+ Ответить в теме
Страница 5 из 113 ПерваяПервая ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 41 по 50 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #41
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Модернізувати треба в залежності від симптомів, буває так що апарат налаштований на 160-180 ампер, а навантаження не тягне. С каких соображений сделан вывод о том, что аппарат настроен на 160-180 Ампер и не тянет нагрузку? На сколько он настроен можно выяснить только с помощью измерительных приборов. И если позволяет элементная база можно простым вращением подстроечного резистора увеличить ток.

  2. #42
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Николаевич Посмотреть сообщение
    Модернізувати треба в залежності від симптомів, буває так що апарат налаштований на 160-180 ампер, а навантаження не тягне. С каких соображений сделан вывод о том, что аппарат настроен на 160-180 Ампер и не тянет нагрузку? На сколько он настроен можно выяснить только с помощью измерительных приборов. И если позволяет элементная база можно простым вращением подстроечного резистора увеличить ток.
    В моєму апараті як і в більшості інших теж можна підстроїти ток на центральному регуляторі, але після ~100 ампер і вище апарат перестає стабільно варити, через це я буду проводити заміну силового трансформатора як тільки доберусь до апарату. впринципі усі симптоми і проблеми уже зрозумілі залишилося тільки діяти, а там видно буде чи варто щось підкручувати ще чи ні. Я не хочу просто так вкладати гроші прямо зараз. це довготривалий проект, але те що для мене критично важливо для роботи я зроблю вже зараз.

    Проводити якісь мегадискусії тут я не бачу сенсу. Роблю, дивлюся, ділюся враженнями... Тепер по іншому взагалі не можна. вийде значить прекрасно, не вийде значить нехай інші стараються. Десь 4 чи 5 днів назад я узагалі не знав з чого починати. Порад якихось тут я не чекав і не чекаю впринципі. Слава богу інвертор не мікропроцесор можна і так щось потроху придумувати до нього.

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #43
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    08.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Приборов измерения выходного тока нет, но абсолютно уверен что выше 100 А что то не так.

    Ежели менталитет человека на уровне начального электрика то ему плевать на советы радиоэлектронщиков, они для него китайская грамота.
    Предлагаю не мешать танцевать по граблям.

  5. #44
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Цитата Сообщение от Микитович Посмотреть сообщение
    Приборов измерения выходного тока нет, но абсолютно уверен что выше 100 А что то не так.

    Ежели менталитет человека на уровне начального электрика то ему плевать на советы радиоэлектронщиков, они для него китайская грамота.
    Предлагаю не мешать танцевать по граблям.
    Так интересно чем же это всё закончится. У меня есть предположение, что сварочник изначально с заводским браком, попадались и такие.

  6. #45
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Микитович Посмотреть сообщение
    Приборов измерения выходного тока нет, но абсолютно уверен что выше 100 А что то не так.

    Ежели менталитет человека на уровне начального электрика то ему плевать на советы радиоэлектронщиков, они для него китайская грамота.
    Предлагаю не мешать танцевать по граблям.
    Є фактори які дають мені підстави так думати, у вас нічого по суті не має узагалі і це не заважає вам усе ще щось питати тут. Я ж сказав: дуже важко вам тут щось варте видати з себе значить і писати мені не варто. Мені всеодно ні холодно ні жарко від тієї писанини.

    Може хтось колись модернізує свій апарат по моїх схемах, але це будете явно не ви. У вас наскільки я розумію своя філософія просто щось сидіти і писати створюючи занадто розумний вигляд. ВАші поради нічого не варті від початку цієї теми. мотайте дросселі вихідні до китайських апаратів і сидіть задоволені разом зі своїм клієнтами. Я більше нічого іншого не зрозумів з вашої писанини.

    На вас сподівань узагалі ніяких... на те теж є певні фактори. Робіть... показуйте... а ні, то значить тільки розумні слова патякати. У вашому випадку тільки так.

    Я уже практично усі свої ідеї виклав і не думаю що мені буде багато чого ще до цього добавити буду, далі буду тільки дороблювати і дивитися що виходить.

    У ізмаіл інвертора наскільки я зрозумів теж не знайшлося часу і бажання для того щоб повноцінно обговорювати зі мною потенційні можливості для модернізації мого апарату... і нічого... треба рухатися далі. Принаймі у мене так. Тим більше мені самому це цікаво, результати я бачу і ні на кого зла з цього приводу не тримаю. Можу спокійно собі "розвивати тему" ні на кого не звертаючи уваги.
    Тим більше якихось принципово великих бюджетів на це проект у мене немає і золоті гори за допомогу у цьому проекті я теж нікому обіцяти не можу. Це право кожної людини як рухатися далі якщо у вас майстерня по ремонту апаратів чи китайський апарат з яким ви не знаєте узагалі що робити. Можливо у ізмаіл інвертора занадто великий потік "людей з лісу" з якимись неадекватними питаннями, апарати у який час від часу бабахають і вони з того потім дуже не задоволені, я не знаю цієї всієї ситуації і ні на кого тут наговорювати особливо не хочу, тепер це все не мої проблеми. Зараз принаймі можна створювати цю тему ні на кого не озираючись. Той хто розумний і так розумний, а той хто не знає може врешті решт щось для себе тут знайде, у мене вже певні результати є наприклад про які я можу говорити.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 26.09.2019 в 10:50.

  7. #46
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Николаевич Посмотреть сообщение
    Так интересно чем же это всё закончится. У меня есть предположение, что сварочник изначально с заводским браком, попадались и такие.
    І багато ви їх вилікували від заводських "браків"? чи це не ріально?

    Мені впринципі і не цікава ваша відповідь просто для підтримки розмови...

    Поїду сьогодні ставити новий трансформатор, буде час звісно проведу короткі тести.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 26.09.2019 в 09:53.

  8. #47
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    І багато ви їх вилікували від заводських "браків"? чи це не ріально?
    Мені впринципі і не цікава ваша відповідь просто для підтримки розмови...

    А я отвечу хотя вам и не интересно - за 2 года - 3 полуавтомата и два ММА сварочника - оччень плохо работали именно из-за заводского брака.

  9. #48
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Николаевич Посмотреть сообщение
    І багато ви їх вилікували від заводських "браків"? чи це не ріально?
    Мені впринципі і не цікава ваша відповідь просто для підтримки розмови...

    А я отвечу хотя вам и не интересно - за 2 года - 3 полуавтомата и два ММА сварочника - оччень плохо работали именно из-за заводского брака.
    Поки що я не бачу в своєму апараті виробничих дефектів. Він варить. Просто у китайців тепер такі схеми компонування цих апаратів які здешевлюють на 5-15% конструкцію апарата, але він потім не тягне навантаження.

  10. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  11. #49
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,052
    Сказал(а) спасибо
    260
    Поблагодарили 811 раз(а) в 632 сообщениях
    Поки що я не бачу в своєму апараті виробничих дефектів. Він варить. - ага - владельцы тех аппаратов тоже не видели ничего подозрительного. Вы читайте внимательно - я же написал - цитирую ещё раз - ...оччень плохо работали именно из-за заводского брака. И я это увидел, подключив приборы и нагрузку. А в ремонт они ко мне попали, когда вышли полностью из строя.

  12. #50
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Було тут питання про те що без спеціальних приладів не можна регулювати максимальний ток на апараті, а я думаю що і тут не все так критично можна використати звичайний тестер і міряти ток на вході з мережі 220 вольт, налаштування будуть приблизними через різні ккд апаратів, але цієї точності буде достатньо для того щоб говорити про те налаштований апарат нормально на максимальному тоці чи ні. Нагружати у цьому випадку можна електродом я так думаю.

    Для тих хто не зрозумів повторюю ще раз на мою думку в моєму апараті ніяких виробничих дефектів немає, а проблема у інженерних рішеннях які застосовують китайці. апарат працює нормально, тільки на 90 вольтах вихідних замість 50 як прийнято у нормальних апаратів. Чому так все воно відбувається я вже тут недавно розбирався і думаю що повторювати ще раз тут нічого. У китайців є цілі серії апаратів різних торгових марок які видають 90 вольт на виході. І ні про які виробничі дефекти там не йдеться це просто норма для таких інженерних рішень.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 26.09.2019 в 13:05.

+ Ответить в теме
Страница 5 из 113 ПерваяПервая ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения