+ Ответить в теме
Страница 45 из 113 ПерваяПервая ... 35 43 44 45 46 47 55 95 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 441 по 450 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #441
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Николаевич Посмотреть сообщение
    Я даже ответы для вас подготовил - да работает, напряжения в норме. всего то нужно было ответить.
    У мене немає можливості запустити апарат і щось там переміряти, транзисторів цих що пов'язані з 7-ю ногою мікросхеми там цілих 4 всі вони виглядають живими. ВИходи з них ідуть на 4 польові транзистори які стоять біля блоку живлення той що 200:6.

    Виходи ідуть на бази цих великих транзисторів.



    І ще з смд транзисторів вихід іде на світлодіоди ті що на передній панелі, вони помоєму працювали нормально.

    незнаходжу я поки інших проблем окрім транзистора v8 і резистора r1 на 1 ком який зараз чомусь в повному кз, в режимі 200 ом показує 6 ом впринципі те саме що і якщо замкнути між собою обидва щупи. трохи пізніше випаяю і буду думати що далі робити, чи повертатися до ще якихось пормірів чи ні. уже все на маленьких двох платах з оптопарою і мікросхемами прозвонено. Черги з апаратів у мене немає так що можна поступово колупати щось.

    Резистор r1 скоріше за все звониться через конденсатор с10 104j100 на основній платі їх там два і один з них чомусь на кз. Можливо варто замінити саме його, а не резистор. Випаяю спочатку саме конденсатор. потім прозвоню резитор.

    Всім хто старається допомогти спасибі, але поки буду відпрацьовувати те що вже знайдено, а далі якщо що повернуся до промірів якщо тут нічого не вирішиться.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 10.10.2019 в 10:28.

  2. #442
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    У мене немає можливості запустити апарат і щось там переміряти - ЗНАЕШЬ ХОТЕЛ ПОМОЧЬ ДЕЙСТВИТЕЛЬНО - измерить режимы чего тебе говорят не хочу - в общем ни хрена не хочу - сам не знаю чего хочу получается - НИ ХРЕНА НЕ ИЗМЕРЯЯ - НИ ХРЕНА НЕ ЗАПУСТИШЬ АППАРАТ, А БЕЗ ОСЦИЛЛОГРАФА ТЕМ БОЛЕЕ ТОЛЬКО ТРАНЗИСТОРЫ БУДЕШЬ ПАЛИТЬ - схема что выше не такая по которой собран аппарат - на управлении стоит СА3140 возможно с её выхода идёт напряжение и блокирует ШИМ как вариант на ПУ стоит тиристор защиты и тд. и тп. - на днях только ремонтировал аналогичный аппарат - ВЫКИНЬ СВОЙ АППАРАТ РАЗ НИ ХРЕНА НЕ ХОЧЕШЬ ДЕЛАТЬ ЧТО ТЕБЕ ГОВОРЯТ.

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #443
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Транзистор який не звониться судячи з усього має маркування R56 і я поки що не знаю чи вдасться купити новий. щоб його замінити.

  5. #444
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    Ахренеть . Железные нервы компенсируются полным отсутвием мозга .
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  6. #445
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    на управлении стоит СА3140 возможно с её выхода идёт напряжение и блокирует ШИМ

    Мікросхема там стоїть саме ця, Але до чого тут блокування шим якщо апарат запускається і все в ньому добре поки не вигорають транзистори. Схоже більше на те що який з елементів просів і тепер коли все запускається він просто не виконує свою функцію через що вигорають транзистори всі основні елементи типу мікросхем помоєму працюють у звичайному режимі. Хоча тут ні в чому не можна бути абсолютно впевненим. Просто не треба було замикати оптопару на виході, краще було нічого не зробити у тій ситуації, але вже пізно. КІлометри заборів мені всеодно не варити і ніякої термінової роботи його не чекає, так що от так от. тут поки є над чим подумати до наступного запуску апарату.

    що робити з транзистором smd R56 той що не звониться я поки не знаю, можливо піду спробую купити новий. якщо не вийде тоді буде взагалі лажа.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 10.10.2019 в 11:24.

  7. #446
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.07.2015
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    1,354
    Сказал(а) спасибо
    674
    Поблагодарили 674 раз(а) в 425 сообщениях
    Вы вообще пытались найти человека с осциллографом, или и дальше будете выпускать души полупроводников?

  8. #447
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    Хорт , ты ему не интересен и скучен . Только и знаешь .... осцилограф , осцилограф ... слабак короче )) ты вот без осцилографа отремонтируй . Там все работает в штатном режиме , только почему-то пол аппарата сгорело , а ты со своим осцилографом ))
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  9. #448
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Ремонтувати без оцилографа це одне, а от ремонтувати без схеми це взагалі круто.



    от тут наприклад поряд з тим транзитором що не звониться V8 R56( або R5G)повинен стояти якийсь конденсатор, а його там немає з заводу і по платі допаяні тільки резистори і діоди. НАскільки розумію я конденсатори зайвими не бувають, але з'ясувати його номінал і доставити туди у мене можливості немає.

  10. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  11. #449
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    Спробував ще раз сфотографувати хитрий транзистор який довелося відмивати вайтспірітом.



    R6G схоже там маркування. Я його навіть пробував прозвонювати по ногах суміжних елементів. буває так що транзистори інших типів прозвонюються по іншому ніж по стандарту, я не знаю.

  12. #450
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Ремонтувати без оцилографа це одне, а от ремонтувати без схеми це взагалі круто. - так если ты дятел по своей тупости даже схему не можешь скачать с инета. Без схемы можно в заднице поковыряца. Бывалые ремонтники испытывают затруднения при ремонте без схемы, а твкие как ты тем более. Тебе блин говорят что сделать, а ты ввиду сваего дятлизма и безграмотности в этом вопросе можешь поковыряца там где я написал.
    Мікросхема там стоїть саме ця, Але до чого тут блокування шим якщо апарат запускається і все в ньому добре поки не вигорають транзистори. - тебе млять написали - нужен осциллограф, сигналы на затворах посмотреть - если они "кривые" - БАХ гарантирован, а ты всё в жопе ковыряеся.

    До чого те, до чого це - ответ один - ДО ЖОПЫ

+ Ответить в теме
Страница 45 из 113 ПерваяПервая ... 35 43 44 45 46 47 55 95 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения