+ Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6

Тема: Як правильно з'єднати балони з вуглекислим газом та аргоном для отримання суміші

  1. #1
    Зарегистрированный
    Регистрация
    08.07.2018
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    26
    Сказал(а) спасибо
    12
    Поблагодарили 5 раз(а) в 2 сообщениях

    Як правильно з'єднати балони з вуглекислим газом та аргоном для отримання суміші

    В мене в наявності балони з вуглекислим газом та аргоном, один для МІГ, другий для ТІГ. Редуктори з ротаметрами. От і подумав - а чому би не проставити трійники на обидва шланги і їх не з'єднати? Це дозволило би запускати аргон при бажанні в півавтомат. На ротаметрах виставляти припустимо 8л на аргоні і 2л на СО2, або підбирати залежно від струму і товщини металу. Чим такий варіант отримання газової суміші поганий?

  2. #2
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    Не вийде таке зробити із-за відмінностей газів, тисків....та інших чинників. Існують ппромислові змішувачі для стандартних сумішей газів типу УГС-1А3, УГС-1Б3 а також імпортні (німецькі) фірми Witt де можна регулювати склад суміші вручну. Але і в них існує недолік — не можливо гарантовано визначити склад суміші, або простіше сказати де гарантія, що суміш буде відповідати згідно виставленим налаштуванням... Ну і відповідна ціна на прилади приблизно 1000 європейських карбованців + сума повірки такого приладу також буде відповідна, якщо взагалі можливо провести десь повірку.
    Последний раз редактировалось Oscuro; 17.07.2018 в 21:10.

  3. Пользователь сказал cпасибо:

    Romm (17.07.2018)

  4. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  5. #3
    Зарегистрированный
    Регистрация
    08.07.2018
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    26
    Сказал(а) спасибо
    12
    Поблагодарили 5 раз(а) в 2 сообщениях
    Ясно. Дякую. Хоча подивився принцип роботи УГС-1А3 і думаю, якщо ротаметрами виставляти потрібну кількість, то приблизно вийде те ж саме. Тільки в момент відкриття буде більше аргону, бо він під більшим тиском і буде відтісняти вуглекислий після закриття невелику кількість. Звичайно тому добитися повністю одинакового процентного відношення не вийде.

  6. #4
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.08.2013
    Адрес
    Харьков
    Сообщений
    222
    Сказал(а) спасибо
    87
    Поблагодарили 162 раз(а) в 91 сообщениях
    В газосварке постоянно газ высокого давления смешивается в горючую смесь с газом низкого давления. Называется принцип действия - "инжекция". Насколько это реалистично сделать для сварочных смесей?

    Но для начала можно спросить - а для чего хочется именно смесь? Чистая углекислота по сравнению со смесью дает намного лучшее проплавление, намного лучше выводит водородные поры из шва, то есть не так требовательна к зачистке металла, дешевле в два раза, может разве что потребует установку подогревателя и может даже "входного фильтра" перед редуктором (тот же БАМЗ их выпускает). Аргоновая смесь хороша для тонкого металла или для сварки высокоответственных конструкций работающих при низких температурах, и то если соображаешь что делаешь, и да - она намного безопаснее для здоровья...

  7. #5
    Зарегистрированный
    Регистрация
    08.07.2018
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    26
    Сказал(а) спасибо
    12
    Поблагодарили 5 раз(а) в 2 сообщениях
    Я суміш використовую для тонких металів. А зазвичай вуглекислотою користуюся. Спробував просто через трійник ротаметрами - нормально змішується, тільки зрозуміло, що точність до процента не виставиш. Але мені і так достатньо.

  8. #6
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    Цитата Сообщение от Romm Посмотреть сообщение
    Я суміш використовую для тонких металів. А зазвичай вуглекислотою користуюся. Спробував просто через трійник ротаметрами - нормально змішується, тільки зрозуміло, що точність до процента не виставиш. Але мені і так достатньо.
    Колись також загорівся даною темою. Маю по декілька різних за призначенням балонів і іноді виникало питання застосування МІКСів для роботи. Щоб не купувати ще додаткових балонів загорівся ідеєю покупки змішувача газів, причому з регульованим процентним співвідношенням. Одна людини на сході України пробувала виготовити електронний (мікропроцесорний?) змішувач з декількома камерами змішування і наче в нього навіть щось вийшло, але чи довів він все до завершення, чи ні мені не відомо. Він проживав на окупованій частині і навіть десь "кочував" за поребриком .... коротше кажучи інформація зараз відсутня. Також бачив китайці пропонували для продажу на алібабі подібний за принципом роботи, за досить гуманні гроші пристрій. Якщо все ж потрібно, то також маю інформацію де продають б/у змішувач газів ВІтт (Та й ви самі напевно знаєте де). Але рахую, що найголовніше, це відсутність гарантії коректної роботи пристрою та проблеми з його повіркою. При низькій ціні на прилад цим можна було б і знехтувати, а при існуючій — трохи не логічно.

+ Ответить в теме

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения