+ Ответить в теме
Страница 18 из 20 ПерваяПервая ... 8 16 17 18 19 20 ПоследняяПоследняя
Показано с 171 по 180 из 198

Тема: Вопросы новичка в TIG

  1. #171
    Зарегистрированный Аватар для r.o.c.k.e.r
    Регистрация
    17.11.2019
    Адрес
    Северск
    Сообщений
    418
    Сказал(а) спасибо
    60
    Поблагодарили 50 раз(а) в 39 сообщениях
    але мені дуже зварка ТІГом сподобалася.
    розумію..)

    А саме вперше аргоном і напівавтоматом.
    тіг дуже кепсько варить по "брудному", там де напівавтомату, як то кажуть, по барабану. і врешті решт воно того не варте в плані ціна-якість-затрачений час.

    користуючись можливістю, можу порекомендувати вам зайти в барахолку, я там продаю новий редуктор за пів ціни, який підійде і до міксу і до аргону

  2. Пользователь сказал cпасибо:

    man216 (18.10.2022)

  3. #172
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    Цитата Сообщение от man216 Посмотреть сообщение
    Там є функція Cold, бачив відеороліки як то варить, але кажу що це бубу пробувать вперше. А саме вперше аргоном і напівавтоматом.
    Забудьте як ТІГ, включно з функцією Cold, так і балони з МІКСом для кузовного зварювання. Та й Ю-Туб потрібно дивитись розуміючи, що не все там побачене відповідає дійсності. Краще беріть півавтомат і починайте вчитись варити кузівщину у різних просторових положеннях, а вивчившись самі зрозумієте що саме вам потрібно.
    Як вид зварювання ТІГ, так і використання газу МІКС не годяться для кузовного ремонту з-за збільшенням тепловкладень при зварюванні в порівнянні з півавтоматом. Там і з застосуванням вуглекислоти ще потрібні будуть навики в зварюванні як брудного, так і частково зіржавленого металу.
    Стосовно редукторів, то для півавтомату і аргону бажано мати різні редуктори, бо для кислоти тиск газу налаштовується в одиницях тиску (бари), а для зварювання аргоном — в розході газу (л/хв) Можливо кожен раз перераховувати з одних одиниць в інші, але це досить не зручно, тому краще мати як декілька окремих редукторів, так і шланги до них.

  4. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  5. #173
    Зарегистрированный Аватар для r.o.c.k.e.r
    Регистрация
    17.11.2019
    Адрес
    Северск
    Сообщений
    418
    Сказал(а) спасибо
    60
    Поблагодарили 50 раз(а) в 39 сообщениях
    Не все так категорично з мiксом в кузовному ремонтi, наприклад - крило замiнити чи пороги, чи будь якi iншi деталi, якi зварюються "внахлёст"-якi проблеми? зварювання тонкого встик з зазором- намудискаешся але можливо, ну i пiд "потолки" треба настройки пiдправляти .. цеж не сто по кузовному ремонту де треба швидко i багато.Людина свою машину ремонте, там можно i тiгом, де зручно, чом би й нi...

  6. #174
    Зарегистрированный Аватар для Qwazar
    Регистрация
    11.01.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,030
    Сказал(а) спасибо
    492
    Поблагодарили 1,557 раз(а) в 826 сообщениях
    Ебнутся
    А чё реально можно кузовщину тигом поварить , да ?
    Патон ВДИ - 200Р (Цифровой) ,
    Атом I-180 MIG/MAG New ,
    MCU MIG-200 PULSE PRO

  7. #175
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    Не все так категорично з мiксом в кузовному ремонтi,
    Якраз — все категорично. Щоб вести дискусію на цю тему треба перш за все самому варити кузовщину, варити ТІГом та МІГом та варити в кислоті , суміші та аргоні...... що я в свою чергу робив та роблю, тим паче не теоретично, а своїми руками. Тому й знаю, що раджу іншим, а вже вірити чині моїм словам, то вже справа кожного.

  8. #176
    Зарегистрированный Аватар для r.o.c.k.e.r
    Регистрация
    17.11.2019
    Адрес
    Северск
    Сообщений
    418
    Сказал(а) спасибо
    60
    Поблагодарили 50 раз(а) в 39 сообщениях
    Цитата Сообщение от Oscuro Посмотреть сообщение
    Якраз — все категорично. Щоб вести дискусію на цю тему треба перш за все самому варити кузовщину, варити ТІГом та МІГом та варити в кислоті , суміші та аргоні...... що я в свою чергу робив та роблю, тим паче не теоретично, а своїми руками. Тому й знаю, що раджу іншим, а вже вірити чині моїм словам, то вже справа кожного.
    як там твої півамвтомати? все ще стабілізують струм? теж мені радник новачкам всього по трошку...

    понавидають самі собі медалей, потім вумні такі

  9. #177
    Зарегистрированный Аватар для r.o.c.k.e.r
    Регистрация
    17.11.2019
    Адрес
    Северск
    Сообщений
    418
    Сказал(а) спасибо
    60
    Поблагодарили 50 раз(а) в 39 сообщениях
    Цитата Сообщение от Qwazar Посмотреть сообщение
    Ебнутся
    А чё реально можно кузовщину тигом поварить , да ?
    ебнутся а чо ваще тигом чото можно варить? реально????

  10. #178
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    як там твої півамвтомати? все ще стабілізують струм? теж мені радник новачкам всього по трошку...
    No te preocupe?, boludо )))))) Все поки працює, все в порядку....

    понавидають самі собі медалей, потім вумні такі
    Вумніших за тебе мабуть немає. Тільки ти бігаєш та "воняєш" по форумах .... і ні як нормальні люди тебе не можуть зрозуміти )))) Я хоч можу похвалитись своїми виконаними роботами, включно і з цим форумом, а ти тільки вмієш язиком ляпати і переконуєш всіх тобі вірити.
    Не підкажеш, що ти саме хотів побачити в мому профілі на вебсварці? ......тим паче 17 травня 2022 року, або майже за два місяці після початку повномасштабної війни
    Миниатюры Миниатюры Нажмите на изображение для увеличения
Название: Вебсварка.jpg‎
Просмотров: 43
Размер:	85.8 Кб
ID:	12468  

  11. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  12. #179
    Зарегистрированный Аватар для r.o.c.k.e.r
    Регистрация
    17.11.2019
    Адрес
    Северск
    Сообщений
    418
    Сказал(а) спасибо
    60
    Поблагодарили 50 раз(а) в 39 сообщениях
    Цитата Сообщение от Oscuro Посмотреть сообщение
    No te preocupe?, boludо )))))) Все поки працює, все в порядку....



    Вумніших за тебе мабуть немає. Тільки ти бігаєш та "воняєш" по форумах .... і ні як нормальні люди тебе не можуть зрозуміти )))) Я хоч можу похвалитись своїми виконаними роботами, включно і з цим форумом, а ти тільки вмієш язиком ляпати і переконуєш всіх тобі вірити.
    Не підкажеш, що ти саме хотів побачити в мому профілі на вебсварці? ......тим паче 17 травня 2022 року, або майже за два місяці після початку повномасштабної війни
    АХАПХАХ а ти впевнений, що травня? чи знов піздабол?

    Боже, яке кончене, ще й війну сюди приплело, ти її хоч бачив? сенсей тернопільський

    нормальні люди-це тИ з квазіром? АХАХПХАХАХА

  13. #180
    Зарегистрированный
    Регистрация
    10.06.2018
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    361
    Сказал(а) спасибо
    42
    Поблагодарили 117 раз(а) в 96 сообщениях
    нормальні люди-це тИ з квазіром? АХАХПХАХАХА
    Звідки ти взяв, що я таке говорив? Нормальні люди — це нормальні люди. Тебе ж вже як мінімум на двох форумах "опустили" ...до речі якраз нормальні люди, а ти й далі не вгамуєшся і бігаєш підпезджуєш та корчиш з себе найрозумнішого. Ще раз питаю — є чим похвалитись, похвались, хай інші оцінять, а не смерди по профільних форумах. Або хоч сфотографуйся з ТІГовським шлангпакетом біля вареної машини.))))))

  14. Пользователь сказал cпасибо:

    Qwazar (18.10.2022)

+ Ответить в теме
Страница 18 из 20 ПерваяПервая ... 8 16 17 18 19 20 ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения