+ Ответить в теме
Страница 104 из 113 ПерваяПервая ... 4 54 94 102 103 104 105 106 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1,031 по 1,040 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #1031
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    по цих усіх феритах все виявляється не зовсім однозначно і просто. Для того щоб зробити цей дросель на фериті ефективним потрібно правильно обрати матеріал притому не тільки по його магнітній проникності, а по тому як він взаємодіє з частотами в районі 25-100 кгц, деякі матеріали навіть з не високим показником магнітної проникності роблять втрати у цьому діапазоні частот дуже високими, а деякі навпаки недивлячись на те що що показник магнітної проникності відносно високий дають менше втрат потужності у цьому діапазоні частот.

    https://www.ferrite.com.ua/power_cor..._pc40_pc47.pdf

    Тобто це означає те що взявши якийсь простий ферит з невисокою проникністю ви не обов'язково отримаєте кращий результат. Є там усілякі магній-цинкові сплави та інше, але я поки що не розібрався з цим усім остаточно щоб щось конкретне рекомендувати і взагалі не думаю я що я буду купувати новий ферит, тому що ті два типи що у мене є мені здаються достаньо ефективними.

  2. #1032
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.07.2015
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    1,354
    Сказал(а) спасибо
    674
    Поблагодарили 674 раз(а) в 425 сообщениях
    А те типы, не кажутся Вам подозрительными?

  3. Пользователь сказал cпасибо:

    Qwazar (28.11.2019)

  4. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  5. #1033
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    Придурок мля , на баллон с углекислотой намотай еще . Там тебе и железо и углерода как грязи )))
    --------
    "я поки що не розібрався з цим усім остаточно щоб щось конкретне рекомендувати"
    Рекомендатор уев , троль 100-го левела )))
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  6. #1034
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    шукав одне знайшов інше... але кому цікаво нехай подивиться.

  7. #1035
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    Афтар убей себя ап стену )))
    Я представляю дать тебе такой сварочник . От бы намодернизировал ))) 6 феритов и транс , вот где есть развернуться истинному мотальщику )))
    Миниатюры Миниатюры Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSC_0813.jpg‎
Просмотров: 66
Размер:	91.3 Кб
ID:	9888  
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  8. #1036
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    а це для тих хто дуже сильно цікавиться темою безкоштовної електрики. головне ключик правильний підібрати, щоб не фуфло якесь з незагартованого металу... бо і електрики безкоштовної не буде толком від нього.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 28.11.2019 в 10:08.

  9. #1037
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Qwazar Посмотреть сообщение
    Афтар убей себя ап стену )))
    Я представляю дать тебе такой сварочник . От бы намодернизировал ))) 6 феритов и транс , вот где есть развернуться истинному мотальщику )))
    наскільки я розумію це якийсь з атомів... схоже на їхні рішення. помоєму нормально варить... хоча звісно усі ці рішення можна переглядати. там може і не все ферит бути, бо току на виході з ним не буде. дросельні кільця скоріше за все на розпиленому залізі. такі апарати коштують грошей і купуються для роботи, а не для модернізації і взагалі не для того навіть щоб лазити туди в середину. В деяких випадках з апаратами атом це може бути небезпечно.

    Взагалі я б сказав що атомам краще робити дроселя одинарною шиною, а не потрійною, може їхні апарати будуть більше схожі на джемелі товариша xotа, але в цілому кільця ті з розпиленого заліза коштують дорого, а при низькій загальній кількості окремих витків толку від них стає не так багато, тому і закладений тими кільцями увесь апарат напевно, а це має і свої певні недоліки теж тим більше якщо розміщені вони хаотично по апарату.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 28.11.2019 в 10:29.

  10. #1038
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    Я так понял , что клиент с утра уже дунул )))
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  11. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  12. #1039
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    Ще трохи веселого з мережі для тих хто не курнув, але хоче не втрачати хвилю...

  13. #1040
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от hizerqqq Посмотреть сообщение


    шукав одне знайшов інше... але кому цікаво нехай подивиться.
    для того что бы понять что эти ЭКОНОМАЙЗЕРЫ - наеб...вка для безграмотных жадных идиотов достаточно самых элементарных знаний по физике со школьного курса.
    НО.
    Если моск не работает, если не способен или ленится уметь применять впихнутые знания, если самомнение "о себе великом" не позволяет критически оценивать свои собственные действия то и получается широкое поле для лохотронства и экзерсисов как в данной теме.

    У англичан есть поговорка "Дурак понимающий что он дурак тем самым уже вроде и не дурак".

    А есть яркие личности которые НЕ ПОНИМАЮТ. И при этом лезут на сцену.

    Резюме: ЭТО НЕ ЛЕЧИТСЯ.

+ Ответить в теме
Страница 104 из 113 ПерваяПервая ... 4 54 94 102 103 104 105 106 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения