Варил всеми карпатами. Карпаты 210 и 260 отлично варят электродом четверка уони.
Карпаты 180 отлично варят электродами ф3 и 4, но при сварке четверкой уони, такое впечатление, что не хватает тока.
С Вашего позволенья..именно Карпаты 260 интересуют.. Значит можно им варить электродами от 1.6 до 4 спокойно?
Максимальні знижки на зварювальні апарати Патон для учасників форуму!
Всім учасникам та відвідувачам форуму додаткова знижка на зварювальні апарати Патон.
Для отримання знижки зателефонуйте за одним із номерів і скажіть, що ви з форуму. (097) 591-29-90, (099) 406-30-49