+ Ответить в теме
Страница 3 из 3 ПерваяПервая 1 2 3
Показано с 21 по 22 из 22

Тема: 35 лет. Получение квалификации сварщика и три высших образования.

  1. #21
    Зарегистрированный
    Регистрация
    22.08.2015
    Адрес
    Україна, Дн-ська обл.
    Сообщений
    37
    Сказал(а) спасибо
    43
    Поблагодарили 12 раз(а) в 7 сообщениях
    Для того , щоб не іхати закордон, не воювати і не гинути потрібно було б, на мою думку:

    1) нове мислення, пригадуєте 'перебудова, новое мышление';
    2) чітко вибудувати систему контроля на законодавчому рівні та головне на практиці;
    3) покарання повинне бути незворотне і для всіх, від Президента до пересічного громадянина, можливо навіть жорстке і суворе;
    4) не помилитися з вибором лідера і його команди.

    В цьому випадку не буде великою кількості злочинців і країна не перетвориться на якусь Колумбію, Афганістан, для 'доїння'.
    Бо люди не хочуть , щоб хтось їх обкрадав і самі цього не роблять. Вони свідомі того, що потрібно примножувати і додавати , а не тягти кожному в свою нору побільше.
    Вони поважають себе та інших, мають гідність, платять нормальні податки, сплять спокійно, отримують не принизливу, а пристойну зарплату.
    Як результат - не треба красти, вивозити капітал, бурштин, ліс, давати хабарі, торгувати наркотою, зброєю, займатися рейдерством, проституцією, лізти в народні депутати,
    паплюжити те, за що віддали свої життя чи створили тяжкою працею їх ровесники, батьки, діди, прадіди і поперідні покоління.

    Громадяни України , як показала історія, здатні на подвиги - віддати життя, провести революцію,
    але НЕ ХОЧУТЬ жити по-новому, бо звикли робити як завжди , по старому, звичному, знайомому і відлагодженому.

    Відмовитися палити - тяжко, а перебудувати свій дім і жити по новому ще важче.
    Мало на це здатні, бо тяжко 'ламати те, що не так приросло'.
    Знайти в країні, де злочин - норма життя, достойну очолити новий рух, повести за собою інших людину це ПРОБЛЕМА.

    ДУЖЕ б хотілося , щоб настало прозріння і голови наповнилися розумом і там поселелася ДОБРОТА, ЛЮБОВ, ПОВАГА, СОВІСТЬ, справжній ПАТРІОТИЗМ,
    вміння аналізувати і бачити, а не сліпо вірити комусь чи у щось.
    І саме головне, віддати себе самого і об'єднатися з іншими на ТЯЖКУ , але ПОТРІБНУ працю по перебудові.
    Скільки на це потрібно часу ? Коли це може статися ? Я не знаю.


    Я теж думаю, над отриманням якоїсь спеціальності, бо мій диплом економіста, хоч і гарного кольору, але не потрібен, як і я сам в Україні.
    Бути принеси-подай я не хочу ніде, не звик бути останнім.
    Але , нажаль мені 45 і є проблеми зі здоров'ям, не критичні, на щастя поки що.

  2. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    svirid (19.02.2018), Xort01 (18.02.2018)

  3. #22
    Блокированный
    Регистрация
    19.09.2018
    Адрес
    Рівне
    Сообщений
    18
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
    Може, краще було б перевчитися на щось подібне вашому фаху, але за кордоном? У Польщі багато переваг - https://www.3849.com.ua/list/391387 І роботу там паралельно можно шукати.

  4. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

+ Ответить в теме
Страница 3 из 3 ПерваяПервая 1 2 3

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения