+ Ответить в теме
Страница 47 из 113 ПерваяПервая ... 37 45 46 47 48 49 57 97 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 461 по 470 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #461
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    Цитата Сообщение от hizerqqq Посмотреть сообщение
    Іще можна замість оцилографа можна зробити хитро і купити усю велику мікросхему і перепаяти перед наступним запуском апарату її ціна питання 20 грн KA3525A
    Я бы две купил и одну на другую напаял в паралель . Цена вопроса еще 20 грн зато надежно
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  2. #462
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    Щось я копав і нічого не нарив вже немає елементів там де був r1, а тестер все ще показує кз. з заду вихід іде на 2 і 4 ноги довгої мережі, конденсатор на який виходить цей ланцюжок 4-ю ногою я вже випаяв, зверху че все упирається в резистор 100 ом теоретично навіть якщо звониться через нього має показувати ці 100 ом. Але обидві сторони де стояв резистор r1 зараз на кз. навіть не хочеться ставити назад елементи поки не зрозуміло чому обидві сторони на кз і що треба зняти ще щоб цього кз там не стало. за платою ніяких доріжок там немає ніде.

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #463
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    Выпаивай все к ебеням . Дорогу осилит идущий . Не останавливайся на достигнутом , мы верим в тебя
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  5. #464
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    Пишить от так от усе і все. Незнаю що втакій ситуації робити.

    Мені не складно запаяти усе назад, але я незнаю навіщо в мережі в якої кз з обох сторін ставити ще резистор на 1 ком. Поки що це для мене загадка. Хоч бери і випаюй усю плату і дивись що там під роз'ємом де запаяна сама плата до основної плати. Якось це не входило в мої плани. І потрібно якось розібратися з цим до того як я буду робити щось ще. Все це хазяйство обома сторонами виходить на центральний мінус виходу з апарату там де він знімається з основного трансформатора там де велика клема стоїть на платі.

    Судячи по тестеру ці всі елементи які я випаяв зайві і повинно працювати взагалі без них. сірий конденатор 104j100 теж нікуди не виходить на ту саму дорогу що і 2 нога цієї плати яка приконтачена до недієздатного ланцюжка. виходить так що усі ці два конденсатори і резистор що я зняв приконтачені одним моножильним проводом по обох ногах.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 10.10.2019 в 13:41.

  6. #465
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    Китайцы накосячили уроды , а ты теперь мучайся . Реж дорожку и впаивай обратно резистор . Ща отремонтируем без всяких осцилографов .
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  7. #466
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Qwazar Посмотреть сообщение
    Китайцы накосячили уроды , а ты теперь мучайся . Реж дорожку и впаивай обратно резистор . Ща отремонтируем без всяких осцилографов .
    Якби знав де розрізати напевно б розрізав, але щось немає у мене бажання пробувати випаювати усю цю платку для того щоб глянути що під нею, немає у мене гарних можливостей на це. Я не знаю як так воно може бути все. Всі елементи що я звідти випаяв схожі на робочі і відповідають номіналам. Може це якась диверсія в зворотьому зв'язку по напрузі і десь воно спеціально запаяно не так не дивлячись на те що сама ця плата зібрана була нормально по заводу, тут тільки можна здогадуватися. У мене закінчилися логічні пояснення з цього приводу. Все зроблено так щоб ці компоненти не грали ніякої ролі в схемі, а там воно усе якось далі туди як є усе передається і все. Поки що я не бачу сенсу ставити ці компоненти назад це тільки паяти зайвий раз.

  8. #467
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Якби знав де розрізати напевно б розрізав - можно подумать что, то что сделано до этого, сделано с пониманием - реж нах. всё шо видишь
    Возьми переключатель галетный и две микросхемы ШИМ розпаяй и в плату - сгорит одна - можно оперативно переключиться на вторую

  9. Пользователь сказал cпасибо:

    Qwazar (10.10.2019)

  10. #468
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    Вот и я говорю что надо все выпаять что там лишнее и не имеет смысла . Китайцы спецом напаяли лишнего чтоб побольше бабла срубить . Там на самом деле полтора -два десятка элементов работают . Пару часов займет все лишнее убрать с платы . Тем-более что паяльников у тебя два
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  11. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  12. #469
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Цитата Сообщение от Qwazar Посмотреть сообщение
    Вот и я говорю что надо все выпаять что там лишнее и не имеет смысла . Китайцы спецом напаяли лишнего чтоб побольше бабла срубить . Там на самом деле полтора -два десятка элементов работают . Пару часов займет все лишнее убрать с платы . Тем-более что паяльников у тебя два
    Идея суперрррррр - ух эти китайцы

  13. #470
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Хоч бери і випаюй усю плату і дивись що там під роз'ємом де запаяна сама плата до основної плати. там розмножаются под платой микроорганизмы - смотри а то какую нить хворь от китайцев подхватишь.

+ Ответить в теме
Страница 47 из 113 ПерваяПервая ... 37 45 46 47 48 49 57 97 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения