PDA

Просмотр полной версии : Не можу вибрати: Атом І-180, Енергія ПДГУ 180 Тіг, Енергія ПДГУ 207 "Патріот"



Клованич
29.09.2018, 23:18
Вітаю. Маю невелике фермерське господарство, постала потреба в новому зварювальному апараті.
Зварювати треба не постійно і різне – по автопарку, обладнання та металоконструкції, іноді щось із міді і чавуна, найближчим часом часто буде багато і з нержавійки, товщини металів теж варіюються від 1мм до 2 см, тому вирішив взяти універсала на різні випадки, які можуть виникати на підприємстві.
До цього часу навчилися РДСом, є Союзний транс ТДМ- 315 на дві фази і інвертор Дніпро-М 250 міні.
Прочитав майже весь форум і звузив вибір до трьох апаратів:
1. Атом I-180 MIG/MAG доукомплектованим осцилятором;
2. Енергія ПДГУ-180 ТИГ із вбудованим осцилятором;
3. Енергія ПДГУ-207 «Патриот» можливо доповненим осцилятором.
Хто користувався цими апаратами вживу, що б ви порадили обрати по якості різнопланової зварки і надійності?

grozdov
29.09.2018, 23:23
Вітаю. Маю невелике фермерське господарство, постала потреба в новому зварювальному апараті.
Зварювати треба не постійно і різне – по автопарку, обладнання та металоконструкції, іноді щось із міді і чавуна, найближчим часом часто буде багато і з нержавійки, товщини металів теж варіюються від 1мм до 2 см, тому вирішив взяти універсала на різні випадки, які можуть виникати на підприємстві.
До цього часу навчилися РДСом, є Союзний транс ТДМ- 315 на дві фази і інвертор Дніпро-М 250 міні.
Прочитав майже весь форум і звузив вибір до трьох апаратів:
1. Атом I-180 MIG/MAG доукомплектованим осцилятором;
2. Енергія ПДГУ-180 ТИГ із вбудованим осцилятором;
3. Енергія ПДГУ-207 «Патриот» можливо доповненим осцилятором.
Хто користувався цими апаратами вживу, що б ви порадили обрати по якості різнопланової зварки і надійності?
Жаль, что поздно написали))) Недавно был в Хусте, с собой было несколько полуавтоматов, можно было бы попробовать)

Клованич
29.09.2018, 23:35
Я ж лише цього тижня дозрів до рішення, що треба б підібрати новий сварочник із MAGом. А так, звісно, можна було б потестити, каву випити чи трохи вина.

grozdov
29.09.2018, 23:48
Я ж лише цього тижня дозрів до рішення, що треба б підібрати новий сварочник із MAGом. А так, звісно, можна було б потестити, каву випити чи трохи вина.
Я сейчас в нашем магазине в Ивано-Франковске, будете проезжать мимо - заходите) А так, звоните, посоветуем....продадим ... отправим...

Клованич
06.10.2018, 11:48
Замовив на заводі Атом І-180 із повноцінним Tig-ом. Осцилятор, клапан на аргон, пальник бінцель, два кабелі на ММА, можливість зміни полярності "хвостиком" - 12600 грн. Опробував ММА і півавтомат - сподобалося. Тігом не пробував, так як не маю ще пальника.

GooF
16.10.2018, 11:26
Подскажите пожалуйста для тига на лицевой панели - это быстросьемный коннектор?!

Qwazar
16.10.2018, 12:11
Судя по всему да )
По ходу Гроздов у меня насмотрелся и провел ликбез на заводе )

grozdov
16.10.2018, 12:14
Судя по всему да )
По ходу Гроздов у меня насмотрелся и провел ликбез на заводе ) Игорь, тебе, на минуточку, уже в Запорожье нужно переезжать))) Должность главного консультанта за тобой)

Qwazar
16.10.2018, 13:48
Теперь в качестве сервиса и отдельной опции к аппарату нужна подставка на колесах как моя . Ты ее видел .
1) аппарат меньше сосет болота с земли
2) малейшая потяжка за провод или рукав и аппарат сам смещается в нужном направлении
Это очень большие плюсы и их нет ни у одного производителя как опция )

grozdov
16.10.2018, 14:17
Теперь в качестве сервиса и отдельной опции к аппарату нужна подставка на колесах как моя . Ты ее видел .
1) аппарат меньше сосет болота с земли
2) малейшая потяжка за провод или рукав и аппарат сам смещается в нужном направлении
Это очень большие плюсы и их нет ни у одного производителя как опция ) Есть у форсаж-украина, слышал про таких? 2000 грн. Гавно редкое) Может свое начнем выпускать? ....по 1000

Oleg A
16.10.2018, 18:23
А я установил его на старый раскладной сервировочный столик на колёсах. Очень удобно получилось.

**KHMURYY**
16.09.2020, 14:33
Клованич
Доброго часу!
Як сабе показав Атом за цей час?
Теж стою перед вибором
Атом І-180, Енергія ПДГУ 180 Тіг.