Показано с 1 по 10 из 448

Тема: Дроссель для сварочного инвертора

Древовидный режим

  1. #11
    Зарегистрированный Аватар для Docer
    Регистрация
    08.12.2014
    Адрес
    Стрий
    Сообщений
    16
    Сказал(а) спасибо
    13
    Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении

    Цитата Сообщение от Docer Посмотреть сообщение
    Перша половина справи зроблена. Завтра налаштування, якщо буде час. Залишилась на доробітку коробка з оцинковки, та закріпити в ній байонетне зєднання. В цілому задум - зробити дросель по типу подовжувача. А суть поробки - використовувати або з дроселем, або без, по ситуації. Комплект байонету папка-мамка на базарі коштував 60 грн. Ех, побільше б вільного часу.
    Вложение 3266
    Ну ось, аж сьогодні настроїв, відповідно пункту першого дроссель, та закріпив все в коробку. Згідно задуму зробив дросель-подовжувач (1 м січенням 5*3,5=17,5мм2).
    Коротко про настройку. Нстроював один. В проміжку зазору 3-7 мм яскравість візуально не змінювалась і лампа яскрава горіла. Коли збільшив зазор до приблизно 10-12 мм лампа дещо потускніла. Отже вирішив та поставив прокладки по 4 мм. Думаю, що якщо за рекомендацією обумовлено яскраве свічення лампи, то прийнятий мною варіант буде правильний. Напевно таки, самим точним було б регулювання по індуктивності.
    Стосовно тесту по зварюванні з дроселем. Як говориться - речі не до порівняння. Дуга запалюється легко та мягко варить. Побував трійкою "Моноліт" запалювати на 55А - я в трансі - легко запалюється і реально варить. Виявлені особливості, на які не маю пояснень. А саме - на малих 55А лампа світить набагато яскравіше ніж на 130А. А ще, на тих же 55А, при тестовому відриві дуги, а потом спроби її відновлення, при приближенні електрода до місця зварювання майже до стику (практично без контакту), місце зварювання на заготовці розжарюється до білого а потім запалюється електрод. Ось це явище взагалі мені не зрозуміле. Буду вдячний за розяснення.
    Після монтажу дроселя в коробку, вже без лампи, ще не проводив випробувальну зварку. Спробую завтра. Загалом результатом задоволений. Саме основне, щоб закріплений зазор в створах сердечника був вибраний правильно при кінцевому монтажі в коробку, адже при тесті все було на "соплях". Але про це я вже взнаю завтра.
    PS. Повезло з коробкою - не робив. Знайшов на роботі списаний газоаналізатор, який по розміру в притик. Отже все супер. Навіть з ремінцем, а отже можна використовувати дросель наавіть високо на стремянці.
    Последний раз редактировалось Docer; 17.12.2014 в 21:37.

  2. Пользователь сказал cпасибо:

    peter (19.12.2014)

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения