+ Ответить в теме
Страница 91 из 113 ПерваяПервая ... 41 81 89 90 91 92 93 101 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 901 по 910 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #901
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    С таким вентилятором Ампер 200 можно снять с аппарата, а с двумя все 250 Ампер при 100% ПВ.

  2. Пользователь сказал cпасибо:

    Xort01 (22.11.2019)

  3. #902
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    В цілому по вентилятору проблем схоже не буде. новий вентилятор на 0,22 ампера. А той що там стоїть на 0,35. у цього можливо обороти і так трохи менші, але по паспорту він теж відносно високошвидкісний. хай може ще старий поробить поки, але в цілому він не надійний всеодно той вентилятор що там стоїть. високі оберти в нього дуже, балансування на ньому не видно, а підшипник самий примітивний. не сказати що зараз він прямо хто знає який проблемний вже, але швидкість обертання висока і буде ставати йому тільки гірше від подальшої роботи як скоро він буде зовсім не придатний для роботи я незнаю.


    Далі я ще вирішив розібратися з тим що там по тих резисторах де я допаяв 2 штуки по 1 ком, в цілому цей ланцюжок відповідає на закривання тирістора який у мене був запаяний неправильно і активує це все захист по току в апараті схоже, можна подумати що своїми діями і тільки розбалансовую його спрацьовування, але може бути не тільки так тому що той діод який вигорає разом з транзисторами в цьому апараті на пряму під'єднаний до цих резисторів іншим контакторм від трансформатора, і окрім трансформатора там наврядчи щось може палити цей діод, логічно що при більшому опорі там шанси на вигорання в майбутньому цього діода будуть меншими. В китайській схемі там стоїть резистор на 100 ом і діодний міст на 4 транзистори замість одного. в цьому апараті було два резистори які в сумі давали щось близько 70-80 ом, я замінив на 255 здається. як буде саме краще я незнаю, але от результати приблизно такі.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 24.11.2019 в 13:32.

  4. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  5. #903
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от Николаевич Посмотреть сообщение
    С таким вентилятором Ампер 200 можно снять с аппарата, а с двумя все 250 Ампер при 100% ПВ.
    Я бы сказал так.
    С таким гвинтилятором той китайський аппарат зразу видасть 200А, я з двома і всі 250.
    Без всяких переробок трансформатора. Тільки за рахунок крутизни левітаційного гвинтилятора. А може навіть і літати почне - левітирувати.
    А шо?

  6. #904
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    В китайській схемі там стоїть резистор на 100 ом і діодний міст на 4 транзистори замість одного. в цьому апараті було два резистори які в сумі давали щось близько 70-80 ом, я замінив на 255 здається. як буде саме краще я незнаю, але от результати приблизно такі.- У вас аппарат супер-пупер, китайцы даже с ТТ выпрямитель на транзисторах сделали, а вы говорите китайцы неправильный аппарат вам подсунули. Тиристор, транзисторный мост с ТТ , нагрузочные резюки можно выпаять, конденсаторы в этой цепи тоже - сложить в кулёчек и продать, будут деньжата на косяк Вентилятор нужно было взять на 220 вольт и что бы с левитирующими подшипниками обязательно, можно будет в жару его отдельной кнопочкой включать независимо от аппарата в жаркий знойный день для охлаждения морды-лица после усиленных сварных работ

  7. #905
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Прийняв я рішення перематати усе по точній китайській схемі 14:5 просто щоб довести до кінця і більше туди не лізти. Там працюють фазові здвиги і обмотки вторинні були покладені не повністю симетрично, плюс якщо мотати 11:4 вольтаж вихідний буде трохи вищий. Не хочу я більше думати за це все, є нормальна можливіть повторити кмтайську схему з нормальним мідним проводом і я її використаю, а експеременти з витками нехай залишаються для інших серцевин. Поки що є бажання повернути усе в робочий стан і натому закруглятися, плюс з 14:5 міді на трансформаторі буде більше це теж має дати певний позитивний ефект.

  8. #906
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    Ще раз викладу фото китайського трансформатора буду можливо піддивлятися звідти. Одна обмотка тут виходить ніби довша за іншу десь на четверть витка. А з моїми симетричними чомусь зварювання було постійно точковим, була там і 14:6 намотка так що більше це все повторювати я не бачу сенсу. Існує ймовірність що точковість зварювання пов'язана з точною схемою намотки. В моїх трансформаторах вторинна намотка виходила з однієї сторони трансформатора, а у китайців з кожного боку по різному. Може і 11:4 можна так наматати, але вже не бачу я великої необхідності влазити в це все. Вольтаж вищий, міді менше виходить.

  9. #907
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от hizerqqq Посмотреть сообщение
    ... плюс з 14:5 міді на трансформаторі буде більше це теж має дати певний позитивний ефект.
    Відкладання кольорових металів в депозитарій - це нове слово в ідеях розвитку економіки в одній окремо взятій суспільній одиниці.

    Точно, треба швиденько патентувати поки китайці не вкрали, ті ще й не такого можуть.
    І зібрати вислови та цитати на монографію ( мама рідна, 91 пост, такого мабуть ще не було) після чого можна і над дисертацією працювати.

    Ну что народ, поставим лайки под заявкой на премию Дарвина?
    Поддержим пересічного громадянина.

    Возражений нет, значит ЕДИНОГЛАСНО.

  10. #908
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Одна обмотка тут виходить ніби довша за іншу десь на четверть витка. - нужно длину проводов в обмотках линейкой измерить, тогда не будет проблем

  11. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  12. #909
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    Було в мене так. Напайки на провід так і не повідривались поки випаював.

  13. #910
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    Мідь приблизно того самого діаметру що і алюміній який був на трансформаторі може є якийсь +-, але точно поміряти нічим. Мідь у мене 4 і 10 мм2.

+ Ответить в теме
Страница 91 из 113 ПерваяПервая ... 41 81 89 90 91 92 93 101 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения