PDA

Просмотр полной версии : А есть ли доступные TIG - горелки "карандашного" типа ?



kovigor
18.03.2020, 23:36
Т.е., не в виде буквы "Г" или "Т", а в виде карандаша. С кнопкой (не вентильные). Диаметр электрода - макс. 2.4, а вообще я обычно работаю с двойкой.
Подскажите, кто знает, конкретную модель ...

Oscuro
19.03.2020, 07:55
Т.е., не в виде буквы "Г" или "Т", а в виде карандаша. С кнопкой (не вентильные). Диаметр электрода - макс. 2.4, а вообще я обычно работаю с двойкой.
Подскажите, кто знает, конкретную модель ...

Вибирайте https://jasic.ua/category/komplektujushhie-k-svarochnomu-oborudovaniju/gorelki-tig-i-komplektuyushchiye/golovky-gorelok але вони скоріше підходять для автоматичного зварювання. В режимі ручного зварювання вони не дуже зручні, хоча з часом можна і звикнути. Я собі купував для автоматичного зварювання в парі з позиціонером.

kovigor
19.03.2020, 09:16
Нужна именно ручная. Спасибо, смотрю ...

Oscuro
19.03.2020, 18:23
Нужна именно ручная. Спасибо, смотрю ...

1041010411

kovigor
19.03.2020, 21:26
А кнопка у нее есть ? Или нужна педаль ?

Oscuro
19.03.2020, 21:38
А кнопка у нее есть ? Или нужна педаль ?

Ви ніколи не варили ТІГом? На фотографіях видно 2(дві) головки (одна з газовим захистом, друга — з водяним) Для використання іх потрібно підключати до шлангпакета. Управляти/включати можете в будь-який спосіб (чи то за допомогою кнопки, чи педалі) Рукав зі всіма комплектуючими не входить в комплект головки і купується/комплектується за окремі гроші. Головки з газовим охолодженням відрізняються за максимальною робочою потужністю. Конкретно на фото — 26-а та 18-та прямі головки.

kovigor
19.03.2020, 21:55
Спасибо.

Я никогда не разбирал горелку, поэтому не знаю, как она устроена. Поэтому и задаю такие вопросы. Мой аппарат комплектовался вот такой горелкой:

https://svarka-pro.com.ua/gorelka-dlya-argonodugovoi%CC%86-svarki-abitig-26-f-v-fv

Но я ее не разбирал, а просто вставил электрод и подключил разъем горелки (шланга) к аппарату ...

Oscuro
19.03.2020, 22:51
Ваш рукав можна переробити, хоча я б такого не робив. Просто шкода розбирати оригінальний Бінцелевський рукав. Якщо все ж надумаєте, то треба докупити 26-ту головку (вехню на фото) і кнопку. Щоб розібрати ваш корпус потрібно буде хитрий ключик Там гвинти не під хрестову викрутку, а під зірочку. Потім розкручуєте струмову жилу з газовим шлангом від головки . Там також потрібно буде мати рожкові ключі на 17 та 16? Далі збираєте в зворотньому напрямку, перепаюєте кнопку управління і прикріплюєте її двома пластиковими стяжками з зовні до корпуса.
При купівлі головки поцікавтесь, бо вони бувають в продажі як з правою, так і з лівою різьбою. Ось і все.

kovigor
19.03.2020, 23:08
Понял. Жутко не хочется разукомплектовывать хорошую исправную горелку только для того, чтобы заменить головку. Вот кончится вся эта ерунда с вирусом и я, наверное, куплю сразу горелку в сборе ...

makaay
31.12.2020, 00:57
Ваш рукав можна переробити, хоча я б такого не робив. Просто шкода розбирати оригінальний Бінцелевський рукав. Якщо все ж надумаєте, то треба докупити 26-ту головку (вехню на фото) і кнопку. Щоб розібрати ваш корпус потрібно буде хитрий ключик Там гвинти не під хрестову викрутку, а під зірочку. Потім розкручуєте струмову жилу з газовим шлангом від головки . Там також потрібно буде мати рожкові ключі на 17 та 16? Далі збираєте в зворотньому напрямку, перепаюєте кнопку управління і прикріплюєте її двома пластиковими стяжками з зовні до корпуса.
При купівлі головки поцікавтесь, бо вони бувають в продажі як з правою, так і з лівою різьбою. Ось і все.
З 26 бінзелем не все так просто. Китайська 26 не стане на шланг пакет ві бінзеля. Тільки 17 або 9 серії. Ліва різьба тільки на водянках в них на гранях насічки.