+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 22

Тема: Елвса, Патон, Атом, ССВА, Китай... розбіглись очі, закипіли мізки, плаче гаманець..

  1. #1
    Зарегистрированный
    Регистрация
    02.07.2017
    Адрес
    Кропивницкий
    Сообщений
    4
    Сказал(а) спасибо
    1
    Поблагодарили 2 раз(а) в 1 сообщении

    Елвса, Патон, Атом, ССВА, Китай... розбіглись очі, закипіли мізки, плаче гаманець..

    Доброго здоров'я!
    Власне з назви зрозуміло що я розгубився. Перечитав пів форуму, "кожна жаба своє болото хвалить".
    Спочатку мені дуже впав в око Патон 160Е. знайшов на сайті виробника, але якось вразила різниця цін у виробника, та в інтернет магазинах, якось не характерно, що у виробника майже на 600 грн товар дорожчий ніж у реалізатора. Запитав з цього приводу виробника, перетелефонували, кажуть: "можемо зробити вам скидку" І назвав ціну гривень на 800 дешевшу.
    Вагаюсь. Згодом, читаючи форуми знайшов купу негативних відгуків, а ще зрозумів, що ці апарати не мають нічого спільного з самим інститутом і академіком. Почав шукати щось інше. І тут вже зовсім розгубився.
    Загалом, я зовсім початківець в цьому, проживаю в селі, і в господарстві є сварочний трансформатор напівсамостійного виготовлення, який робив-модернізував батько. От ним цього року я й почав варити трохи, загалом сподобалось, надивився в інтернеті купу похвал інверторних зварювальних апаратів і загорівся придбанням.
    Варити збираюсь 3-кою, може раз в 2 роки візьму 4-ку. Також звісно не кожного дня це буде відбуватись, так, для ремонтно-конструкційних сільско-господарських робіт.
    Найбільше зараз розриваюсь між Патоном 160Е, на Елвсою 180 (хочеться трохи запасу). По ціні вийдуть з врахуванням скидки майже однаково, як я дивлюсь.
    Хто робив такий мучительний вибір, думаю розуміє.
    Загалом, не знаю навіщо я це пишу, все одно скажете: "вибір за тобою" але, хотілось би почути актуальні на сьогодні відгуки по тих і других апаратах, з врахуванням того, які зараз деталі ставлять, китайські підробки чи китайські не підробки? Китайський апарат чомусь не хочеться, хоча чітко пояснити чому саме вже і не зможу - каша в голові))

    Дякую за відгуки.
    Последний раз редактировалось term1nat0r; 02.07.2017 в 20:26.

  2. #2
    Зарегистрированный Аватар для grozdov
    Регистрация
    17.02.2011
    Адрес
    Запоріжжя
    Сообщений
    1,745
    Сказал(а) спасибо
    1,523
    Поблагодарили 1,251 раз(а) в 707 сообщениях
    Цитата Сообщение от term1nat0r Посмотреть сообщение
    Доброго здоров'я!
    Власне з назви зрозіміло що я розгубився. Перечитав пів форуму, "кожна жаба своє болото хвалить".
    Спочатку мені дуже впав в око Патон 160Е. знайшов на сайті виробника, але якось вразила різниця цін у виробника, та в інтернет магазинах, якось не характерно, що у виробника майже на 600 грн товар дорожчий ніж у реалізатора. Запитав з цього приводу виробника, перетелефонували, кажуть: "можемо зробити вам скидку" І назвав ціну гривень на 800 дешевшу.
    Вагаюсь. Згодом, читаючи форуми знайшов купу негативних відгуків, а ще зрозумів, що ці апарати не мають нічого спільного з самим інститутом і академіком. Почав шукати щось інше. І тут вже зовсім розгубився.
    Загалом, я зовсім початківець в цьому, проживаю в селі, і в господарстві є сварочний трансформатор напівсамостійного виготовлення, який робив-модернізував батько. От ним цього року я й почав варити трохи, загалом сподобалось, надивився в інтернеті купу похвал інверторних зварювальних апаратів і загорівся придбанням.
    Варити збираюсь 3-кою, може раз в 2 роки візьму 4-ку. Також звісно не кожного дня це буде відбуватись, так, для ремонтно-конструкційних сільско-господарських робіт.
    Найбільше зараз розриваюсь між Патоном 160Е, на Елвсою 180 (хочеться трохи запасу). По ціні вийдуть з врахуванням скидки майже однаково, як я дивлюсь.
    Хто робив такий мучительний вибір, думаю розуміє.
    Загалом, не знаю навіщо я це пишу, все одно скажете: "вибір за тобою" але, хотілось би почути актіальні на сьогодні відгуки по тих і других апаратах, з врахуванням того, які зараз деталі ставлять, китайські підробки чи китайські не підробки? Китайський апарат чомусь не хочеться, хоча чітко пояснити чому саме вже і не зможу - каша в голові))

    Дякую за відгуки.
    180-я Елсва мощнее и качество сварки будет получше, хотя у нее 2 года гарантии, а у Патона 5-ть

  3. Пользователь сказал cпасибо:

    mirek (07.07.2017)

  4. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  5. #3
    Зарегистрированный
    Регистрация
    12.11.2011
    Адрес
    Техас, Ровенская обл.
    Сообщений
    934
    Сказал(а) спасибо
    1,701
    Поблагодарили 406 раз(а) в 263 сообщениях
    Скажу своё слово. Элсва хороший аппарат, но если уж выбирать между Патоном и Элсвой, то я бы еще добавил Атом-160С
    !Я за Вас свою работу делать не буду"!!!

  6. 3 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    grozdov (02.07.2017), mirek (07.07.2017), Сварной2016 (02.07.2017)

  7. #4
    Зарегистрированный Аватар для Сварной2016
    Регистрация
    02.05.2016
    Адрес
    Харьков
    Сообщений
    1,136
    Сказал(а) спасибо
    897
    Поблагодарили 871 раз(а) в 500 сообщениях
    Цитата Сообщение от term1nat0r Посмотреть сообщение
    Варити збираюсь 3-кою, може раз в 2 роки візьму 4-ку. Також звісно не кожного дня це буде відбуватись, так, для ремонтно-конструкційних сільско-господарських робіт.
    Найбільше зараз розриваюсь між Патоном 160Е, на Елвсою 180 (хочеться трохи запасу). По ціні вийдуть з врахуванням скидки майже однаково, як я дивлюсь.
    Атом-160й или ССВА Самурай, еще можно посмотреть в сторону ИИСТа 140 (160)го его для электродов 3мм хватит с головой, это то что будит нормально работать и приносить удовольствие при сварке электродами диаметром 3-3.2мм с нормальной продолжительностью включения.
    P.S. я думаю что электродами диаметром 4мм Вы варить не будите, так как они триста лет не нужны... и под четверочку нужны аппараты посерьезнее с нормальной продолжительностью нагрузки, если хотите работать! а не часто перекуривать и матерится...

  8. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    grozdov (02.07.2017), Анатолий (03.07.2017)

  9. #5
    Зарегистрированный Аватар для grozdov
    Регистрация
    17.02.2011
    Адрес
    Запоріжжя
    Сообщений
    1,745
    Сказал(а) спасибо
    1,523
    Поблагодарили 1,251 раз(а) в 707 сообщениях
    Цитата Сообщение от Анатолий Посмотреть сообщение
    Скажу своё слово. Элсва хороший аппарат, но если уж выбирать между Патоном и Элсвой, то я бы еще добавил Атом-160С
    Я, просто, по ценовому сегменту сравнивал) Атом немного дороже

  10. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    Анатолий (03.07.2017), Сварной2016 (02.07.2017)

  11. #6
    Зарегистрированный
    Регистрация
    02.07.2017
    Адрес
    Кропивницкий
    Сообщений
    4
    Сказал(а) спасибо
    1
    Поблагодарили 2 раз(а) в 1 сообщении

    Wink

    Цитата Сообщение от grozdov Посмотреть сообщение
    Я, просто, по ценовому сегменту сравнивал) Атом немного дороже
    Саме так. Як завжди, грошей обмаль, а за них требу купить "літак"))
    Більше схиляюсь до Елвси 180... Ще й хамелеон якби на додачу, і це все в 3 тисячі бажано було б вкластись, але відчуваю, що це фантастика)
    А як в Елвси з кабелями? Мідні чи обміднені?

  12. #7
    Зарегистрированный Аватар для Сварной2016
    Регистрация
    02.05.2016
    Адрес
    Харьков
    Сообщений
    1,136
    Сказал(а) спасибо
    897
    Поблагодарили 871 раз(а) в 500 сообщениях
    Цитата Сообщение от grozdov Посмотреть сообщение
    Я, просто, по ценовому сегменту сравнивал) Атом немного дороже
    Ну покупается ведь не на один вечер посверкать)))

    А вообще term1nat0r уже определился что будит брать, просто сейчас доконца доконает и купит то что уже наслынил

  13. 3 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    grozdov (02.07.2017), term1nat0r (20.07.2017), Анатолий (03.07.2017)

  14. #8
    Зарегистрированный Аватар для grozdov
    Регистрация
    17.02.2011
    Адрес
    Запоріжжя
    Сообщений
    1,745
    Сказал(а) спасибо
    1,523
    Поблагодарили 1,251 раз(а) в 707 сообщениях
    Цитата Сообщение от term1nat0r Посмотреть сообщение
    Саме так. Як завжди, грошей обмаль, а за них требу купить "літак"))
    Більше схиляюсь до Елвси 180... Ще й хамелеон якби на додачу, і це все в 3 тисячі бажано було б вкластись, але відчуваю, що це фантастика)
    А як в Елвси з кабелями? Мідні чи обміднені?
    Если хотите с хамелеоном и до трех тысяч, то берите Элсву 160, но у нее кабель обмедненный, у 180-ки и 200-ки медь.

  15. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  16. #9
    Зарегистрированный
    Регистрация
    16.03.2016
    Адрес
    Малин
    Сообщений
    105
    Сказал(а) спасибо
    5
    Поблагодарили 34 раз(а) в 19 сообщениях
    Берите Элсву 180, вполне нормальный аппарат, не дорогой, простой, легко ремонтируется... являюсь владельцем патона 200Р и недавно купил Элсву ПДГ 220ин - варил и электродами и полуавтоматом - доволен! VDI - спасибо!

  17. Пользователь сказал cпасибо:

    mirek (07.07.2017)

  18. #10
    Зарегистрированный
    Регистрация
    21.06.2016
    Адрес
    кировоград
    Сообщений
    176
    Сказал(а) спасибо
    65
    Поблагодарили 21 раз(а) в 15 сообщениях
    Виталий 35 как вам патон 200Р ?

+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения