бац и будет супер. А оно не так просто. Не знаешь - спроси. А так вызвал своими действиями посмешище. И что я думаю - ни черта ты не понял. А это подтверждение - Думаю колись пройдуся по усіх проблемних місцях ще раз з тестером і перепаяю транзистори.
    а это Так чи інакше я думаю що багато чого тут буде корисним в плані інформації.
    и что там полезного? как красить трансформатор.
    Чесно кажучи я не вважаю що цей апарат був гарно зроблений з заводу - так это потому, что не получилось путём чего нибудь как нибудь наворотить и получить желаемый результат. Отремонтируете штук 100 разных аппаратов тогда сможете сказать что лучше, а что хуже и отличается не только цветом корпуса, а конкретно и аргументировано сравнить аппараты по своим техническим характеристикам в цифрах и их функционалу.

    ЖДЁМ ПРОДОЛЖЕНИЯ АПОКАЛИПСИСА

  5. #574
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Це була повість про те, як один технічно безграмотний але дуже самовпевнеий в собі нездара задавав під хвіст перцю маленькому терплячому китайцю і що з цього вийшло.

    Схоже що друга серія цього автора якщо і вийде до друку то її фінал буде ще смішнішим.
    Автор купить собі оцилограф, зарядить в мультиметр новий боєкомплект батарейок і потім буде задавати питання - 567 омів при прозвонці діодів це добре або погано.
    Оцилограф буде використовувати як підставку для крутих паяльників, бо до чого там ті картинки він так і не второпає.

    А от один діод хоч і не прозвонюється але автор абсолютно впевнений що він цілий. Певно вміє заглядати в саме нутро через анус.
    Ну і звичайно купу картинок своїх досягнень впереміжку з сіськи-піськи
    Це якщо буде продовження.

    А поки таймаут на гіркі роздуми і ну і може для більшої впевненості протирання одного місця під мікросхемою, мабуть до скрізних дірок.
    Набирайтеся сил.
    Ми всі будемо чекати нові шедеври.

  6. #575
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Микитович Посмотреть сообщение
    Це була повість про те, як один технічно безграмотний але дуже самовпевнеий в собі нездара задавав під хвіст перцю маленькому терплячому китайцю і що з цього вийшло.

    Схоже що друга серія цього автора якщо і вийде до друку то її фінал буде ще смішнішим.
    Автор купить собі оцилограф, зарядить в мультиметр новий боєкомплект батарейок і потім буде задавати питання - 567 омів при прозвонці діодів це добре або погано.
    Оцилограф буде використовувати як підставку для крутих паяльників, бо до чого там ті картинки він так і не второпає.

    А от один діод хоч і не прозвонюється але автор абсолютно впевнений що він цілий. Певно вміє заглядати в саме нутро через анус.
    Ну і звичайно купу картинок своїх досягнень впереміжку з сіськи-піськи
    Це якщо буде продовження.

    А поки таймаут на гіркі роздуми і ну і може для більшої впевненості протирання одного місця під мікросхемою, мабуть до скрізних дірок.
    Набирайтеся сил.
    Ми всі будемо чекати нові шедеври.
    Я вже казав і ще раз кажу, ви ніхто і звати вас ніяк. Тільки те і знаєте що накогось намовляти і мірки якісь свої присвоювати. Кому це все треба окрім вас? І я незнаю... Тому залиште свої букви собі.

    Цей апарат можна увесь зібрати по новому, але мені зараз не до того, як і не до вас впринципі. Є така ''робота'' в інтернеті писати і це саме ваш випадок. Я пишу прямо як є, і не звик влаштовувати довгі дискуї з якихось неадекватиних приводів. Людей багато різних, кожному не догодиш і задач у мене таких немає. Висновки вже зроблені, ідіотом я себе усе ще не вважаю навіть з цим ''апаратом''.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 13.10.2019 в 10:35.

  7. #576
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.07.2015
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    1,354
    Сказал(а) спасибо
    674
    Поблагодарили 674 раз(а) в 425 сообщениях
    Лет 12 назад, в силовой электронике я мало что понимал, хоть и радиолюбитель с пелёнок. И вот захотелось мне сделать инверторный сварочник. С год я читал форумы самоделкиных, и ещё где-то год собирал. Спалил пару ключей по собственной глупости, но в конце концов он заработал и работает до сих пор. Ошибки свои я осознал, на форумах задавал вопросы, да только никто не хотел помогать, то есть пришлось всё самому.
    Наверное как то примерно так и у каждого здесь. Вам же пытались помочь, направить на путь истинный, да только что пнём о сову, что совой об пень - одно и тоже. Вместо того, чтобы сказать "спасибо", у Вас ещё и претензии имеются?
    Вот это наезд, браво! Горе-уничтожитель аппарата учит жизни матёрых ремонтников. Ну что тут сказать? И так уже говорилось, что Ваша писанина, хоть и содержит много букофф, та только толку там "0", один вред. Тему в пору переименовать "как делать не надо".
    Уму-разуму Вас учить бесполезно, дядька то взрослый, а может это уже маразм? Вы с аппаратом отработали чётко по предсказанному сценарию, и каков результат? Есть чем гордиться? Столько труда, столько топтания клавы, и всё-равно "0", пустой ноль. И не большая дыра в бюджете. Зато самооценка, как видно, не пострадала. Вы его не отремонтируете, н-и-к-о-г-д-а. Ну или чуть-чуть опуститесь на землю, и начнёте спрашивать, научитесь общаться, а там глядишь, может ещё пару душ полупроводников выпустите. Аминь!

  8. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    Микитович (13.10.2019), Николаевич (13.10.2019)

  9. #577
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Наверное как то примерно так и у каждого здесь. - Всё правильно, сваркостроителями или ремонтниками не рождаются ими становятся. Хорошо хоть свой аппарат раздолбал, а не чужой - правда ему то пофиг.

  10. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    Анатолий (13.10.2019), Микитович (13.10.2019)

  11. #578
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Заліз на сцену щоб сильніше за всіх свиснути, майже місяць надувався-тужився - і обисрався.
    От як завжди буває з невігласами.

    А на біс зможете?

  12. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  13. #579
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях

    Професіонали свої справи можуть узагалі займатися виробництвом транзисторів в дома. А тут що... дружба якої не було скінчилася.

  14. #580
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.07.2015
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    1,354
    Сказал(а) спасибо
    674
    Поблагодарили 674 раз(а) в 425 сообщениях
    Вообще не понятно, к чему это видео... Не надо такое смотреть, а то ещё и правда дома начнут клепать, и плевать на чистоту среды и тех.процесс.., прямо как Вам...
    Читаем один форум, а пишем на другом?

+ Ответить в теме
Страница 58 из 113 ПерваяПервая ... 8 48 56 57 58 59 60 68 108 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения