Я бачу що Вам аби посперечатися з легким присмаком "трамвайного" стилю.
Не намагайтеся вчити мене вимірюванням - я цьому вчився аж 6 років (близько тридцяти років тому) + за плечима роки практики тому розповісти мені щось нове доволі проблематично.
Міряли спеціалісти профільної лабораторії в версії "для своїх" тому й протоколи не писали : самому собі показувати чи що ?.
Про реалізацію - з задоволенням - може кому придасться.
Контур коло стовпа в мене має 4 штирі круг22 по 3м з кроком 3м по 2 в кожен бік паралельно ЛЕП. Верх штирів обварений полосою 30х6 з допоміжними накладками.
Такою ж полосою виконаний підйом до ящиків розподілу і обліку (у нас там четверо споживачів підключено). В місці приєднання до кабелів полоса залуджена. Дротом Ал35кв контур приєднаний до нульового дроту ЛЕП.
Навколо будинку в мене 14 таких штирів, також обварені полосою але вже в два яруси. Два симетрично розташованих вводи через фундамент круг22. і все сходиться до вхідного розподільчого щита в майстерні
де й з'єднується з нульовим дротом вхідного кабелю
Всі місця зварювання в підземній частині захищені свинцевим суріком. Все робилося "для себе" і так, щоб не виникала потреба переробляти як можна довше.
Термін експлуатації майже 19 років. Параметри незмінні (раз на пару років лабораторія навідується в наші краї і хлопці заходять "глянути").
Мої вітання Равшану з Джамшутом.
Випереджаючи запитання - контур коло стовпа робився щоб не садити весь куток на домашній і щоб не платити за струм "перекосу" якщо змусять користуватися лічильником 3 4ма датчиками.

Взагалі то питання виконання вимог нормативних документів проблема світоглядна а не технічна.
Шлях технічного вирішення питання знайдено давно і, на жаль, поштовхом до цього вирішення було чиєсь втрачене життя.