PDA

Просмотр полной версии : Какой по мощности нужен аргонник для сварки алюминиевых прицепов.



Joker82
05.09.2021, 17:24
Добрый день,подскажите хватит ли мощности аргонника в 300-320 ампер для сварки (ремонта)рам алюминиевых прицепов-зерновозов?

Qwazar
05.09.2021, 18:25
Хватит , только полуавтомат быстрее и практичнее , а также блок водяного охлаждения в обязательном порядке и трёхфазная сеть

Oscuro
05.09.2021, 18:48
Зерновози з алюмінієвими рамами попадаються дуже рідко. В переважній більшості рама причепа — стальна, а кузов — алюмінієвий. В ідеалі найкраще мати тандем з двох апаратів ( ТІГ та МІГ....на всі випадки життя) Варити краще МІГ апаратом. Як вже сказали — швидше.... з блоком водяного охолодження рукава ( для пришвидшення процесу, бо досить скоро нагрівається гусак рукава і можуть виникнути проблеми зварювання)
Також бажано мати відповідні розхідні матеріали для правильного застосування при зварюванні. ( Причеп зерновоза складається з 3-4 різних сплавів) Півавтомат потрібен виключно с функцією імпульсного режима зварювання, звичайний не підійде для цього. ...ну, і хоч якісь навики роботи та налаштування апарату/ів.

І як не дивно, вистачить максимальної потужності 200-250А.

Joker82
22.09.2021, 22:45
Я маю аргонник 200т ампернийі маю півавтомат Патона psi200 pro,який має режим пульс,але чомусь виробник запевняє що з їхнім пульсом варити алюміній не буде....Буду пробувати.Якщо можете підкажіть хоч приблизні налаштування пульсу(герцовка,пульсація і т.д).Буду вдячний.

kovigor
23.09.2021, 00:32
Т.е., вы хотите варить алюминий не аргонником, а полуавтоматом, заправив в него алюминиевую проволоку ?

Oscuro
23.09.2021, 08:10
Я маю аргонник 200т ампернийі маю півавтомат Патона psi200 pro,який має режим пульс,але чомусь виробник запевняє що з їхнім пульсом варити алюміній не буде....Буду пробувати.Якщо можете підкажіть хоч приблизні налаштування пульсу(герцовка,пульсація і т.д).Буду вдячний.

Не думаю, що виробник говорить неправду, хоч передивився відео де згадується, що апарат має імпульсний режим і по ідеї повинен би варити в тому числі алюміній. Взагалі, майже любим півавтоматом можливо зварити алюміній після відповідних приготуваннь рукава....і підбором правильних налаштуваннь, АЛЕ тільки в нижньому положенні і відповідно повноцінним МІГ зварюванням алюмінію це називатись не буде.
По налаштуванням також тяжко щось порадити, бо навіть маючи два однаковісінькі апарати з ідеально однаковими налаштуваннями ідентичного результату може не виявитись і причиною того може бути підключення до силової лінії різної потужності, довжина переноски.....навіть банально температура навколишнього середовища. Найголовніше мабуть знати який параметр налаштуваннь за що відповідає і що повинно змінитись при збільшенні або зменшенні відповідного параметра.
Причепи, як правило мають алюміній вже побачивший всього, тому я використовую при зварюванні частоту 80 — 120Гц струм підбирається 30-40А на 1мм товщини металу. Все інше вже індивідуально від способу ведення і просторового розміщення зварюваних деталей.....