+ Ответить в теме
Страница 106 из 113 ПерваяПервая ... 6 56 96 104 105 106 107 108 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1,051 по 1,060 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #1051
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    пішов я і купив 4 конденсатори 4,7 мкф 400в безполярних, хочу спробувати на одному з чи двох з них провести тест з паралельним підключенням до дроселя і перевірити чи є там хоч якийсь ефект від цього взагалі, але купив я їх не тільки для цього стільки. В цьому апараті напівмостова схема і розкачка первинної обмотки трансформатора йде через конденсатори, наскільки розумію усі схеми в яких щось урізано і зроблено по напівмосту, а не на повний міст, містять певні недоліки у своїй роботі. Можливо дуга в цьому апараті розпалюється гірше ніж в апаратах з повним мостом на якийсь відсоток. Усю схему пероробити в цьому апараті вже не реально, зате є можливість поставити додаткові контенсатори в ланцюг до трансформатора і транзисторів, я незнаю наскільки точно це тут допоможе можливо це більш важливо при підвищенні амперажу в апараті, але все ж таки я хочу спробувати поставити туди ці конденсатори і подивитися що буде. ще у мене тепер є резистори на 130 ом і я думаю що поставлю я один туди де я замінював напаяний резистор біля вигораючого діода. ТЕпер їх там два може виживуть і так.

  2. #1052
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от Николаевич Посмотреть сообщение
    Для того что бы на второй год остаться нужно в эту самую школу пойти для начала Хоча мэнэ это нэ стосуеться
    Могут не принять при тестировании, или отправить в СПЕЦшколу, из которой выгонять через полгода по неуспеваемости.

    Очевидно так и произошло в данном случае.

    Интересно, аУтор на 200-й странице остановится?
    Хотя ему то чего, наверное пенсию по медицине уже давно получает.

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #1053
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от hizerqqq Посмотреть сообщение
    пішов я і купив ....хоч якийсь ефект від цього взагалі, але купив я їх не тільки для цього стільки.
    ... Усю схему пероробити в цьому апараті вже не реально, зате є можливість ... я незнаю наскільки точно це тут допоможе... але все ж таки я хочу спробувати ...
    ще у мене тепер є резистори на 130 ом і я думаю що ...
    Все реально без всяких резисторов при помощи одного но НАСТОЯЩЕГО трансформатора, и я его уже показывал.
    Вот такого
    https://www.youtube.com/watch?v=5IvqJ3cqkwk

  5. #1054
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Случилась такая тема на работе - подтверждение квалификации или разряда. Больше правда задалбывали техникой безопасности. В общем работал у нас один капитан в запасе. Ну пошёл сдавать переквалификацию - выходит из кабинета и мы спрашиваем - чего спрашивали? Говорит задали вопрос - как и чем измерить пульсации напряжения например на выходе блока питания. И чё? Ответ - нужно подключить вольтметр на выход блока питания тогда стрелка отклонится и будет дребезжать это и будут пульсации - потом берём разницу от макс. отклонения до мин. стрелки при дребезге и это будут пульсации.

  6. #1055
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Ну а чего?
    Если стрелка способна дребезжать с частотой как и пульсации, например 10кГц а глаз измеряющего видит даже такое - то ВПОЛНЕ.

  7. #1056
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Для тесту роботи конденсатора в парі з дроселем був зроблений дросельок на два кільця як на фото, кільця залізо і ферит 6000, можливо саме цей варіант дроселя буде випробуваний на дугу.



    Це чистий ток через цей дросельок, хоча і не всі осцилограми через нього виглядають однаково добре, але все ж.




    Це з паралельним до дроселя конденсатором 4,7 мкф




    це якщо конденсатор поставити між плюсом і мінусом на виході в парі з дроселем.




    В цілому експеремент з паралельним до дроселя конденсатором не виглядає абсолютно безнадійним, але поки що я не планую на цьому варіанті зациклюватися. тому що ток з рівного знову перетворюється у хаотичний і більше нагадує ситуацію без дроселя взагалі хоча може і зі своїми якимись певними особливостями.

    А це з двома конденсаторами 4,7 мкф паралельно дроселю




    РЕзультат досить цікавий і в майбутньому можливо будуть якісь тести, а зараз правда ці конденсатори підуть в апарат. Конденсатори трохи іскрять при підключенні і є відчуття що через них може піти великий ток при підключенню паралельно дроселю, хоча це все і не факт. іскра на конденсаторах усе ще не дуже схожа на стандартну іскру між проводами, вона виникає більш спонтанно виглядає сильніше, але виникає рідко.


    А це всі 4 конденсатори паралельно дроселю

    Последний раз редактировалось hizerqqq; 28.11.2019 в 20:16.

  8. #1057
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Для чистоты эксперимента не хватает чугунной сковороды и крепкой женской руки для бумка экспериментатора по кумполу

  9. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    Xort01 (28.11.2019), Микитович (28.11.2019)

  10. #1058
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Далі поки усе зібрано для тестів я вирішив перевірити ще дещо, я підключив до дроселя на два кільця ще послідовно дросель на 63 витки, це чистий ток через усі ці дроселя і виглядає він досить слабо і нічим не унікально помоєму




    А це я підключив два конденсатори паралельно до дроселя на 2 кільця




    А це 4 конденсатори паралельно до дроселя на 2 кільця


  11. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  12. #1059
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от Николаевич Посмотреть сообщение
    Для чистоты эксперимента не хватает чугунной сковороды и крепкой женской руки для бумка экспериментатора по кумполу
    Похоже на то что сковорода часто, даже регулярно применяется посему и бестолковка такая бестолковая.
    Переклинило.

  13. #1060
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    На останок спробував я замінити дросель на два кільця одним великим феритовим кільцем



    Це з під'єднаними паралельно до дроселя на кільці 4 конденсаторами



    Іскрять провода на цих дроселях досить сильно. Я незнаю чому так раніше була завжди тільки маленька іскра між контактами, а тут практично розпалюється дуга

    https://vimeo.com/user105689540/revi...504/0a5afad31a

    Можливо ефект серцевини в дроселі або що, я не знаю точно. нагадує в цілому плавну дугу коли я показував що варить без бризок, тоді впринципі теж на цій серцевині дросель був, але дуже слабо по силі тоді було.

    Впісумку провід нагрівся так що довелося завершувати.

    Спеціально ще раз поставив дросель на два маленьких кільця на те саме місце щоб подивитися іскру і її там стало набагато менше.

    https://vimeo.com/user105689540/revi...919/5baa25920b

    лажа повна з цими дроселями... ну таке, мені не горить... щось зроблю потроху. Хоча може якихось супер відкриттів у цій темі і не буде. поки що мені здається що конденсатори до цього гарно розпалючого дроселя паралельно треба майструвати і пробувати.


    Ще здається я зрозумів у чому проблема з запусками, реле помоєму увесь час клацає вчасно, а от вентилятор якось не завжди однаково починає крутитися, так що проблема або в вентиляторі або в тому що слабуватий трансформатор стоїть на його живленні і не завжди він встигає вчасно розкрутитися хоча масла я туди підкапнув вже.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 29.11.2019 в 08:21.

+ Ответить в теме
Страница 106 из 113 ПерваяПервая ... 6 56 96 104 105 106 107 108 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения