+ Ответить в теме
Страница 27 из 51 ПерваяПервая ... 17 25 26 27 28 29 37 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 261 по 270 из 504

Тема: SSVA-MINI «САМУРАЙ»

  1. #261
    Зарегистрированный Аватар для Svarnoi
    Регистрация
    01.03.2012
    Сообщений
    610
    Сказал(а) спасибо
    403
    Поблагодарили 572 раз(а) в 302 сообщениях
    Цитата Сообщение от mirek Посмотреть сообщение
    А чому релігія не дозволяє ССВА зразу встановити цей копійчаний роз'єм ? у ціну апарата і без допилювання покупцем?

    Чи все ж - " купуйте наш у три/чотири рази дорожчий окремий пристрій..." - не дай Бог покупці за 5000 куплять Самурай відразу з подаючим пристороєм без пайок/пропайок і відмовляться від нашого готвого напівавтомата за 8000грн...маркетинг...з користю для чиназварки...

    Покупці-початківці коли купують Самурай всі розраховують на всі 100% заявлені виробником функції "купив/включив", а якщо по факту це кит-набір (паяти/дирити/скрутити) - так зразу потрібно чесно всіх про це інформувати і казати, що ми зажали 50 грн. на розємі - бо це мега економія на апараті за 3500грн...хто попросить то по-блату за окремі гроші може поставим...

    В ИИСТ офіційно є варіанти апаратів 140/160 з і без за окремі озвучені ціни з і без - і про це хоч чесно без обману, а у ССВА кругом сказали Є! - а коли купиш - подивись/докупи/попаяй/ти влип треба доробляти за окремі гроші (50 грн. за розєм з роботою і налаштуванням - ха-ха - де підтвердження такої ціни заводу ?)
    Это вопрос не ко мне, а к производителю ССВА....Нравится ИИСТ - покупайте ИИСТ.
    Ваш выбор превратился в переливание из пустого в порожнее
    Пожалуй лучший интернет-магазин по сварке - svarka.zp
    Генераторы, стабилизаторы, электроинструмент и другие мужские "игрушки". Скидки для форумчан от ЭлектроХауса

  2. Пользователь сказал cпасибо:

    Naum (24.07.2016)

  3. #262
    Зарегистрированный Аватар для mirek
    Регистрация
    17.06.2016
    Адрес
    Киев Теремки
    Сообщений
    304
    Сказал(а) спасибо
    256
    Поблагодарили 99 раз(а) в 67 сообщениях
    Тоді питання до Вас як представника интернет-магазину :

    - Чому ви не публікуєте всі нюанси комплектації інверторів і не публікуєте на сайті примітку про можливість опцій за додаткові кошти (кнопки/розєми/трансформатори і т.п.) ?

    - Ви зацікавлені спільно з виробником обманути покупця?

    Якщо ні - чому замовчуєте ?

    Вчора хотів Самурай - вивчив додаткові функції і після спілкування з сервісним центром ССВА передумав.
    Вони не заікнулись, що встановлюють - хоч їх питали - послали відео дивитись - хай би їх послали так всі покупці...дивитись і пробувати...

    Розумію Ви продавець - хоч віники продавати аби прибуток - а я покупець і гроші у мене не мальовані а справжні і за них виберу, що захочу і недомовки/недосказки не потерплю.

    Якщо з пустого у поржне - чому читаєте цю тему ?
    - Пишіть не у цій пісочниці для початківців , а у високоінтелектуальних темах про формулу суміші газів для зварювання і режими програмування...
    Бо не байдуже і продажі Самураїв падають, ССВА рекомендує 3500 , а дилери тихо продають 3300 і всерівно у них є маржа навіть з бесплатною доставкою...
    Відпускна 2500?

    Це нагадало одного менеджера Енергії, який мені хотів продати апарат за 2700, а випадково сказав, що через НП до нього не надійшли кошти від іншого покупція 2500

    Бизнес, только бизнес...

  4. Пользователь сказал cпасибо:

    GreenTea (05.08.2017)

  5. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  6. #263
    Зарегистрированный Аватар для Angek
    Регистрация
    28.04.2013
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    470
    Сказал(а) спасибо
    143
    Поблагодарили 233 раз(а) в 152 сообщениях
    Насмішили Ви мене своїми питаннями і своїм вибором інвертора... За цей час, що Ви апарат вибираєте, мій знайомий купив квартиру, потім продав, і купив будинок... і ще навіть трохи грошей залишилось, завтра на віддих в Грецію їде, а Ви всім телефонуєте і задаєте одні і ті ж самі питання, при чому телефонуєте на завод і щось питаєте...
    Якщо чесно, то поставте себе на місце працівників заводу і все стане ясно...
    А тепер по Ваших запитаннях
    Цитата Сообщение от mirek Посмотреть сообщение
    Чому ви не публікуєте всі нюанси комплектації інверторів і не публікуєте на сайті примітку про можливість опцій за додаткові кошти (кнопки/розєми/трансформатори і т.п.) ?
    Тому, що, можливо, структура сайту не дозволяє таке зробити, а на сайті не тільки один Самурай, а переробити сайт - від пару тисяч грн. з такою кількістю товару...
    у кожного оптовика є прайс і це там вказано, цікавить прайс - беріть партію на пару десятків тисяч гривень на місяць і продавайте, і буде Вам щастя...
    Цитата Сообщение от mirek Посмотреть сообщение
    Бо не байдуже і продажі Самураїв падають, ССВА рекомендує 3500 , а дилери тихо продають 3300 і всерівно у них є маржа навіть з бесплатною доставкою...
    Відпускна 2500?
    Ви помилились, оптова ціна 250грн., ми просто жируємо...
    А якщо чесно, то без надання знижки у нас люди не хочуть купувати, привичта торгуватись всюди збереглась, от тому і ціна може плавати +/-100 - 200грн.
    Цитата Сообщение от mirek Посмотреть сообщение
    Це нагадало одного менеджера Енергії, який мені хотів продати апарат за 2700, а випадково сказав, що через НП до нього не надійшли кошти від іншого покупція 2500
    У телефонній розмові я Вам пояснив що і як, і чому не варто дивитись на "сирі" апарати, тим більше тоді, коли про них не знає жоден оптовик
    АТОМ I-250D - пожалуй лучший инвертор...

  7. 4 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    ERC (22.07.2016), mirek (22.07.2016), Naum (24.07.2016), Svarnoi (22.07.2016)

  8. #264
    Зарегистрированный Аватар для mirek
    Регистрация
    17.06.2016
    Адрес
    Киев Теремки
    Сообщений
    304
    Сказал(а) спасибо
    256
    Поблагодарили 99 раз(а) в 67 сообщениях
    Ви ж оплачуєте обслуговування сайту - тисячі гривень за один рядок-примітку?
    Вас грабують.

    Радий за Вашого знайомого мені б так

    В суті питання були до сервісного центру ССВА - могли б снизойти і повідомити ціну повнокомплектного апарату і їх ціну та умови, але вирішили не заморочуватися - дивись фільм про любов до ССВА.

    А якщо гарантійний випадок ? - що тоді він них чекати...

  9. #265
    Зарегистрированный Аватар для Angek
    Регистрация
    28.04.2013
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    470
    Сказал(а) спасибо
    143
    Поблагодарили 233 раз(а) в 152 сообщениях
    Цитата Сообщение от mirek Посмотреть сообщение
    Ви ж оплачуєте обслуговування сайту - тисячі гривень за один рядок-примітку?
    Вас грабують.

    Радий за Вашого знайомого мені б так

    В суті питання були до сервісного центру ССВА - могли б снизойти і повідомити ціну повнокомплектного апарату і їх ціну та умови, але вирішили не заморочуватися - дивись фільм про любов до ССВА.

    А якщо гарантійний випадок ? - що тоді він них чекати...
    Про сайт - щоб щось зробити на сайті, треба шаблон сторінки міняти, а там багато чого вилазить... крім того в даному випадку це річ зовсім не потрібна
    Про мого знайомого - 15 років для цього працював за кордоном...
    По ССВА - стандартно для інвертора цього не треба, якщо вже хочете ПА, то можете штекер самі припаяти, на гарантію це не впливає ніяк, ССВА в цьому випадку дуже адекватна компанія, вони не знімають з гарантії, якщо Ви щось там поставите... і я Вам про це говорив
    АТОМ I-250D - пожалуй лучший инвертор...

  10. #266
    Зарегистрированный Аватар для mirek
    Регистрация
    17.06.2016
    Адрес
    Киев Теремки
    Сообщений
    304
    Сказал(а) спасибо
    256
    Поблагодарили 99 раз(а) в 67 сообщениях
    Та питання в принципі - я купив телевізор, підключив антену та електроживлення і дивлюсь його.

    Наприклад: я купую Самурай - використовую ММА і пізніше можливо захочу як напівавтомат - я ж був до вчора цілком на 100% впевнений що ця функція 100% є і тільки докупив подаюче і рукав, а тут...БАЦ!!!...а н..р - навчайсь на відео, що паяти, де різати, куди крутити, гарантії 100% що все вийде зразу нема а накосячиш відправиш у сервіс за свої гроші - а ти вже раніше 100% запалатив за цю функцію при виборі апарату але нічого страшного - заплатиш ще раз...

    Ось не розумію в чому тут економія 50 грн. на розємі, якщо сам апарат 3500 грн. - значить реальне з роботою встановлення цієї "опції" яка по умовчанню повинна бути у стандарті буде коштувати 400-500 грн. (а не 50грн. як жартують) або там якась програмна проблема.

    В чому суть?

  11. #267
    Зарегистрированный
    Регистрация
    15.11.2013
    Адрес
    Донецк
    Сообщений
    155
    Сказал(а) спасибо
    16
    Поблагодарили 118 раз(а) в 66 сообщениях
    Цитата Сообщение от mirek Посмотреть сообщение
    Та питання в принципі - я купив телевізор, підключив антену та електроживлення і дивлюсь його.
    Ой ли...А есть ли в телеке вафля или скайп,а поддерживает ли он все форматы,а 3-д,а как без спутника обходится и так далее....
    Простой телек стоит 5 штук(пример) с наворотами 50 штук(пример)-но и то и то телек -кому что надо,у кого какие запросы .

  12. Пользователь сказал cпасибо:

    mirek (22.07.2016)

  13. #268
    Зарегистрированный Аватар для mirek
    Регистрация
    17.06.2016
    Адрес
    Киев Теремки
    Сообщений
    304
    Сказал(а) спасибо
    256
    Поблагодарили 99 раз(а) в 67 сообщениях
    Ось і порозуміння - функціонал повинен бути дійсним, а не гроші за модуль інтернету і за камеру для скайп, а модемчик всередині припаяй сам.

  14. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  15. #269
    Зарегистрированный Аватар для mirek
    Регистрация
    17.06.2016
    Адрес
    Киев Теремки
    Сообщений
    304
    Сказал(а) спасибо
    256
    Поблагодарили 99 раз(а) в 67 сообщениях
    Цитата Сообщение от Angek Посмотреть сообщение
    Про сайт - щоб щось зробити на сайті, треба шаблон сторінки міняти, а там багато чого вилазить... крім того в даному випадку це річ зовсім не потрібна
    Про мого знайомого - 15 років для цього працював за кордоном...
    По ССВА - стандартно для інвертора цього не треба, якщо вже хочете ПА, то можете штекер самі припаяти, на гарантію це не впливає ніяк, ССВА в цьому випадку дуже адекватна компанія, вони не знімають з гарантії, якщо Ви щось там поставите... і я Вам про це говорив
    Ось у цьому і вся суть - хай виробник зразу все чесно в середину встановить і потім хоч сургучові пломби ставить на всі саморізи кришки - прийшов покупець у магазин: - а покажіть ось цю функцію - у магазині за 5 сек. під'єднали рукав з подаючим заправленим порошковою проволокою (без газу) - вжик - супер - працює - беру! разом з подаючим! з рукавовм і цим дротом! з хамелеоном! зараз! - відразу мани продавцю, мани виробнику, покупець щасливий бо все відразу провірив - все супер! - радить сусіду/куму/на роботі ...сарафанне радіо...мани..мани.. - це чомусь ССВА не потрібно.

  16. #270
    Зарегистрированный Аватар для Angek
    Регистрация
    28.04.2013
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    470
    Сказал(а) спасибо
    143
    Поблагодарили 233 раз(а) в 152 сообщениях
    Цитата Сообщение от mirek Посмотреть сообщение
    Ось у цьому і вся суть - хай виробник зразу все чесно в середину встановить і потім хоч сургучові пломби ставить на всі саморізи кришки - прийшов покупець у магазин: - а покажіть ось цю функцію - у магазині за 5 сек. під'єднали рукав з подаючим заправленим порошковою проволокою (без газу) - вжик - супер - працює - беру! разом з подаючим! з рукавовм і цим дротом! з хамелеоном! зараз! - відразу мани продавцю, мани виробнику, покупець щасливий бо все відразу провірив - все супер! - радить сусіду/куму/на роботі ...сарафанне радіо...мани..мани.. - це чомусь ССВА не потрібно.
    про ССВА Ви трохи не праві, реально по кількості проданих апаратів - №2 в Україні, перший Патон, так що вони точно це роботи не будуть... На даний момент напіватомат від Атома робить дуже сильну конкуренцію і ССВА і Енергії і китайцям... думаю ситуація, по троху, буде змінюватись...
    на рахунок печаток і саморізів - це точно не про ССВА, не треба забувати, що самі ходові їхні моделі для заробляння грошей, це 180 та 270-а моделі, а там без регулярної прочистки і продувки - поломка, тому і ніяких там печаток і пломб не буде...
    А ССВА міні Самурай робився якраз для того, щоб клієнти мали саме ССВА із багатим функціоналом по ціні набагато нижче, ніж моделі 180, чи 270, от і все...
    Із напівавтоматом такаж сама ситуація...
    Інвертор, то інвертор, при чому його ціна є досить низькою і він конкурентних і в роботі непоганий і схемотехніка продумана і кількість звернень на сервіс один із самих низьких, знаю по кількості звернень в ремонт потих апаратах, котрі продав...
    АТОМ I-250D - пожалуй лучший инвертор...

  17. Пользователь сказал cпасибо:

    bodik55 (23.07.2016)

+ Ответить в теме
Страница 27 из 51 ПерваяПервая ... 17 25 26 27 28 29 37 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения