PDA

Просмотр полной версии : Какую TIG AC/DC сварку Вы посоветуете купить в Украине. Для новичка!



Petrovich Zp
31.01.2021, 19:40
Мужики! Хочу открыть для себя этап, сварки в среде газа Аргона. Не знаю какую TIG AC/DC сварку выбрать. Я приметел два сварочных автомата: TESLA WELD 257 и JASIC Tig (e201). Что скажете по этим торговым маркам или что то другое посоветуете.

grozdov
31.01.2021, 20:39
Мужики! Хочу открыть для себя этап, сварки в среде газа Аргона. Не знаю какую TIG AC/DC сварку выбрать. Я приметел два сварочных автомата: TESLA WELD 257 и JASIC Tig (e201). Что скажете по этим торговым маркам или что то другое посоветуете. Однозначно JASIC Tig (e201), но лучше конкретизируйте, для каких задач нужен аппарат, можно рассмотреть и другие варианты.

Petrovich Zp
31.01.2021, 23:04
В основном хочу заняться сваркой Алюминия, ремонтом ГБЦ.

Petrovich Zp
31.01.2021, 23:21
В основном хочу ремонтировать автомобильные запчасти. Может в дальнейшем и ГБЦ.

grozdov
31.01.2021, 23:47
В основном хочу ремонтировать автомобильные запчасти. Может в дальнейшем и ГБЦ.Можно сэкономить 5000 если рассматривать JASIC TIG-200P AC/DC (E101), он немного больше и тяжелее чем JASIC Tig (e201), но выхлоп тот же. Можно еще рассмотреть EDON PRO WSME-200 (https://svarka.zp.ua/argonnodugovoy-svarochnyy-apparat-edon-pro-wsme-200), очень положительные отзывы и вменяемая цена.

Oscuro
01.02.2021, 19:46
Можно сэкономить 5000 если рассматривать JASIC TIG-200P AC/DC (E101), он немного больше и тяжелее чем JASIC Tig (e201), но выхлоп тот же.

Аж ніяк не той же вихлоп. У моделі Е 101 суттєво кращий ПВ від Е 201. Головки БЦ варити 200-амперним апаратом можлива, але з попереднім підігрівом в печі, або на біду — пропановим пальником. І якщо 101-м вийде варити ГБЦ, то 201-м не впевнений, бо при ПВ - 25% не відомо, що скорше буде вистигати, головка, чи апарат. В будь-якому випадку для ремонту ГБЦ додатково потрібен БВО та рукав з водяним охолодженням.

grozdov
01.02.2021, 21:05
Аж ніяк не той же вихлоп. У моделі Е 101 суттєво кращий ПВ від Е 201. Головки БЦ варити 200-амперним апаратом можлива, але з попереднім підігрівом в печі, або на біду — пропановим пальником. І якщо 101-м вийде варити ГБЦ, то 201-м не впевнений, бо при ПВ - 25% не відомо, що скорше буде вистигати, головка, чи апарат. В будь-якому випадку для ремонту ГБЦ додатково потрібен БВО та рукав з водяним охолодженням.
Если профессионально заниматься ремонтом ГБЦ, то тут уже 315й нужен, возникает необходимость 380 вольт, ну и, соответственно, рукав с водяным охлаждением + сам блок.

Oscuro
01.02.2021, 21:33
Если профессионально заниматься ремонтом ГБЦ, то тут уже 315й нужен, возникает необходимость 380 вольт, ну и, соответственно, рукав с водяным охлаждением + сам блок.

Якщо бути точнішим, то питання стояло так:


В основном хочу ремонтировать автомобильные запчасти. Может в дальнейшем и ГБЦ.

..... тоб-то в пріоритеті було ремонт автозапчастин, а вже в наступному — ГБЦ.
З власної практики скажу, що ремонтом ГБЦ можна займатись і маючи навіть однофазний, 200-амперний (але справжні ампери) апарат. Однаково, не залежно від потужності апарату, головки перед зварюванням потрібно прогрівати, бо без цього дуже тяжко якісно виконати ремонт. Це — аксіома і не я це придумав.
Стосовно потужності апарату, то не проблема мабуть купити більш потужний, а саме проблема в наявності 3-х фазного струму. Якщо ж взяти відсоток тих, хто професійно " займається ремонтом ГБЦ". то таких людей мабуть буде менше 1 % від загальної кількості аргонщиків України, бо це — досить вузька спеціалізація і займатись лише таким — ідея сумнівна. Це я кажу як практикуючий зварщик, який трохи знає ситуацію з цим видом робіт в Україні і час від часу займається такими ремонтами....але не професійно.
1144211443

Рідко, але й таке траплялось, як одноразове замовлення в ремонті ГБЦ.:p Тому, я знаю про що говорю не з теорії, а на практиці.

Petrovich Zp
03.02.2021, 08:38
Трех фаз ники это хорошо, но и габариты соответствующие. Нужен простой на 220v, но с хорошими показателями. Торговых марок много, но какие именно нужно рассматривать. Мне говорят возьми Tesla Weld 257 TIG AC/DC , гарантия 3 года, сервисы по обслуживанию есть. Вот и думаю JASIC или TESLA. Может есть еще какие-то мысли на эту тему.

Himidlow
10.02.2021, 05:42
Трех фаз ники это хорошо, но и габариты соответствующие. Нужен простой на 220v, но с хорошими показателями. Торговых марок много, но какие именно нужно рассматривать. Мне говорят возьми Tesla Weld 257 TIG AC/DC , гарантия 3 года, сервисы по обслуживанию есть. Вот и думаю JASIC или TESLA. Может есть еще какие-то мысли на эту тему.

Ще дуже важливий показник це скільки ви можете інвестуватм в це. Ціна теж має значення)

Про теслу велика кількість поганих відгуків. (Читайте нище про погані відгуки)
По Джасіку начебто все ОК, відгуки нормальні та є навіть сервіс якийсь. Мені особисто не подобається низькі коофіціенти ПВ за таку ціну, але вони чесні, і якщо робити не на серіях та на виробництві то ви не відчуєте проблем. Але за ті самі грощі є наприклад Патон чи Днипровелд в яких ПВ значно більше і сервіс прямо де виробництво та розробка.

Я не продаван нікого не представля і % не маю. Такий самий користувач як і ви, теж шукав собі в майстерню та мале виробництво за доступні кошти пристойний та надійний апарат, розібрався в темі і зробив список того що можно купити в Україні в 21 році АС/DC на одну фазу до 250 ампер.
Посилання зняті на перший сайт що попався у пошукую

1 варіант, Китай. https://svarka-ua.net/products/argonnaya-svarka-iskra-profi-cobalt-tig-250-acdc-pulse
Маловідомий, поганих відгуків не має, гарантія присутня, сервіс невідомо.
2 варіант, китай https://svarka-ua.net/products/argonnaya-svarka-redbo-pro-wsme-200
Маловідомий, поганих відгуків не має, є у використанні, гарантія присутня, сервіс начебто присутній.
3 варіант китай https://svarka-ua.net/products/argonnaya-svarka-iskra-tig-250-acdc-pulse
Відомий, поганих відгуків не має, є у використанні, гарантія присутня, сервіс невідомо.
4 варіант китай https://spika.com.ua/p1080092733-argonodugovoj-svarochnyj-invertor.html
Відомий, поганих відгуків не має, є у використанні, гарантія присутня, сервіс начебто є.
5 варіант китай https://spika.com.ua/p1323611905-argonodugovoj-svarochnyj-invertor.html
Нове покоління, маловідомий, поки поганих відгуків не має, гарантія присутня, сервіс начебто присутній.
6 варіант Україна https://svarka-ua.net/products/argonno-dugovoj-svarochnyj-apparat-dneprovelding-vdi-280r-acdc
Відомий, поганих відгуків немає, є у використанні, гарантія присутня, сервіс присутній.
7 варіант Україна https://paton.ua/cms/produktions/invertor/argonodugovie_invertora/adi_200pac.html
Відомий, поганих відгуків не має, є у вакористанні, гарантія присутня, сервіс присутній.

По Українським апаратам багато сказано та написано, поганих відгуків не бачив, просто людям вони чи подобаються чи не подобають суб‘єктивно.
В моєму розумінні дійсно поганий відгук це коли апарат зломався в гарантійний термін наприклад і потрапивши у сервіс там клієнта мурижили обіцянками тиждень а потім нічого не зробили, чи зробили клієнта вииним.
Дуже важливо розуміти що це обладнання виробляється серійно у доступному сигменті, і мають бути помилки чи недоброякісні компоненти, гарантія на те і дається щоб виявити «фабрічний брак» головне питання щоб виробник дотримувся сервісних зобов‘язань та ще й стислі часові терміни.
Треба ще розуміта що китайські агрегати «класні» по функціях та інтерфейсу, доступні по грошах та є комплектація але вони майже сервісонепридатні, керуючі плати в них міняються цілком, і якщо ваш апарат вийде з ладу через 5 год то де його ремонтувати якщо продавець стару модель продав а китайці вже їх не виробляють (не стверджую але є таке побоювання).

Ще можно купити Українця Б/У за ціною китайця по об‘явах.

Якщо є грощі купуйте фроніус,есаб та івіем АЛЕ не раджу БУ, їх не ремонтують у нас, а продали їх тому що вони вже з натяком на аварію чи морально застарілі.

Petrovich Zp
12.02.2021, 12:15
Спасибо!