+ Ответить в теме
Страница 86 из 113 ПерваяПервая ... 36 76 84 85 86 87 88 96 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 851 по 860 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #851
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    "Я считаю что все эти действия аналогичны попыткам из Жигуля сделать БМВ"
    Пфффф , а вот модернизировать жигуль до уровня инвалидной коляски слабо ?))
    А вот товарисч планокур смог )) еще чутка и даже она будет не способна передвигаться ))
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  2. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    Evgen N (20.11.2019), Микитович (19.11.2019)

  3. #852
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    З моєї точки зору краще працював той дросель що я наматав на пляшку дуга з ним була однозначно рівнішою і бризг узагалі ніяких, так як на картинках до хороших апаратів, але потім я його зняв так як другий там не знімається, дуга стала не такою рівною, все як в осцилограмах впринципі. Буду знімати дросель з трансформаторного кільця і пробувати робити іще один дросель з рівною намоткою. може так і буде в три жили щоб не знімати ізоляцію.

    Через слабий ток на виході тестувати щось було досить складно, але в цілому висновки десь такі. Треба робити рівний дросель на чомусь.

  4. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  5. #853
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Qwazar Посмотреть сообщение
    "Я считаю что все эти действия аналогичны попыткам из Жигуля сделать БМВ"
    Пфффф , а вот модернизировать жигуль до уровня инвалидной коляски слабо ?))
    А вот товарисч планокур смог )) еще чутка и даже она будет не способна передвигаться ))
    Зробіть собі дросель зйомний на апарат по нормальній схемі і відчуйте різницю, замість того щоб на людей кидатися зі своїми проблемами. можна зробити хитро, не різати провід як зробив я, а купити ще одну прищепку на масу за 40 грн, до неї вчепити кусок гарного провода з дроселем, а потім просто прищепку з апарата чіпляти на кінець цього провода, а нову прищепку вже чіпляти до деталі. Я ймовірно теж так буду робити, бо дістало вже все перепаювати кожного разу. запаяю все назад як було і зроблю навісний на прищепці. Є ще можна байонети купити, але вони дороще і наврядчи з ними принципово краще буде..
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 19.11.2019 в 20:21.

  6. #854
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от hizerqqq Посмотреть сообщение
    Зробіть собі дросель зйомний на апарат ...
    У Qwazar аппарат ММА варит без брызг, хотя чаще всего он работает п/а. Он ПРОФИ-сварщик.

    У меня оба ММА-аппарата по 2,5 кг весом варят без брызг электродами основными и рутиловыми от 2 до 4 мм даже при сети в 170В. И стоят они меньше чем все Ваши расходы.
    И дроссели там никакого эффекта не дают, потому как аппараты ПОЛНОМОСТОВЫЕ, впрочем как и у Вас.

    И на Вашем полномостовом прилепленный дроссель - как колокольчик на котенке, это кайф для ребенка, а сам котенок лучше бегать и прыгать не будет.
    Но девочка еще и бантик на него навесит, и бусы, и когти ему покрасит.

    Так то ребенок, и у него с возрастом проходит.

  7. #855
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Зробіть собі дросель зйомний на апарат по нормальній схемі - кабеля метров по 15 взять и будет уже дроссель - только вот вы аппарат задрыкали уже он хотя бы на метровых кабелях варил.

  8. #856
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от Николаевич Посмотреть сообщение
    Зробіть собі дросель зйомний на апарат по нормальній схемі - кабеля метров по 15 взять и будет уже дроссель - только вот вы аппарат задрыкали уже он хотя бы на метровых кабелях варил.
    Некоторые измышляются по 5-7 витков сварочного кабеля на лом или трубу накручивать. И говорят что достаточно эффективно.

    Я на своих пробовал - не ощутил разницу.

    А вот эти красненькие колбаски (вспомнила что нужно купить лук) при токе в 100 А будут гореть и вонять.
    А может это циркэффект у клоунов такой? Может он цирковой реквизит так готовит. Ну что бы пацанва аплодировала.

  9. #857
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Задрикали слово цікаве звісно, але трансформатор у мене підсилений притому досить сильно, а без додаткових діодів з дроселем узагалі не варить, тупо повний нуль можна сказати. Так що задрикати напевно можна, тільки у цьому випадку в цих розмовах толку ніякого. Після перепайки контактів помоєму регулятор працює нормально. Зараз принаймі можна зрозуміти що таке варити з дроселем, хоча дуга і слаба була. Відпаяти діоди не проблема, але це не той результат на який я розрахою поки що.

    Мені не завжди щось тут цікаво обговорювати тому що у вас "своя логіка", а електрони бігають не залежно від неї. може і є якісь проблеми в тому всьому, може і є тут якась проблема з новою схемою намотки трансформатора наприклад, але одразу це все знати у мене не виходить. Останній раз дуга була дуже плавною, а зварювання вийшло точковим, щось тут всеодно не те виходить і тут я вже написав що може бути, але перш за все потрібно всеодно спробувати варити узагалі без дроселя і з таким дроселем який не буде гасити сильно ток на виході. Це або дросель без серцевини, або намотаний на залізі. щоб не братися за нову перемотку трансформатора і задрикування апарату перед тим як на цьому етапі зроблені усі висновки.

    По трансформаторах в розумній літературі написано що в таких конструкціях краще невелика кількість витків на первинній обмотці, можливо в цьому зараз основна проблема, а для того щоб робити більше витків схоже потрібно брати серцевину з меншим значення початкової магнітної проникності і зменшувати загальну індуктивність первинної обмотки таким чином. Спробую ще раз потестувати з нормальним дроселем якщо результату не буде і буде вилазити точковість, буду переробляти трансформатор по китайській схемі 14:5, а намагання покласти туди більше витків на цю саму серцевину будуть визнані недійсними. Можливо під це туди потрібно ставити іншу серцевину. Вона в принципі у мене є, але щось якось не дуже вже хочеться експерементувати з цим усім, тим більше що на ній було те саме точкове зварювання. Звісно все можна списати на криві руки, але щось це вже якась закономірність, а не один випадок. так чи інакше якщо перероблювати трансформатор, то хочеться щоб це був останній раз. вольтаж мені на новому трансформаторі подобається і дуга на ньому теж розпалюється дуже не погано на малих токах і при нижчому вихідному вольтажі, але не варить воно усе разом якось так як треба, а тут це напевно чимала проблема навіть не дивлячись на увесь позитив. Якщо говорити про трансформатор на залізі то напевно у ньому має бути більше витків в перерахунку по формулі індуктивності і я не впевнений у тому що це все узагалі так працює, але теоретично має бути так. Принаймі коли є проблема стає більш менш зрозуміло що потрібно копати. Просто так мотати цей трансформатор на залізі в тих самих пропорціях що і на цьому кільці схоже не можна через те що може вигоріти первинна обмотка або транзистори через низьку індуктивність котушки. Хоча на рахунок транзисторів я не впевнений, бо тут теж хитра схема розкачки через конденсатори, може воно просто усе стане і все і нічого взагалі не вигорить, але і току теж не буде. Це я незнаю як точно тут усе буде і пробувати не планую. Єдине що можна пробувати на цій серцевині окрім стандартної китайської схеми це зменшення кількості витків до 11 на 4. і вторинну обмотку робити в 12 мм2, зараз вона на 8. тільки як це все в плату ставити це проблема. індуктивні втрати у такого трансформатора мають бути нижчими за рахунок цього може буде менше довгоперіодних коливаль по току можливо саме вони дають ефект точковості при зварюванні, от тільки як в іншому покаже себе така схема намотки я не знаю.

    Довгоперіодні коливання по току це коли вихід току при силових навантаженнях іде от таким чином



    Схоже саме цей ефект створює підвищена індукція на первинній обмотці трансформатора. Можливо усе ж таки новий трансформатор краще мотати на менше витків, але робити до нього дроселя. По шкварчанню дуги можна і не помітити цих довгоперіодних коливань, але шов лягає так як я показував на фото. схоже що трансформатор всеодно доведеться перероблювати, ще поки подумаю що саме я з цим буду робити. Все ж таки хочеться зробити менше витків на первинній обмотці до 11 на 4. Але чи вдасться це все як заплановано тут ще не ясно. сумно те що провід можна одрізати тільки один раз у цьому випадку, а якщо зробити 14:5 як у китайців було, то потім вже може і перероблювати щось не захочеться. з іншого боку для установки дроселя ток краще мати максимально без прослаблень на виході. із мінусів тут може бути те що первинна обмотка буде трохи більше грітися в режимі холостого ходу. Але там зараз стоять додаткові діоди і ще буде ставитися дросель і може воно усе там якось між собою компенсується. так чи інакше над усіма тонкощами перемотки трансформатора я ще подумаю. Можливо ці довгоперіодні коливання можна вирівняти і без перемотки трансформатора, але по відчуттях для цього потрібен величезний дросель і конструкція мало ефективна в цілому.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 20.11.2019 в 11:43.

  10. #858
    Зарегистрированный
    Регистрация
    04.11.2019
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    8
    Сказал(а) спасибо
    3
    Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
    Насколько я могу знать мировые лидеры производства сварочных аппаратов делают так называемый программный дроссель, стараются уйти от лишнего железа. А тут наоборот его приколхозить пытаются.

  11. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  12. #859
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    hizerqqq
    Все Ваши измЫшления основаны на абсолютном незнании даже основ электротехники не говоря уж о элементарном понимании принципа действия инвертора.
    Поэтому даже начало и конец предложения друг другу противоречат.

    Как бы Вы не переделывали трансформатор Обратная Связь по току опять загонит его величину в настроенную на заводе.
    А хоть лусните.
    Ибо это и есть стабилизация заданного выходного тока.

  13. #860
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    тут і не стоїть питання зміни величини вихідного току. тут треба все гармонізувати між собою щоб шов лягав рівномірно і рівно, а не слухати вашу маячню про криворукість та інше.

    Коли в решті решт ви це зрозумієте... що ваша думка від початку до кінця цієї теми основною бути не може.

+ Ответить в теме
Страница 86 из 113 ПерваяПервая ... 36 76 84 85 86 87 88 96 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения