+ Ответить в теме
Страница 2 из 4 ПерваяПервая 1 2 3 4 ПоследняяПоследняя
Показано с 11 по 20 из 32

Тема: Що скажете про Искра TIG 250 AC/DC Pulse

  1. #11
    Зарегистрированный
    Регистрация
    08.07.2018
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    26
    Сказал(а) спасибо
    12
    Поблагодарили 5 раз(а) в 2 сообщениях
    Щось я теж вирішив з алюмінієм почекати, поки появиться щось ще краще, або почую реальні схвальні думки про цю нову Искру. А для сталі я достатньо успішно натренувався користатися ТІГ-режимом свого півавтомата з 26 китайською горілкою з вентилем.

  2. #12
    Зарегистрированный
    Регистрация
    08.07.2018
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    26
    Сказал(а) спасибо
    12
    Поблагодарили 5 раз(а) в 2 сообщениях
    Приглядів ще один цікавий апарат JET II 200 TIG AC DC PFC
    https://allegro.pl/spawarka-welder-f...d-108908be7d09

    от дивлюся і думаю, чи вартує він 900 доларів

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #13
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    В нас продається його "брат", але трошки потужніший, якраз на всі випадки життя (правда якщо заявлені характеристики відповідають дійсності) — Welding Dragon Digi TIG 250P AC/DC Ну і ціна трошки вища відповідно.

  5. Пользователь сказал cпасибо:

    Romm (01.08.2018)

  6. #14
    Зарегистрированный Аватар для Svarnoi
    Регистрация
    01.03.2012
    Сообщений
    610
    Сказал(а) спасибо
    403
    Поблагодарили 572 раз(а) в 302 сообщениях
    Цитата Сообщение от Romm Посмотреть сообщение
    Приглядів ще один цікавий апарат JET II 200 TIG AC DC PFC
    https://allegro.pl/spawarka-welder-f...d-108908be7d09

    от дивлюся і думаю, чи вартує він 900 доларів
    Как посоветовали выше берите проверенный бренд - Jasic или Welding Dragon. Есть гарантия и сервисная поддержка. А что по Джету? Если поломается, то нести в ремонт к кулибиным, ибо официального сервиса нет
    Пожалуй лучший интернет-магазин по сварке - svarka.zp
    Генераторы, стабилизаторы, электроинструмент и другие мужские "игрушки". Скидки для форумчан от ЭлектроХауса

  7. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    Romm (02.08.2018), Xort01 (02.08.2018)

  8. #15
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    Svarnoi !
    А не могли б ви провести так званий тест драйв цього апарата. але на живлення 220в. Багато подібних аргонників грішать на одну проблему: https://youtu.be/VtTcUa8JCWg Цікавить чи й у цього апарата присутня "дитяча хвороба"
    Власне також придивлявся до нього. По заявленим параметрам апарат дійсно підходить "на всі випадки життя" В режимі зварювання "МІКС" рахую не потрібно і апарата на 380в. бо ним можна варити досить серйозні товщини алюмінію (Це — як фунція даблпульса при напівавтоматичному зварюванні). Думаю, що багатьом було б цікаво побачити тести.

  9. #16
    Зарегистрированный Аватар для grozdov
    Регистрация
    17.02.2011
    Адрес
    Запоріжжя
    Сообщений
    1,745
    Сказал(а) спасибо
    1,523
    Поблагодарили 1,251 раз(а) в 707 сообщениях
    Цитата Сообщение от Oscuro Посмотреть сообщение
    Svarnoi !
    А не могли б ви провести так званий тест драйв цього апарата. але на живлення 220в. Багато подібних аргонників грішать на одну проблему: https://youtu.be/VtTcUa8JCWg Цікавить чи й у цього апарата присутня "дитяча хвороба"
    Власне також придивлявся до нього. По заявленим параметрам апарат дійсно підходить "на всі випадки життя" В режимі зварювання "МІКС" рахую не потрібно і апарата на 380в. бо ним можна варити досить серйозні товщини алюмінію (Це — як фунція даблпульса при напівавтоматичному зварюванні). Думаю, що багатьом було б цікаво побачити тести.
    Тест CrepoW или Джет?

  10. #17
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    Цитата Сообщение от grozdov Посмотреть сообщение
    Тест CrepoW или Джет?
    Тест Welding Dragon Digi TIG 250P AC/DC живленням 220в на проблеми CrepoW ( накид струму при старті на мінімальних налаштованих струмах) Це проблема не тільки CrepoW, а й інших китайців. Росіяни на Гроверсах щось з прошивкою балуються для усунення цієї проблеми

  11. #18
    Зарегистрированный
    Регистрация
    08.07.2018
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    26
    Сказал(а) спасибо
    12
    Поблагодарили 5 раз(а) в 2 сообщениях
    Svarnoi !
    Теж приєднуюся до прохання провести тест Welding Dragon Digi TIG 250P AC/DC.

  12. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  13. #19
    Зарегистрированный
    Регистрация
    08.07.2018
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    26
    Сказал(а) спасибо
    12
    Поблагодарили 5 раз(а) в 2 сообщениях
    Сиджу собі та й думаю, чим СПИКА MASTERTIG 250 AC/DC буде гіршим Welding Dragon Digi TIG 250P AC/DC. Або СПИКА ALUTIG 250 AC DC? По параметрах майже одинаково. Ніби відгуки теж позитивні. Що порадите? Ціна на 7000 менша.
    Ще цікавить Мікс режим. Хто пробував? Чи дійсно він має переваги при товстішому алюмінію? Чи це просто непотрібна фіча, яка робить те ж саме, що баланс, тільки з іншою частотою? Чи прийдеться при цьому режимі просто завищувати баланс, щоб імпульс постійного міг без очистки бути? Щось мені підказує, що на одне вийде.
    Последний раз редактировалось Romm; 06.08.2018 в 10:21.

  14. #20
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    Цитата Сообщение от Romm Посмотреть сообщение
    Сиджу собі та й думаю, чим СПИКА MASTERTIG 250 AC/DC буде гіршим Welding Dragon Digi TIG 250P AC/DC. По параметрах майже одинаково. Ніби відгуки теж позитивні. Що порадите? Ціна на 7000 менша.
    Ще цікавить Мікс режим. Хто пробував? Чи дійсно він має переваги при товстішому алюмінію? Чи це просто непотрібна фіча, яка робить те ж саме, що баланс, тільки з іншою частотою? Чи прийдеться при цьому режимі просто завищувати баланс, щоб імпульс постійного міг без очистки бути? Щось мені підказує, що на одне вийде.
    Спілкувався з фірмою, яка завозила ці апарати (хай буде так, без конкретики). Враження від спілкування двоякі. Казали, що були проблеми з даними апаратами, тому й перестали їх завозити. Але це не перший апарат з такими ж відгуками. Ось і напрошуються висновки, або вони щось не договорюють і існує якась інша причина відмови від завезення, або не зовсім розбірливий вибір при закупці техніки з послідуючим тестуванням за рахунок покупців. Якось так, щоб культурніше і нікого не ображати. Інакше не можу пояснити з якою метою завозиться в Україну мінімальна оптова партія товару, щоб наступного разу знову ж в такий спосіб завезти вже інший товар, коли цей не зовсім гарно себе зарекомендував.
    Тепер стосовно режима "МІКС". Цей режим дозволяє краще зварювати грубший алюміній при менших струмах, бо задіюється одночасно і змінний і постійний струм. При змінному струмі проходить очистка металу, а вже на постійному — саме зварювання. Грубо кажучи, при відсутності мережі 380в. можна зварювати такі ж товщини мережею 220в., бо при постійному струмі відбувається краще проплавлення одночасно з гарною очисткою на змінному струмі. Крім того там існують додаткові плюшки в налаштуваннях окремо півперіоду змінного струму, так і постійного, що дозволяє якісніше приварювати один з другим грубший і тонший метал. Це — так в загальному, з точки зору зварщика, який слабо розбирається в технічних питаннях роботи зварювальних апаратів.

  15. Пользователь сказал cпасибо:

    Romm (06.08.2018)

+ Ответить в теме
Страница 2 из 4 ПерваяПервая 1 2 3 4 ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения