+ Ответить в теме
Страница 11 из 113 ПерваяПервая ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 101 по 110 из 1128

Тема: Дремучий случай или "Модернізація" дешевого китайського апарату

  1. #101
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Що ви тут мелете панове. Скажіть патону що у них силові трансформатори "укутані", що шина там не та ітд... Якщо у людини не вийшов з першого разу правильний трансформатор це ще не означає що людина ідіот і що йому дуже цікаві чи цінні поради незрозуміло кого і про що.

    Мені не цікаво вас уже читати стало. апарат я доведу до робочих кондицій можливо виведу вольтмер мережевий на передню панель, але тут ще не знаю чи буде це. електродами типу уоні я варити не збираюся на слабкій мережі, тому сильно піднімати вихідну напругу за рахунок трансформатора не бачу сенсу. як я вже писав зупинюся на варіанті 14:5. Протестую, потім напишу результати. Зараз на моїй мережі при тоці в 130 ампер апарат проплавляє електроди моліт рц дуже швидко, але для нормальної роботи 52 вольти вихідної напруги усе ж малувато. ЯКщо інвертор з тим трансформатором що там стоїть 18:5 зараз підключити до хорошої
    мережі 240 вольт я впевнений у тому що варити він буде непогано на усій шкалі вихідного току, але у мене такої мережі зараз немає, тому доведеться придумувати щось ще.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 29.09.2019 в 22:38.

  2. #102
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.07.2015
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    1,354
    Сказал(а) спасибо
    674
    Поблагодарили 674 раз(а) в 425 сообщениях
    А вот Вас очень интересно читать. Главное чтобы Вы сами понимали, что делаете.

  3. Пользователь сказал cпасибо:

    Электрик (22.11.2019)

  4. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  5. #103
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,048
    Сказал(а) спасибо
    258
    Поблагодарили 810 раз(а) в 631 сообщениях
    К инвертору нужен стабилизатор 5 киловатт думаю хватит.

  6. Пользователь сказал cпасибо:

    Электрик (22.11.2019)

  7. #104
    Зарегистрированный
    Регистрация
    15.09.2015
    Адрес
    Донецк
    Сообщений
    1,113
    Сказал(а) спасибо
    420
    Поблагодарили 623 раз(а) в 408 сообщениях
    Николаевич, ты это брось про стабилизаторы, ещё с инвертором не закончили, а ты уже подталкиваешь старый феррорезонансный стабилизатор перематывать под 5 киловатт.., ну или китайский с надписью "5000 W" ( ну,где сердечник с два кулака ,а 5 кило он пропускает только в прямом включении)

  8. #105
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    електродами типу уоні я варити не збираюся на слабкій мережі,
    епта . так именно уони и варят на малых токах на которых рутил срет и шлакует .
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  9. #106
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях


    Новий транформатор 14:5 готовий. Пофарбую і буде норм. Вийшло не ідеально, але думаю працювати буде. ПЕрвинну обмотку я взяв зі старого "висверленого" трансформатора.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 29.09.2019 в 22:04.

  10. #107
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Qwazar Посмотреть сообщение
    епта . так именно уони и варят на малых токах на которых рутил срет и шлакует .
    На малій напрузі занадто коротка дуга. Уоні буде просто липнути до металу як і більшість інших електродів. Так що 18:5 трансформатор я ставив не даремно. Трансформатор в основному відповіє за напругу по витках і саме його я зараз дороблюю. Потужність трансформатора і максимальний ток який він може видавати залежить від товщини намотки, ток зварювання залежить від регулятора току на апараті, а от вольти на цих апаратах не регулюється доводиться створювати якісь "середні" рішення і саме цим я зараз займаюся. Новий трансформатор точно проплавить будь який тугоплавкий електрод по потужності. 130А для будь яких 3мм електродів повинно вистачити. Можливо моноліт рц 4мм потягне, але наврядчи більше того. Такі можливості для цього апарату я прогнозую після усіх доробок. Просто між тим щоб з напрягом варити 3мм моноліт рц на апараті і адекватною роботою з електродом 4 мм досить велика різниця я якраз стараюся вийти у цей діапазон з того що було не зважаючи на не ідеальну мережу 220 вольт і все інше. Думаю що наступна перестановка трансформатора буде останньою.

    Якщо щось десь написав не точно стараюся поправляти. Я курси сварки і вираховування усіх нюансів швидко проходив так що якщо щось не так прошу пробачення.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 29.09.2019 в 22:41.

  11. #108
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,048
    Сказал(а) спасибо
    258
    Поблагодарили 810 раз(а) в 631 сообщениях
    Цитата Сообщение от Andruha Посмотреть сообщение
    Николаевич, ты это брось про стабилизаторы, ещё с инвертором не закончили, а ты уже подталкиваешь старый феррорезонансный стабилизатор перематывать под 5 киловатт.., ну или китайский с надписью "5000 W" ( ну,где сердечник с два кулака ,а 5 кило он пропускает только в прямом включении)
    - та нееееееее - стабилизатор нужно купить такой что бы без перемотки - можно релейку с симисторным коммутированием что бы не слышно было клацанье релюх , или сервоприводный с постоянным жужжанием.

  12. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  13. #109
    Зарегистрированный
    Регистрация
    01.10.2017
    Адрес
    Днепр
    Сообщений
    2,048
    Сказал(а) спасибо
    258
    Поблагодарили 810 раз(а) в 631 сообщениях
    Вот что то не пойму откуда взялись именно 130 Ампер К трансформатору можно прикрутить радиатор для лучшего охлаждения, только не забыть обмазать транс и радиатор термопастой.

  14. #110
    Блокированный
    Регистрация
    17.09.2019
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    373
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
    Цитата Сообщение от Николаевич Посмотреть сообщение
    Вот что то не пойму откуда взялись именно 130 Ампер К трансформатору можно прикрутить радиатор для лучшего охлаждения, только не забыть обмазать транс и радиатор термопастой.
    Інформація взята з каналу ізмаіл інвертор на стендовому тесті аналогічного апарату з "з фабричною настройкою", регулювання максимального току там помоєму всеодно на всіх апаратах відсутнє немає підстав думати що у мене щось по іншому. РЕальна максимальна токовіддача по роботі з електродом на рівні 90-100 ампер, тестовий стенд ці цифри не покаже, але при навантаженні електродом вони є. якщо підручувати ток на регуляторі вище дуга стає затухаючою, на регуляторі це діапазон 170-265А який пропорційністю не відповідає усій іншій шкалі і займає десь 1/5 шкали в кінці. Я зараз цю проблему вирішую новим трансформатором.
    Последний раз редактировалось hizerqqq; 30.09.2019 в 20:39.

+ Ответить в теме
Страница 11 из 113 ПерваяПервая ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения