+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13

Тема: Кілька запитань по Вероні 225

  1. #1
    Зарегистрированный
    Регистрация
    08.07.2018
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    26
    Сказал(а) спасибо
    12
    Поблагодарили 5 раз(а) в 2 сообщениях

    Кілька запитань по Вероні 225

    Придбав Verona Tig 225 P AC/DC.
    З першого ж пуску вийшли досить нормальні шви і по чорному, і по алюмінію. Швидко розібрався з очисткою при змінному і режимом пульс постійного струму. Але три речі я так і не можу знайти відповіді.
    1. Що таке pulse with/ triming -5 - +5? В інструкції пише - регулює ширину шва у всіх режимах Ніяких видимих змін при зварці змінним струмом немає, при пульсі теж не бачу, тому поставив на 0 і не знаю як це застосовувати. Англійську я знаю і мене не переклад цікавить, а що саме фізично цей реостат регулює.
    2. 2Т і 4Т зрозуміло і все працює. Але що таке положення "повтор" на цьому перемикачі?
    3. Який діапазон частот регулюється реостатом (від 1 до 10) при положення перемикача пульса low i middle ?
    Последний раз редактировалось Romm; 09.08.2018 в 19:56.

  2. #2
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    Тут все пояснено: https://youtu.be/7qGR0D2qWy0 Відео якраз від постачальників даного апарату. Другу частину відео з режимами роботи дивитись шкідливо. Наче й поважна фірма а таке знімати ))))

  3. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  4. #3
    Зарегистрированный
    Регистрация
    08.07.2018
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    26
    Сказал(а) спасибо
    12
    Поблагодарили 5 раз(а) в 2 сообщениях
    Я це бачив. Там просто повторили рядок з інструкції про ширину шва і переклали repeat. Відповіді на мої питання там немає. Вони в принципі не важливі - все для зварювання і так вже розібрався. Але цікаво що це таке. А дивитися приклади зварювання там дуже цікаво було
    Последний раз редактировалось Romm; 09.08.2018 в 21:17.

  5. #4
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    Ширина шва залежить від баланса полярності. Як на мене, то дуже вже китайці накрутили в тому апараті. Новачкам взагалі тяжко розібратись, бо там налаштування відмінні від більшості поширених зварювальників. Я вже казав, що вони запозичили режим S4T півавтомата Alumig 250/300 де в налаштуваннях задіюється чотири види струмів зварювання — стартовий, піковий, робочий і струм заварки. В алюмігів є ще правда додатково і струм спада

  6. Пользователь сказал cпасибо:

    Romm (10.08.2018)

  7. #5
    Зарегистрированный
    Регистрация
    08.07.2018
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    26
    Сказал(а) спасибо
    12
    Поблагодарили 5 раз(а) в 2 сообщениях
    З балансом полярності я розібрався. Там є окремий реостат, який в пульсі регулює ширину імпульса, а при змінному - баланс полярності. А от pulse with/ triming - не розумію. Може впливає на форму імпульса, але не та цінова категорія. А може на частоту при змінному, бо при пульсі є ще окремий реостат частоти. Попробую почитати по Alumig 250 - може якась аналогія знайдеться. Дякую!

    Почитав - нічого там нема такого. Буду експериментально шукати, що воно робить. Що саме цікаво - ніхто з продавців по всіх магазинах не може пояснити жодного питання. Крім "ну вы же понимаете - это ширина шва а это повтор а это частота" від них почути не можливо.
    Надіюся тут на форумі знайдеться хтось знаючий ці питання і відпише.
    Последний раз редактировалось Romm; 10.08.2018 в 08:45.

  8. #6
    Зарегистрированный
    Регистрация
    08.07.2018
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    26
    Сказал(а) спасибо
    12
    Поблагодарили 5 раз(а) в 2 сообщениях
    Трохи поекспериментував. Дійсно pulse with/ triming на змінному струмі щось міняє і при виставленні в +5 швидко вигорає вольфрам. Таке враження, що очистка на максимум стає. Але що саме міняє - не розумію. Чи це другий баланс, але для чого два? І як він міняє сигнал - невідомо.

    І ще зіткнувся з тим, що всі інтернет магазини пишуть про змінну частоту АС до 300Гц, а в реальності вона не регулюється. Продавці щось плачуться, про те, що самі не знають, а постачальник не пояснює. Одним словом на всі мої питання так ніхто і не відповів. Але зварює досить непогано у всіх режимах і як апарат - непоганий.

    Відгукніться, хто ще має Верону або добре в ній розібрався.

  9. #7
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    Цитата Сообщение от Romm Посмотреть сообщение
    Трохи поекспериментував. Дійсно pulse with/ triming на змінному струмі щось міняє і при виставленні в +5 швидко вигорає вольфрам.
    Шкода, що не вмію вставляти тут зображення... Електрод швидко вигорає по причині значного збільшення в нього кількості тепла (при ваших налаштуваннях), а це на пряму залежить від баланса полярності (зміни синусоїди позитивного і негативного півперіода. Просто китайці вирішили позначити ці величини умовними зайцями (— 5 та + 5 зайців) Попробуйте почитати тут: http://rehm.by/azbuka-rehm/179-rehm-tig-ac-balance.html може стане трохи зрозуміло, бо й пояснювач з мене ніякий. Схиляюсь до думки, що й очистка у вас працює нормально. Попробуйте прислухатись чи відбувається зміна звука при регулюванні частоти від крайнього лівого положення до крайнього правого при роботі апарату. Зміна звуку "тріску" говорить про зміну частоти при зварюванні на змінному струмі. На постійному, вона не працює

  10. Пользователь сказал cпасибо:

    Romm (11.08.2018)

  11. #8
    Зарегистрированный
    Регистрация
    08.07.2018
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    26
    Сказал(а) спасибо
    12
    Поблагодарили 5 раз(а) в 2 сообщениях
    В результаті корисних порад Oscuro (Дякую!) , ряду дурних відповідей менеджерів та їх "спеціалістів" різних інтернет-магазинів, методом проведення дослідів та за допомогою осцилографа встановлено наступне:

    1. Не вартує переглядати відео "спеціаліста" по настройці Верони
    2. Настройка частоти реостатом Frequency працює і в АС, і в DC Pulse. В положенні перемикача частоти Low - 0.5-10 Гц, в положенні Middle - 10-250Гц в АС, 10-300Гц в DC Pulse.
    3. Repeat - при натисканні на кнопку на горілці починається зварювання, як і в 4Т, але при повторному натисканні не зупиняється. Піднімаємо електрод, дуга пропадає, переводимо в потрібне місце і опускаємо - дуга знову з'являється без натискання кнопки. Не знаю, чи комусь такий режим потрібний, але є як доповнення до 2Т/4Т
    4. Баланс в АС регулюється реостатом pulse with. Якщо деталь очищена - достатньо 30 процентів. Там проценти означають ширину позитивного імпульса. Тобто при 30 це буде 70% негативного.
    5. Реостат pulse with/ triming регулює співвідношення струму зварювання до базового струму в режимі DC Pulse. Крім цього в режимі АС він регулює співвідношення величини позитивного і негативного імпульсів. Тобто фактично піднімає-опускає 0 осцилограми. Не багато апаратів це вміють і цим треба вміти користуватися. Тому для початку, щоб не плутатися, рекомендую в АС ставити його на 0 і регулювати тільки баланс призначеним для цього реостатом pulse with

    Ніби всі питання зрозумілі тепер. Апарат за 450 доларів виправдав всі мої сподівання. А після випробувань на максимальних частотах - навіть перевершив їх. В нього би ще добавити режим MIX і це би був один з найкращих апаратів на сьогодні за смішну ціну.
    Буду радий, якщо мій допис допоможе новим власникам швидко розібратися з цими настройками.
    Последний раз редактировалось Romm; 11.08.2018 в 21:11.

  12. 4 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    grozdov (12.08.2018), Mouse (12.10.2018), Oscuro (11.08.2018), Qwazar (11.08.2018)

  13. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  14. #9
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    1. Не вартує переглядати відео "спеціаліста" по настройці Верони
    Відео — від людини, яка завозить ці апарати з Китаю та продає в Україні, тому дійсно, йому має бути соромно, що не може пояснити призначення та функції органів управління продаваємого зварювальника.
    Вам також велике дякую за прискіпливий огляд всіх функцій зварювальника. При можливості розміщення відеоогляда на каналі ютуб, мабуть вам би було також безліч подяк від вдячних купців даного апрата. Знаю, що їх трохи купують в Україні.
    На мою думку пан Вон трохи "намутив" з апаратом. Він істотно відрізняється від багатьох інших, поширених і використовуваних ТІГ зварювальників. На мою думку, краще б було зашити трохи синергетики і покращити захист від скачків напруги, але то — вже зовім інша цінова категорія.
    Ще раз дякую за огляд налаштуваннь і довгої та плідної роботи самому апарату!

  15. Пользователь сказал cпасибо:

    Romm (11.08.2018)

  16. #10
    Зарегистрированный
    Регистрация
    08.07.2018
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    26
    Сказал(а) спасибо
    12
    Поблагодарили 5 раз(а) в 2 сообщениях
    Подумав, що регулятор trimming можна використовувати для зварювання товстого алюмінію на великих струмах, при цьому не збільшуючи імпульс очистки і не забруднюючи електрод. Вийде ефект як при МІХ режимі.

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: trimming.jpg
Просмотров: 435
Размер:	49.4 Кб
ID:	8068

    Тобто збільшуємо відповідним реостатом зварний струм і тріммінгом зменшуємо позитивний імпульс.
    Мало би працювати, але поки не маю на чому попробувати. Планую зробити водяне охолодження - тоді зрозумію, чи є від цього ефект. Але теоретично має працювати.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения