Результаты опроса: Каким Патоном пользуетесь

Голосовавшие
57. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Патон ВДИ-160Е

    6 10.53%
  • Патон ВДИ-200Е

    8 14.04%
  • Патон ВДИ-250Е

    3 5.26%
  • Патон ВДИ-160Р (включая цифровые, новые)

    15 26.32%
  • Патон ВДИ-200Р (включая цифровые, новые)

    13 22.81%
  • Патон ВДИ-250Р (включая цифровые, новые)

    9 15.79%
  • Патон ВДИ-mini

    6 10.53%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 56 из 81 ПерваяПервая ... 6 46 54 55 56 57 58 66 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 551 по 560 из 806

Тема: Сварочные инверторы Патон - видео, отзывы

  1. #551
    Зарегистрированный Аватар для zicvic
    Регистрация
    09.08.2018
    Адрес
    Ukraine
    Сообщений
    10
    Сказал(а) спасибо
    1
    Поблагодарили 6 раз(а) в 2 сообщениях
    Всіх вітаю! Купив собі зварювальника 200е в новому корпусі, спалив лише кілограмів два електродів, та вже враження маю, в цілому задоволений, навіть на мінімальному струмі електрод 4мм підпалює і стабільно тримає дугу, трійкою працювати можна граючись, четвірка аж гуде при 200А, вдома бавився, пробував як воно, постараюся сфотографувати шви, та можу і на словах написати, процес зварювання хороший і прогнозований, горячий старт, форсаж і антиприлипання працює відмінно, за ручку переносити зручно, також в комплекті присутній ремінь, роз'єми 35-50 звісно не можуть не радувати, кабелі Крок кг-16, од тільки зажим маси і тримач електродів відверте гівно, все магнітиться, гріється, жах, я звик до фурнітури Бінцеля... Поки часу немає, на скору руку, поставив мідний болт і губку з міді, переміг нагрів, але це лише тимчасова міра, треба замінити, на Есаб чи Бінцель, підключаєш в розетку без заземлення, легенько б'є струмом від корпуса і маси, а ще чомусь на корпусі спереду надпис 160-е, це напевно хтось як малював, то минулого дня добре погуляв, іншого пояснення як таке можна було випустити я не знаходжу

  2. 3 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    mirek (11.08.2018), Svarnoi (11.08.2018), Сварной2016 (11.08.2018)

  3. #552
    Зарегистрированный Аватар для zicvic
    Регистрация
    09.08.2018
    Адрес
    Ukraine
    Сообщений
    10
    Сказал(а) спасибо
    1
    Поблагодарили 6 раз(а) в 2 сообщениях
    Власне ось так варить апарат (фото) шви звісно не показові, але як видно розбризкування майже немає, навіть на максимальній потужності, до речі при 200 амперах 4-кою пластина в 5мм проварюється наскрізь
    Ну і надпис 160 на 200 амперному апараті
    Миниатюры Миниатюры Нажмите на изображение для увеличения
Название: 3af5e15a-fb15-4625-aa57-56b0956224df.jpg‎
Просмотров: 225
Размер:	94.3 Кб
ID:	8066   Нажмите на изображение для увеличения
Название: 2.jpg‎
Просмотров: 279
Размер:	118.3 Кб
ID:	8065  

  4. 3 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    Svarnoi (11.08.2018), VANAT (22.11.2018), Сварной2016 (11.08.2018)

  5. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  6. #553
    Зарегистрированный Аватар для Сварной2016
    Регистрация
    02.05.2016
    Адрес
    Харьков
    Сообщений
    1,135
    Сказал(а) спасибо
    897
    Поблагодарили 870 раз(а) в 499 сообщениях
    zicvic нормалек получается, возьми еще толковые электроды вообще сказка получится.

  7. #554
    Зарегистрированный Аватар для zicvic
    Регистрация
    09.08.2018
    Адрес
    Ukraine
    Сообщений
    10
    Сказал(а) спасибо
    1
    Поблагодарили 6 раз(а) в 2 сообщениях
    Цитата Сообщение от Сварной2016 Посмотреть сообщение
    zicvic нормалек получается, возьми еще толковые электроды вообще сказка получится.
    Зварюю не відповідальні металоконструкції, метал та розхідні матеріали привозить замовник, а тому купують самі дешеві електроди які швидко можна знайти
    Якщо треба якість я віддаю перевагу напівавтомату, що правда на виїзних роботах не зручно його возити
    ps. Толкові електроди це ви маєте на увазі щось з типу lb52 чи уони 13/55?

  8. #555
    Зарегистрированный Аватар для Сварной2016
    Регистрация
    02.05.2016
    Адрес
    Харьков
    Сообщений
    1,135
    Сказал(а) спасибо
    897
    Поблагодарили 870 раз(а) в 499 сообщениях
    Цитата Сообщение от zicvic Посмотреть сообщение
    Зварюю не відповідальні металоконструкції, метал та розхідні матеріали привозить замовник, а тому купують самі дешеві електроди які швидко можна знайти
    Якщо треба якість я віддаю перевагу напівавтомату, що правда на виїзних роботах не зручно його возити
    ps. Толкові електроди це ви маєте на увазі щось з типу lb52 чи уони 13/55?
    я считаю что для быта основные электроды (lb52, уони 13/55) не нужны, сейчас я варю электродами Askaynak AS R 143 и Монолит Professional (если с отрывом то Монлит РЦ)

  9. #556
    Зарегистрированный Аватар для zicvic
    Регистрация
    09.08.2018
    Адрес
    Ukraine
    Сообщений
    10
    Сказал(а) спасибо
    1
    Поблагодарили 6 раз(а) в 2 сообщениях
    Цитата Сообщение от Сварной2016 Посмотреть сообщение
    Askaynak AS R 143
    Я такі чесно кажучи і в руках не тримав
    Зазвичай везуть Континент (АНО 36 РЦ 11) від того ж Плазматека, не скажу, що я з них в захваті, але працювати можна, бувало і гірше...
    Всі варіанти електродів які були в гаражі, Патон понадкушував і не похлинувся на жодному, всі чудово підпалюються і горять

  10. #557
    Зарегистрированный Аватар для mirek
    Регистрация
    17.06.2016
    Адрес
    Киев Теремки
    Сообщений
    304
    Сказал(а) спасибо
    256
    Поблагодарили 99 раз(а) в 67 сообщениях
    Роздивився новий корпус Патон250Е - апарат став вище якраз на цей "домик" і на сантиметр попереду добавилась площа отворів охолодження...в живу якось вийшло не гарно...

    Могли б кнопку включення перенести наперед - було б більш зручно і є куди - "фасад" збільшився ...

    А ручка корпусу і фіксатор шнура живлення - Ок.
    Патон ВДИ-250Р - мій Патоша Максік Ррр.. раніше був Мінік - ВДИ-MINI 150А ... Підріс

  11. #558
    Зарегистрированный Аватар для zicvic
    Регистрация
    09.08.2018
    Адрес
    Ukraine
    Сообщений
    10
    Сказал(а) спасибо
    1
    Поблагодарили 6 раз(а) в 2 сообщениях
    mirek, а ще вони плату з вхідними діодами, чи як воно називається правильно не знаю, не розбираюся, приліпили на радіатор і тепер воно обдувається, на кшталт серії Р, раніше в повітрі висіли
    а кнопка вмикання справді не дуже вдало стоїть

  12. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  13. #559
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,029
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,556 раз(а) в 825 сообщениях
    Цитата Сообщение от zicvic Посмотреть сообщение
    Всіх вітаю! Купив собі зварювальника 200е в новому корпусі, спалив лише кілограмів два електродів, та вже враження маю, в цілому задоволений, навіть на мінімальному струмі електрод 4мм підпалює і стабільно тримає дугу, трійкою працювати можна граючись, четвірка аж гуде при 200А, вдома бавився, пробував як воно, постараюся сфотографувати шви, та можу і на словах написати, процес зварювання хороший і прогнозований, горячий старт, форсаж і антиприлипання працює відмінно, за ручку переносити зручно, також в комплекті присутній ремінь, роз'єми 35-50 звісно не можуть не радувати, кабелі Крок кг-16, од тільки зажим маси і тримач електродів відверте гівно, все магнітиться, гріється, жах, я звик до фурнітури Бінцеля... Поки часу немає, на скору руку, поставив мідний болт і губку з міді, переміг нагрів, але це лише тимчасова міра, треба замінити, на Есаб чи Бінцель, підключаєш в розетку без заземлення, легенько б'є струмом від корпуса і маси, а ще чомусь на корпусі спереду надпис 160-е, це напевно хтось як малював, то минулого дня добре погуляв, іншого пояснення як таке можна було випустити я не знаходжу
    еже бы увидеть сварку гiмном и не гiмном . чисто для сравнения
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  14. #560
    Зарегистрированный Аватар для zicvic
    Регистрация
    09.08.2018
    Адрес
    Ukraine
    Сообщений
    10
    Сказал(а) спасибо
    1
    Поблагодарили 6 раз(а) в 2 сообщениях
    Цитата Сообщение от Qwazar Посмотреть сообщение
    еже бы увидеть сварку гiмном и не гiмном . чисто для сравнения
    Ви маєте на увазі побачити зварювальні шви фурніторою стандартної комплектації і брендовою? Боюсь нічого кардинально не зміниться
    Як говориться до хорошого швидко звикаєш, я після 6 років використання Бінцеля ну ніяк не можу звикнути до патоновського комплекту... І часу зовсім немає, щоб змінити і при роботі, тримач гріється до того, що через рукавицю не комфортно

+ Ответить в теме
Страница 56 из 81 ПерваяПервая ... 6 46 54 55 56 57 58 66 ... ПоследняяПоследняя

Метки этой темы

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения