Це особисте питання (чи не моя жінка заслала козачка ?).

Наскільки я читав Ваші повідомлення - Ви професійно займаєтесь зварюванням і чим зацікавила Вас ця тема для чайників не розумію - Ви все вже давно все вибрали і маєте свою думку.

Не я - інший хтось через місяць, через рік задасть ті самі питання у цій само темі - і що "делать нерви" - початківці списуються з продавцями та власниками і купують Самурай і Атом - "круговорот бабла в природе" а з новачків ніхто у Вас хліб не забере - Ви в оркестрі театру, а ми з баяном на лавці .

Цікаво спробувати собі на дачі, всеодно куплю, але не хочу китайцям давати кошти, хочу підтримати свого відчизняного виробника - вони працюють у нашій державі і для нас, платять у бюджети і підтримують виробництво, сприяють дрібному самозанятому бізнесу - це добре і мої кошти хай підуть їм.

Патон відразу відмовився втановлювати дроселі на свою Е серію навіть за гроші - це "екологія".

По ССВА заїла бесіда з їх сервісом і закритість у продавців і сервісі інформації про ці розєми (не чекав такого - це лего) - можливо там є ще якісь "нюанси" - вже задумуюсь чи все було озвучено.

По Елсві - власник 200 два тижні назад був на заводі по гарантії і йому відмовили у гаратійному випадку ("сильні такі конденсатори" замість замінити резистор).

По Енергії - мені сходу на 200 грн. завищили ціну, стало не приємно, не взяв їх ноу-хау.

Надіюсь на Атом.

Ну все - можете кидати шапками.