+ Ответить в теме
Страница 2 из 113 ПерваяПервая 1 2 3 4 12 52 102 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 11 по 20 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #11
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    09.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    1. Вы не те и не туда дроссели впаяли.
    Дроссели после выходного выпрямителя (но не такие) могут улучшить поджиг и повысить устойчивость дуги. Но для сохранения целостности выходного выпрямителя нужно еще добавить мощный разрядный диод на радиаторе.
    Дроссели во входном выпрямителе (то что Вы напаяли) только уменьшат мощность аппарата, там их ставят для уменьшения импульсных помех из аппарата в сеть. Но этот фильтр не так делается. Получилось зеркальце на заднице.

    2. Величина номиналов конденсаторов во входном фильтре практически не сказывается на работе электрода. Но при условии если питание платы управления не будет иметь пульсации.
    3. Типоразмер выходного импульсного трансформатора Вашего аппарата спокойно вытягивает и до 200 А. Его увеличение или добавление еще одного такого же прироста выходного тока не даст а вот силовые ключи и выходные силовые диоды скорее всего убьет.
    Это как в Запорожец залить бензин Супер да и еще форсировать движок закисью азота. Большой БАБАХ гарантирован.
    И еще одно.
    Срочно убирайте то что напаяли кислотой, её остатки пожрут провода и плату поскольку вымыть эти остатки практически не возможно.
    Паяется исключительно канифолью или спиртоканифольной пастой.

    Вот что бы Вы сказали если бы человек получивший в руки скальпель предложил Вам усовершенствовать Ваше тело? Вы бы такому спыцу доверились?
    Так и с Вашим аппаратом.

  2. Пользователь сказал cпасибо:

    Электрик (22.11.2019)

  3. #12
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Ці дросселі не зменшують потужність апарату це точно, вони якщо і створюють якись опір то тільки на реактивних токах які заряджають конденсатори на старті. ВІд чого на мою думку зараз в основному залежить потужність апарату я вже написав. Повторювати не бачу сенсу.

    я не схемотехнік, і по порадам когось з інтернету ніяких змін яких я не розумію у схемі я робити не буду. Мені апарат треба робочий якщо я його на щось і переведу то це на експеременти з додатковим силовим трансформатором тороноїдального типу.

    кислоту просто вижарювати паяльником нормально треба і взагалі у мене немає потреби тут відстоюви свої ідеї, кислота вонюча трохи на пайці і глибоко проникає в ніс. Так що кому що важливіше вирішуйте самі у мене цей апарат один і я тут не веду роботи з кислотою увесь час,
    для мене це оптимальне рішення. Акуратніще ніж з кислотою ви не припаяєте нічим. і те що мої "важні" дроселі від кислоти там порозлазяться це очевидний факт.

    Що до іншого зараз це просто побалуватися в основному з тими дроселями, але на мою думку якщо ставити конденсатори ємністю вище 2000 мкф, розрахунок правильного дроселя до них стає реальною необхідністю інакше конденсатори просто порвуть мережу на реактивних токах.
    Цей дроссель важливий не стільки для того щоб апарат варив сильніше, скільки для того щоб мережа не страждала від вашої роботи, на мою думку це важливий критерій для професійного обладнання і не тільки. Ті дросселі які ставляться на виході розраховані на індуктивність і на м'якість варки наскільки я розумію.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 23.09.2019 в 20:53.

  4. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  5. #13
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,048
    Сказал(а) спасибо
    258
    Поблагодарили 810 раз(а) в 631 сообщениях
    Для полного тюнинга в аппарат нужно осциллятор внедрить

  6. #14
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    09.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Всі Ваші домисли походять від незнання:
    - "якщо і створюють якись опір то тільки на реактивних токах які заряджають конденсатори на старті" - це забезпечується резисторами ( оті 4 коричневі штуки і синеньке реле);
    - " це на експеременти з додатковим силовим трансформатором тороноїдального типу" - про транс вже писав, в моєму такого типорозміру видає 180 А с запасом, а от попалити силові ключі - це запросто;
    - " скільки для того щоб мережа не страждала від вашої роботи" - забезпечується коректором потужності (AFC).

    2 конфорки індуктивної варочної панелі дають більше навантаження на мережу ніж нормальний інвертор з вихідними токами 130-150А.
    Мій сусід по дачі купив такий апарат, вірніше з такою начинкою але іншою назвою. Спочатку плювався то не запалює, то дугу не держить.
    Я підібрав йому електроди, трошки показав, тепер він сам і паркан собі зварив і причеп до машини та і багато іншого.
    Варив і я його апаратом, ознайомився з начинкою, знайшов схему. Звичайно що це не Порш і не Ауді а нормальний робочий апарат дешевого сегменту.
    Тому і написав його характеристики.
    УОНЯми ним дуже важко варити, а гарними АНО-21 або АНО-36 досить пристойно, особливо 2,5.

    Ви мабудь належите до тих людей що хизуються своєю безграмотністю в справах якими займаєтеся і від інших хочете тільки похвали.
    А Ви самі будете хвалити лікаря, який в ліках розуміється тільки на кольорі таблеток та їх розмірах?

  7. #15
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.07.2015
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    1,354
    Сказал(а) спасибо
    674
    Поблагодарили 674 раз(а) в 425 сообщениях
    А может человеку просто интересно? На мой взгляд это всяко лучше, чем бухать или ещё каким непотребством заниматься.
    Можно сказать по простому - китайцы свои аппараты делают так, что улучшить их невозможно. Да, можно добавить ёмкость, ключи мощнее, трансформатор поменять, дроссель добавить, хуже не будет, а вот лучше - сильно сомневаюсь. Ибо эти "улучшения" потянут за собой замену реле, кабелей, радиаторов, всякой мелочёвки...
    И в итоге станет понятно, что нужен просто аппарат подороже.
    Но можно попробовать, пройти этот путь самому, и сделать для себя выводы...

  8. #16
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,048
    Сказал(а) спасибо
    258
    Поблагодарили 810 раз(а) в 631 сообщениях
    На мой взгляд это всяко лучше, чем бухать или ещё каким непотребством заниматься. - судя по тем модернизациям и напайке дросселей с комповых блоков питания, то создаётся впечатление, что человек это делает в перерывах между тем, что я процитировал.
    Просто дешовые китайские инверторы больше похожи на мощные блоки питания с падающей характеристикой. А для хорошей сварки нужны ещё и навороты, которые будут обеспечивать стабильную дугу и хороший поджиг. В общем посмотрим что из этой модернизации получится.

  9. #17
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Думаю я що додатковий силовий трансформатор на апарат я буду мотати сам, якщо найду серцевину, хоча може можна зробити і на іншій серцевині головне щоб кількість витків співпадала, але тут всеодно треба робити тоноїдальний трансформатор там для нього оптимальне місце здається.
    Мотати там нічого впринципі, а ганятися за китайським братом з його виробництвами вже набридло. думаю що мідяху на нього я собі десь знайду, а от що буде з кільцем я поки що не знаю. мотати буду скоріше за все проводом в ізоляції, або перемотаним у щось тонше. десь 2,5мм первинну обмотку і 4 чи 3 на вторинну.
    там всеодно він буде лише як додатковий і додатковий максимальний ампераж на апараті накручувати в сліпу я не планую. Так що є підозра що там можна поставити і щось менше просто змотати так як змотаний той трансформатор що там стоїть по витках. Але я буду дивитися що у мене вийде по деталях поки я знаю точно що у мене буде 2,5 мм провід, можливо куплю його однією цільною жилою.
    Для того щоб навішувати цей трансформатор в апарат ізоляція на проводах не завадить, але це громіздка конструкція якщо взяти провід 4мм в хорошій ізоляції плюс ізоляція не додає кпд, можливо можна мотати 2,5мм самим стандартним гнучким багатожильним проводом обидві обмотки, таким самим як я конденсатори паяв, але якщо буде можливість хочеться спробувати щось трохи краще, тим більше що у мене зараз його в достатній кількості немає, єдина перевага що коштує не дорого і на увесь трансформатор там не багато треба.



    Як варіант для серцевини у мене є десь стандартні трансформатори розібрані на мідяху, можна з них пластини випиляти чи трохи приварити їх між собою щоб трималися чи зв'язати чим. Тому що там "три ноги" і вага велика. одну ногу можна поділити так щоб розмір в перерізі співпадав з розміром в перерізі на клільці і прекрасний трансформатор думаю буде для того щоб нічого не просідало. Але ще я не прийняв остаточне рішення по тому як я все це організую.
    Можливо можна тупо випаяти те що там стоїть і намотати на нього в два рази більше витків на обидві обмотки новою мідяхою, але там радіатор поруч не дуже виходить так зробити. Економний варіант це можна перемотати тільки вторинну обмотку товщою шиною. або ще краще накласти паралельно шину чи кусок провода по витках вторинної обмотки, хто знає можливо це було б суперове рішення якби не випаювати трансформатор, у мене впринципі є два паяльники але якось воно все руки не дотягуються, буду думати.
    можна ще акуратно доматати ці витки на на вторинну обмотку не випаюючи трансформатор і вивести контакти назад поверх плати правда я поки не знаю наскільки гарний туди доступ є.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 24.09.2019 в 10:13.

  10. #18
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.07.2015
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    1,354
    Сказал(а) спасибо
    674
    Поблагодарили 674 раз(а) в 425 сообщениях
    А можете сказать конкретную цель Ваших телодвижений? То есть, если Вы конкретно огласите, чего хотите добиться, то Вам обоснуют правильно, имеет это смысл или нет.
    В общих чертах и так уже сказали, что это бессмысленно, но Вас это не остановит, так давайте аргументированно попробуем...

  11. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  12. #19
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    09.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    Цитата Сообщение от hizerqqq Посмотреть сообщение
    Думаю ... додатковий силовий трансформатор


    Як варіант ...пластини випиляти чи трохи приварити їх між собою щоб трималися чи зв'язати чим. ... там "три ноги" і вага велика. одну ногу можна поділити .... як я все це організую.
    ...буду думати.
    ...гарний туди доступ є.
    Таким спЫцам нужны только похвалы.
    В сумерках души разум искать бесполезно. Там только параноидальные хотелки.
    Так что вперед и с песней, добивайте аппарат своей тупостью.

    Результатом таких телодвижений будет повышение заработка у ремонтников.
    Последний раз редактировалось Микитович; 24.09.2019 в 13:25.

  13. #20
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Розібрав апарат і все ще раз уважно передивився. Судячи з усього по паспорту там повинен стояти трансформатор 22:4, але на первинній обмотці я нарахував лише 14 витків. Але вторинної обмотки дві там вже зараз. Так що незнаю наскільки вдасться це усе розігнати, але щось напевно можна. Хороший варіант в данному випадку це все-таки додатковий трасформатор на тому що є продублювати вторинну обмотку 2,5мм проводом не вийде, тільки один раз це можна зробити. Немає зараз тестера з собою щоб все прозвонити, але думаю що при такій схемі потрібно дублювати обидві вторинні обмотки. Хоча може все і простіше і можна дублювати тільки раз. Незрозуміло там зараз як ідуть провода на виході все залито чорним силіконом і збиває з толку. Але на діоди там помоєму два окремі виходи.

    Поки що я в цьому усьому не робрався і немає у мене часу на це зараз.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 24.09.2019 в 15:14.

+ Ответить в теме
Страница 2 из 113 ПерваяПервая 1 2 3 4 12 52 102 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения