+ Ответить в теме
Страница 64 из 113 ПерваяПервая ... 14 54 62 63 64 65 66 74 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 631 по 640 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #631
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Наверное медяха с люминием скручена.

  2. #632
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Николаевич Посмотреть сообщение
    Наверное медяха с люминием скручена.
    Поки сам не знаю точно, але може і таке бути. там зі стовба йде алюміній, а що далі я точно не знаю буду завтра дивитися.
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: 465-0-3.jpg
Просмотров: 34
Размер:	18.8 Кб
ID:	9814

    В таких випадках треба ось так робити, але я поки незнаю як воно все точно буде там все під напругою.

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #633
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от Николаевич Посмотреть сообщение
    Наверное медяха с люминием скручена.
    У меня на даче Al-Cu моножильные скрутки проработали с 1985 года, хорошо скрученные и заизолированные. И не грелись даже при 4 кВт-ной нагрузке.
    Только пару лет назад заменил все на люмень, а в летней пристройке так до сих пор и не менял, хотя даю полную нагрузку.

    Главное скручивать по уму и хорошо изолировать. Винтовые сжимы не применял.

  5. #634
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    hizerqqq - на фото правильная скрутка алюминия и меди с шайбой между ними. Я под напругой на столбе подключался и не раз - главное осторожно делать и не бояться.

    Главное скручивать по уму и хорошо изолировать. - если в помещении сухом то в принципе можно, а вот на улице на долго не хватает так или иначе вода попадает и окисляется, алюминий вообще в белый порошок превращается.

  6. #635
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Значить скрутив я проводку як треба через болт і шайби бо там алюміній і мідь, води наче не було тому провід не прогорів. І провів тести. Спалив 3 електроди. Поки що незрозуміло що з регуляцією току тепер нормально варить на почату від 30 до 70, а далі якось не ясно, чи то резистор регулювальний зворотній вийшов чи то регуляція не працює без амперметра точно не скажу, але дуга розпалюється практично у всьому діапазоні чого не було раніше тільки в кінці біля 265 практично не розпалюється. Резистор я ставив В як і було поки незнаю точно в чому справа, але варить апарат, бо 3 електроди спалив. Поставив резистори паралельні до резистора 600 ом два по 1 ком бо краще нічого не було під рукою. В сумі на тому місці стало 255ом. По відчуттях апарат став варити жорсткіше багато бризг, можливо через додаткові витки на трансформаторі, але його міняти поки не буду, а зроблю дросель. З ''гарних'' новин почав гудіти вентилятор... Так що знову ж таки економії як такої на цьому апараті не виходить і якби брати зараз то напевно вже краще дніпро м ніж цей зовсім Китай. Я так думаю тепер.

  7. #636
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    ДнІпро-м теж китайці роблять.
    Якщо у Вас повномостовий інвертор то вихідний дроссель йому не тільки не потрібен а ще і вихідні діоди попалите.

    Багато бризг - або ток завищений, дуга занадто довга або сірники такі.

  8. #637
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Микитович Посмотреть сообщение
    ДнІпро-м теж китайці роблять.

    Багато бризг - або ток завищений, дуга занадто довга або сірники такі.
    НА мою думку так відбувається через частоти в середині силового трансформатора він ніби і варить але прямо бульбашки у зрарювальній ванні утворюються. ТАк і бути ЧАстоти там грають певну роль, але тут багато можна вирішити дроселем. ЯКщо ні буду перемотувати трансформатор по китайській схемі 14:5. Але поки що цим займатися не буду. Діоди силові згорять чи ні буде видно пізніше, в них проблеми я поки що не бачу. Апарат став більш індуктивнішим ніж був з цим трансформатором, але схоже що через діоди проходить більше нерівностей з цим трансформатором. Ставити два паралельних резистора біля входу на транзистори теж напевно не бажано, але у цьому випадку це наврядчи станне причиною вибивання транзисторів. просто вже не хотілося знімати плату щоб все переставити як було, але ще може буде заміна вентилятора колись.

    Пару фото:



    Хоча тут по ділу не так багато.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 02.11.2019 в 17:17.

  9. #638
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    [QUOTE=hizerqqq;39136]НА мою думку .. частоти в середині силового трансформатора ... грають певну роль, /QUOTE]

    Вы хоть сами понимаете в середине силового трансформатора???
    Я например нет, да и ни один электронщик такой изверт не поймет.

    Какую роль играют: гопака, Карабаса Барабаса или польку-бабочку???

    Эпюры тока в трансе аналогичны эпюрам на Вашем осциллографе, если конечно Вы никакой колебательный контур не навесили на выходе.
    Хотя судя по картинкам он у Вас недостаточно скоростной для контроля ШИМа на частоте под 100 кГц.
    Такая должна быть
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: 97d44f8b12faafb2a5994a5e9f813c7c.jpeg
Просмотров: 28
Размер:	193.8 Кб
ID:	9815

    с мертвым временем и плоской верхней полкой.
    А Вам все дроссель-дроссель.

    Спочатку знання а вже потім висновки, а не навпаки.

  10. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  11. #639
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    ага... все правильно... я знаю.

    в цілому мінус там виходить прямо з трансформатора, так що можливо проблема не тільки у тому що випрямляють діоди. подивлюся що змінить дросель на мінус. Там вже і діодів немає на шляху по суті. мОжна ще було б заміряти вихід осцилографом зі щупом х10, але у мене немає даних як було до цього тому складно буде робити висновки плюс сам щуп ще треба робити чи купувати нащо вже не дуже є бажання якщо чесно. Транзистори не горять вже добре.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 02.11.2019 в 17:54.

  12. #640
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    шим контролер в цьому апараті видає 50кгц а не 100.

+ Ответить в теме
Страница 64 из 113 ПерваяПервая ... 14 54 62 63 64 65 66 74 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения