PDA

Просмотр полной версии : Кентавр спав 400 дігіт прайм потрібна допомога



олег .
03.11.2020, 18:23
власників такого апарата (або спав 300)прошу допомогти розібратися з призначенням кнопок, регуляторів на панелі керування.Від інструкції, що додається з приладом стається вибух мозку, ніякої інформації.

Николаевич
03.11.2020, 20:27
И что непонятно? Прочитал инструкцию всё понятно. С максимальным током как всегда перегнули:D

олег .
04.11.2020, 08:10
1.Кнопка 15 (малюнок 1) яке її практичне призначення? при її натисканні на правому дисплеї засвічуються цифри -20+20 %, що накручуються регулятором 17 (малюнок 1 інструкції)
2.Потенціометр 16 (малюнок 1) в інструкції регулятор струму та шв. подачі дроту, але його обертання ніяк не відображується на дисплеях -так має бути? Над ним напис "індукція" що мається на увазі?

3.Потенціометр 17 (малюнок 1) в інструкції регулятор напруги.Що він регулює в режимі ММА і що мають відображати дисплеї? Що він регулює в режимі МІГ-МАГ і що мають відображати дисплеї конкретно на цім апараті 2020 р.в.( виробник пише,що має право вносити зміни в апарат , а це означає що такі зміни не завжди описані в інструкції. Тому я думаю,що саме з цієї причини описання функцій на різних режимах роботи з посиланням на номери клавіш регулювання ( малюнок 1), не завжди співпадають зі специфікацією.

r.o.c.k.e.r
04.11.2020, 15:51
1.Кнопка 15 (малюнок 1) яке її практичне призначення? при її натисканні на правому дисплеї засвічуються цифри -20+20 %, що накручуються регулятором 17 (малюнок 1 інструкції)
2.Потенціометр 16 (малюнок 1) в інструкції регулятор струму та шв. подачі дроту, але його обертання ніяк не відображується на дисплеях -так має бути? Над ним напис "індукція" що мається на увазі?

3.Потенціометр 17 (малюнок 1) в інструкції регулятор напруги.Що він регулює в режимі ММА і що мають відображати дисплеї? Що він регулює в режимі МІГ-МАГ і що мають відображати дисплеї конкретно на цім апараті 2020 р.в.( виробник пише,що має право вносити зміни в апарат , а це означає що такі зміни не завжди описані в інструкції. Тому я думаю,що саме з цієї причини описання функцій на різних режимах роботи з посиланням на номери клавіш регулювання ( малюнок 1), не завжди співпадають зі специфікацією.

у Вас аппарат с синергетическим управлением(знаете что это?) с точной подстройкой через кнопку 15 в пределах -20%+20%, Потенціометр 16 Над ним напис "індукція"- регулирует индуктивность, может не отображаться на индикаторах, выставляете на "12 часов" и в процессе сварки подбираете более комфортный . в режиме ММА вам нужна ручка, которая регулирует ток, другая может и не работать, на показатели дисплея можно внимания не обращать, как и на инструкцию, которую скорее всего гуманитарий с китайского переводил