+ Ответить в теме
Страница 23 из 113 ПерваяПервая ... 13 21 22 23 24 25 33 73 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 221 по 230 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #221
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    И кого гений будет винить?
    Конечно только не себя любимого

  2. #222
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Микитович Посмотреть сообщение
    И кого гений будет винить?
    Конечно только не себя любимого
    А з вас що? толку всеодно 0...

    Тут питання таке що щось було зроблено зразу, а щось робиться поступово у мене все за один раз не виходить і вже давно писав про це чому так. Поки апарат не бахнув я бачу сенс в тому щоб просто переробити і поставити назад цей транформатор, а потім точно буде ясно чи вже пора когось винити чи ще ні. тим більше я не планую купувати новий провід поки що на цей трансформатор так що поки що проблеми я в цьому не бачу.

    Правда якщо чесно сьогодні у мене трохи бахнуло в апараті, але без фатальних наслідків. Я замкнув вихід в оптопарі просто щоб подивитися що буде, і апарат взагалі не запустився навіть вентилятор не крутився, потім я зняв кришку і перед тим як його назад розмикати згадав про те що могли зарядитися конденсатори поки я його вмикав і як їх розрядив викруткою, але кондинсаторів тим тепер цілих 4 і бахнукло по викрутці гарно, а потім ще два рази іскрило... незнаю наскільки фатально це для конденсаторів, але шукати інший вихід не було часу потім правда все стало як було як оптопару я розімкнув на виході. А біля конденсатора залишився чорний слід, погані експеременти в цілому. Але це уже так від нічого робити...

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #223
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    ржу немагу. -Я замкнув вихід в оптопарі просто щоб подивитися що буде - А біля конденсатора залишився чорний слід, погані експеременти в цілому. Але це уже так від нічого робити.. Ну что сказать- ну что сказать такой вот hizerqqq издвается над аппаратом как хочет.
    Не рекомендуется разряжать конденсаторы отвёрткой то есть путём КЗ выводов потому как заряд приличный у банок получается и могут отгореть внутренние выводы внутри конденсатора. Есть специальные конденсаторы, которые работают по выходу на КЗ тем пофигу у них по другому выводы сделаны внутри. Не ну весело
    А з вас що? толку всеодно 0... - так вы всё равно никого не слушаете.

  5. #224
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.07.2015
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    1,354
    Сказал(а) спасибо
    674
    Поблагодарили 674 раз(а) в 425 сообщениях
    Барабанная дробь...

  6. #225
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Николаевич Посмотреть сообщение
    ржу немагу. -Я замкнув вихід в оптопарі просто щоб подивитися що буде - А біля конденсатора залишився чорний слід, погані експеременти в цілому. Але це уже так від нічого робити.. Ну что сказать- ну что сказать такой вот hizerqqq издвается над аппаратом как хочет.
    Не рекомендуется разряжать конденсаторы отвёрткой то есть путём КЗ выводов потому как заряд приличный у банок получается и могут отгореть внутренние выводы внутри конденсатора. Есть специальные конденсаторы, которые работают по выходу на КЗ тем пофигу у них по другому выводы сделаны внутри. Не ну весело
    А з вас що? толку всеодно 0... - так вы всё равно никого не слушаете.
    Я знав що для конденсаторів це був не кращий шлях, але замикав відносно акуратно думаю що усі вижили. Взагалі такі штуки небезпечніші ніж погорілі конденсатори якщо полізти руками до плати щось робити і не розрядити їх. ТАк що мені було важливіше... і добре що згадав тому при нормальній роботі апарату вони розряджаються самі після вимкнення.

    Особисто я страюся по можливості не вмикати апарат в мережу без кришки. Навіть малярним скотчем вилку апарату обмотую перед тим як розбирати щоб не переплутати її з паялькином чи бормашинкою. Бо це таке та китайська какашка за 1000 грн, а бахне 300 вольт по руках і ласти можна склеїти... У мене апарат не космічно дорогий, я його стараюся не угробити, але реально близьким до душі він мені ще не став. Я якщо все вийде скручу його і більше туди лазити не буду. Але поки що усе у мене не виходить. Постійно щось, але всеодно не так... і знову найбільш очевидний вихід це перемотаний трансформатор, на цей раз просто без лаку.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 05.10.2019 в 20:57.

  7. #226
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.07.2015
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    1,354
    Сказал(а) спасибо
    674
    Поблагодарили 674 раз(а) в 425 сообщениях
    Цитата Сообщение от hizerqqq Посмотреть сообщение
    це був не кращий шлях...
    Блин, не сдержусь, - хорошо, что не последний!!!

  8. #227
    Зарегистрированный Аватар для Master888
    Регистрация
    19.08.2016
    Адрес
    Николаев
    Сообщений
    139
    Сказал(а) спасибо
    126
    Поблагодарили 74 раз(а) в 46 сообщениях
    Явно проблема в лаке. Он сильно увеличивает cosφ из-за низкой диэлектрической проницаемости.
    Дніпро-М САБ-250

  9. #228
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Master888 Посмотреть сообщение
    Явно проблема в лаке. Он сильно увеличивает cosφ из-за низкой диэлектрической проницаемости.
    Я думаю що лак просто пройшов через малярний скотч і усе там дуже проклеїлося ним в середину і контакт між обмотками став пробиватися потроху на високих токах. Моя основна версія на сьогодні. Емаль не проходить через марялний скотч, а лак для дерева проходить.

  10. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  11. #229
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    Мені лак треба був на цю штуку, думаю покрию і транформатор за одно, а воно он як вийшло... Притому звониться усе нормально, але є стійке відчуття того що обмотка стала дуже не надійною в парі з тим лаком.



    Газета наприклад що була під трансформатором зараз читається через усі сторінки.

  12. #230
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Жаль что я газет не читаю, а то бы пропитал газету лаком и не пришлось бы листать - всё читается Я же писал за лак - сфоткал свою коробку с изолирующей лентой ( толщина её 0,05 мм. один слой её держит 5 киловольт с одной стороны липкая ) и другие участники вам подсказывали что к чему - а вы что, от вас - то есть от нас толку нуль.
    Кстати - я ручки себе точил на токарном и пропитывал горячей олифой

+ Ответить в теме
Страница 23 из 113 ПерваяПервая ... 13 21 22 23 24 25 33 73 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения