PDA

Просмотр полной версии : Елвса, Патон, Атом, ССВА, Китай... розбіглись очі, закипіли мізки, плаче гаманець..



term1nat0r
02.07.2017, 17:07
Доброго здоров'я!
Власне з назви зрозуміло що я розгубився. Перечитав пів форуму, "кожна жаба своє болото хвалить".
Спочатку мені дуже впав в око Патон 160Е. знайшов на сайті виробника, але якось вразила різниця цін у виробника, та в інтернет магазинах, якось не характерно, що у виробника майже на 600 грн товар дорожчий ніж у реалізатора. Запитав з цього приводу виробника, перетелефонували, кажуть: "можемо зробити вам скидку" І назвав ціну гривень на 800 дешевшу.
Вагаюсь. Згодом, читаючи форуми знайшов купу негативних відгуків, а ще зрозумів, що ці апарати не мають нічого спільного з самим інститутом і академіком. Почав шукати щось інше. І тут вже зовсім розгубився.
Загалом, я зовсім початківець в цьому, проживаю в селі, і в господарстві є сварочний трансформатор напівсамостійного виготовлення, який робив-модернізував батько. От ним цього року я й почав варити трохи, загалом сподобалось, надивився в інтернеті купу похвал інверторних зварювальних апаратів і загорівся придбанням.
Варити збираюсь 3-кою, може раз в 2 роки візьму 4-ку. Також звісно не кожного дня це буде відбуватись, так, для ремонтно-конструкційних сільско-господарських робіт.
Найбільше зараз розриваюсь між Патоном 160Е, на Елвсою 180 (хочеться трохи запасу). По ціні вийдуть з врахуванням скидки майже однаково, як я дивлюсь.
Хто робив такий мучительний вибір, думаю розуміє.
Загалом, не знаю навіщо я це пишу, все одно скажете: "вибір за тобою" але, хотілось би почути актуальні на сьогодні відгуки по тих і других апаратах, з врахуванням того, які зараз деталі ставлять, китайські підробки чи китайські не підробки? Китайський апарат чомусь не хочеться, хоча чітко пояснити чому саме вже і не зможу - каша в голові))

Дякую за відгуки.

grozdov
02.07.2017, 18:41
Доброго здоров'я!
Власне з назви зрозіміло що я розгубився. Перечитав пів форуму, "кожна жаба своє болото хвалить".
Спочатку мені дуже впав в око Патон 160Е. знайшов на сайті виробника, але якось вразила різниця цін у виробника, та в інтернет магазинах, якось не характерно, що у виробника майже на 600 грн товар дорожчий ніж у реалізатора. Запитав з цього приводу виробника, перетелефонували, кажуть: "можемо зробити вам скидку" І назвав ціну гривень на 800 дешевшу.
Вагаюсь. Згодом, читаючи форуми знайшов купу негативних відгуків, а ще зрозумів, що ці апарати не мають нічого спільного з самим інститутом і академіком. Почав шукати щось інше. І тут вже зовсім розгубився.
Загалом, я зовсім початківець в цьому, проживаю в селі, і в господарстві є сварочний трансформатор напівсамостійного виготовлення, який робив-модернізував батько. От ним цього року я й почав варити трохи, загалом сподобалось, надивився в інтернеті купу похвал інверторних зварювальних апаратів і загорівся придбанням.
Варити збираюсь 3-кою, може раз в 2 роки візьму 4-ку. Також звісно не кожного дня це буде відбуватись, так, для ремонтно-конструкційних сільско-господарських робіт.
Найбільше зараз розриваюсь між Патоном 160Е, на Елвсою 180 (хочеться трохи запасу). По ціні вийдуть з врахуванням скидки майже однаково, як я дивлюсь.
Хто робив такий мучительний вибір, думаю розуміє.
Загалом, не знаю навіщо я це пишу, все одно скажете: "вибір за тобою" але, хотілось би почути актіальні на сьогодні відгуки по тих і других апаратах, з врахуванням того, які зараз деталі ставлять, китайські підробки чи китайські не підробки? Китайський апарат чомусь не хочеться, хоча чітко пояснити чому саме вже і не зможу - каша в голові))

Дякую за відгуки. 180-я Елсва мощнее и качество сварки будет получше, хотя у нее 2 года гарантии, а у Патона 5-ть

Анатолий
02.07.2017, 20:04
Скажу своё слово. Элсва хороший аппарат, но если уж выбирать между Патоном и Элсвой, то я бы еще добавил Атом-160С

Сварной2016
02.07.2017, 20:50
Варити збираюсь 3-кою, може раз в 2 роки візьму 4-ку. Також звісно не кожного дня це буде відбуватись, так, для ремонтно-конструкційних сільско-господарських робіт.
Найбільше зараз розриваюсь між Патоном 160Е, на Елвсою 180 (хочеться трохи запасу). По ціні вийдуть з врахуванням скидки майже однаково, як я дивлюсь.
Атом-160й или ССВА Самурай, еще можно посмотреть в сторону ИИСТа 140 (160)го его для электродов 3мм хватит с головой, это то что будит нормально работать и приносить удовольствие при сварке электродами диаметром 3-3.2мм с нормальной продолжительностью включения.
P.S. я думаю что электродами диаметром 4мм Вы варить не будите, так как они триста лет не нужны... и под четверочку нужны аппараты посерьезнее с нормальной продолжительностью нагрузки, если хотите работать! а не часто перекуривать и матерится...

grozdov
02.07.2017, 20:51
Скажу своё слово. Элсва хороший аппарат, но если уж выбирать между Патоном и Элсвой, то я бы еще добавил Атом-160С Я, просто, по ценовому сегменту сравнивал) Атом немного дороже :)

term1nat0r
02.07.2017, 21:41
Я, просто, по ценовому сегменту сравнивал) Атом немного дороже :)

Саме так. Як завжди, грошей обмаль, а за них требу купить "літак"))
Більше схиляюсь до Елвси 180... Ще й хамелеон якби на додачу, і це все в 3 тисячі бажано було б вкластись, але відчуваю, що це фантастика)
А як в Елвси з кабелями? Мідні чи обміднені?

Сварной2016
02.07.2017, 21:54
Я, просто, по ценовому сегменту сравнивал) Атом немного дороже :)
Ну покупается ведь не на один вечер посверкать)))

А вообще term1nat0r уже определился что будит брать, просто сейчас доконца доконает и купит то что уже наслынил:-)

grozdov
02.07.2017, 22:29
Саме так. Як завжди, грошей обмаль, а за них требу купить "літак"))
Більше схиляюсь до Елвси 180... Ще й хамелеон якби на додачу, і це все в 3 тисячі бажано було б вкластись, але відчуваю, що це фантастика)
А як в Елвси з кабелями? Мідні чи обміднені? Если хотите с хамелеоном и до трех тысяч, то берите Элсву 160, но у нее кабель обмедненный, у 180-ки и 200-ки медь.

Виталий 35
02.07.2017, 22:45
Берите Элсву 180, вполне нормальный аппарат, не дорогой, простой, легко ремонтируется... являюсь владельцем патона 200Р и недавно купил Элсву ПДГ 220ин - варил и электродами и полуавтоматом - доволен! VDI - спасибо!

jeny
03.07.2017, 17:04
Виталий 35 как вам патон 200Р ?

Виталий 35
03.07.2017, 22:20
Вполне им доволен, хотел к нему подающее купить, но его цена! и самое главное это отсутствие разьема отвернуло меня от покупки, тогда решил купить элсву пдг220ин, теперь у меня и дома патон и в гаражном коперативе элсва :)

mirek
07.07.2017, 18:13
Скажу своё слово. Элсва хороший аппарат, но если уж выбирать между Патоном и Элсвой, то я бы еще добавил Атом-160С

100% але маленьке але:

Патон-міні 150а (2200 з кабелями)

а Атом-160С (3200 без кабелів)

посередині Елсва-180Е (2700 з кабелями).

П.С.: Відео grozdov на ютубі про порівняння роботи Патон-160Еко і Елсви-160Е бачив - у шоці, якщо Міні такий само...

Якщо буде лише 2100 - то виходить по всіх параметрах краще від Патон-Міні практичніше взяти одного з китайців:

Техас-Спартан (модний) /

Дніпро-М258Н (довгі кабелі, щось модернізували) /

Штурм (у відзивах на розетці хвалять)/

Кентавр-300 (- який хвалив у відеотестах grozdov, по відео дає 190А).

Сварной2016
07.07.2017, 18:19
100% але маленьке але:

Патон-міні 150а (2200 з кабелями)

а Атом-160С (3200 без кабелів)

посередині Елсва-180Е (2700 з кабелями).

П.С.: Відео grozdov на ютубі про порівняння роботи Патон-160Еко і Елсви-160Е бачив - у шоці, якщо Міні такий само...

Якщо буде лише 2100 - то виходить по всіх параметрах краще від Патон-Міні практичніше взяти одного з китайців:

Техас-Спартан (модний) /

Дніпро-М258Н (довгі кабелі, щось модернізували) /

Штурм (у відзивах на розетці хвалять)/

Кентавр-300 (- який хвалив у відеотестах grozdov, по відео дає 190А).
Ну всеж уже решено, зачем риторические вопросы? берите Китайца и начинайте варить, потом нам расскажите чем и как нужно производить сварочные работы!

term1nat0r
20.07.2017, 02:28
Дякую всім, хто відгукнувся.
Придбав і вже отримав Элсва ВД-180И в ElectroHaus'і. Поки, що, правда, без маски. Подумав: краще взяти гарний апарат, а все останнє докупиться пізніше по мірі необхідності. Тим більше, що в зятя є хамелеон, тож буду користуватись ним :).
На радощах вхопив першу залізяку, яка попалась на очі, включив сварку і гайда варити! Але більш ніж міліметрової товщини шару іржі, 3мм електродом, не пробив, тож зачистити довелось під масу і точку "запалювання", а далі все пішло як по маслу. Без відриву спалив цілого електрода, що мій старий, трансформаторний зварювальний апарат не дозволяв зробити, так, як через 10 секунд безперервного зварювання вибивав 16А автомат. А тут все чудово.
Ну, майже, радіоприймач ввімкнений в сусідню розетку, відразу після ввімкнення інвертора, почав скрипіти і шкварчати. Я так розумію, для того, щоб цього не відбувалося, потрібні ще якісь фільтруючі приблуди?

А, ще питання щодо обслуговування зварювального апарату: чи можна відкривати кришку? Гарантія не втратиться? Бо ж як туди наб’ється пилу... Я трохи займаюсь ремонтом комп’ютерів, тож знаю, як полюбляє пил всілякі металеві ящички з отворами, а тут ще й той ящичок буде знаходитись не в чистій кімнаті, а в гаражних умовах...
Та й взагалі, хотілось би перед початком серйозного використання, поглянути на якість пайки, міцність конструкції і все таке, бо всі ми люди, які час від часу мають погану звичку - робити помилки, і ті, хто складали до купи це диво техніки, думаю не відрізняються від всіх останніх.

grozdov
20.07.2017, 08:39
Дякую всім, хто відгукнувся.
Придбав і вже отримав Элсва ВД-180И в ElectroHaus'і. Поки, що, правда, без маски. Подумав: краще взяти гарний апарат, а все останнє докупиться пізніше по мірі необхідності. Тим більше, що в зятя є хамелеон, тож буду користуватись ним :).
На радощах вхопив першу залізяку, яка попалась на очі, включив сварку і гайда варити! Але більш ніж міліметрової товщини шару іржі, 3мм електродом, не пробив, тож зачистити довелось під масу і точку "запалювання", а далі все пішло як по маслу. Без відриву спалив цілого електрода, що мій старий, трансформаторний зварювальний апарат не дозволяв зробити, так, як через 10 секунд безперервного зварювання вибивав 16А автомат. А тут все чудово.
Ну, майже, радіоприймач ввімкнений в сусідню розетку, відразу після ввімкнення інвертора, почав скрипіти і шкварчати. Я так розумію, для того, щоб цього не відбувалося, потрібні ще якісь фільтруючі приблуди?

А, ще питання щодо обслуговування зварювального апарату: чи можна відкривати кришку? Гарантія не втратиться? Бо ж як туди наб’ється пилу... Я трохи займаюсь ремонтом комп’ютерів, тож знаю, як полюбляє пил всілякі металеві ящички з отворами, а тут ще й той ящичок буде знаходитись не в чистій кімнаті, а в гаражних умовах...
Та й взагалі, хотілось би перед початком серйозного використання, поглянути на якість пайки, міцність конструкції і все таке, бо всі ми люди, які час від часу мають погану звичку - робити помилки, і ті, хто складали до купи це диво техніки, думаю не відрізняються від всіх останніх.
Можно вскрывать и продувать

Svarnoi
20.07.2017, 14:51
Дякую всім, хто відгукнувся.
Придбав і вже отримав Элсва ВД-180И в ElectroHaus'і. Поки, що, правда, без маски. Подумав: краще взяти гарний апарат, а все останнє докупиться пізніше по мірі необхідності. Тим більше, що в зятя є хамелеон, тож буду користуватись ним :).
На радощах вхопив першу залізяку, яка попалась на очі, включив сварку і гайда варити! Але більш ніж міліметрової товщини шару іржі, 3мм електродом, не пробив, тож зачистити довелось під масу і точку "запалювання", а далі все пішло як по маслу. Без відриву спалив цілого електрода, що мій старий, трансформаторний зварювальний апарат не дозволяв зробити, так, як через 10 секунд безперервного зварювання вибивав 16А автомат. А тут все чудово.
Ну, майже, радіоприймач ввімкнений в сусідню розетку, відразу після ввімкнення інвертора, почав скрипіти і шкварчати. Я так розумію, для того, щоб цього не відбувалося, потрібні ще якісь фільтруючі приблуди?

А, ще питання щодо обслуговування зварювального апарату: чи можна відкривати кришку? Гарантія не втратиться? Бо ж як туди наб’ється пилу... Я трохи займаюсь ремонтом комп’ютерів, тож знаю, як полюбляє пил всілякі металеві ящички з отворами, а тут ще й той ящичок буде знаходитись не в чистій кімнаті, а в гаражних умовах...
Та й взагалі, хотілось би перед початком серйозного використання, поглянути на якість пайки, міцність конструкції і все таке, бо всі ми люди, які час від часу мають погану звичку - робити помилки, і ті, хто складали до купи це диво техніки, думаю не відрізняються від всіх останніх.

Поздравляю с покупкой;)

Kramol
28.12.2017, 08:43
Дякую всім, хто відгукнувся.
Придбав і вже отримав Элсва ВД-180И в ElectroHaus'і. Поки, що, правда, без маски. Подумав: краще взяти гарний апарат, а все останнє докупиться пізніше по мірі необхідності. Тим більше, що в зятя є хамелеон, тож буду користуватись ним :).
На радощах вхопив першу залізяку, яка попалась на очі, включив сварку і гайда варити! Але більш ніж міліметрової товщини шару іржі, 3мм електродом, не пробив, тож зачистити довелось під масу і точку "запалювання", а далі все пішло як по маслу. Без відриву спалив цілого електрода, що мій старий, трансформаторний зварювальний апарат не дозволяв зробити, так, як через 10 секунд безперервного зварювання вибивав 16А автомат. А тут все чудово.
Ну, майже, радіоприймач ввімкнений в сусідню розетку, відразу після ввімкнення інвертора, почав скрипіти і шкварчати. Я так розумію, для того, щоб цього не відбувалося, потрібні ще якісь фільтруючі приблуди?

А, ще питання щодо обслуговування зварювального апарату: чи можна відкривати кришку? Гарантія не втратиться? Бо ж як туди наб’ється пилу... Я трохи займаюсь ремонтом комп’ютерів, тож знаю, як полюбляє пил всілякі металеві ящички з отворами, а тут ще й той ящичок буде знаходитись не в чистій кімнаті, а в гаражних умовах...
Та й взагалі, хотілось би перед початком серйозного використання, поглянути на якість пайки, міцність конструкції і все таке, бо всі ми люди, які час від часу мають погану звичку - робити помилки, і ті, хто складали до купи це диво техніки, думаю не відрізняються від всіх останніх.
Маску то купили?

Bazilo
27.02.2018, 21:21
Аналогічна ситуація.Вибір агрегатів дуже великий.Мій потолок - 1500гр.Зараз користуюся звичайним китайським трансформатором Форте.Хочу це продати,а на його місце інвертор.Хотів спочатку Дніпро,та як виявилося це китайське виробництво.Хоча і вітчизняне так зване виробництво це той самий китай,тільки зібраний у нас з китайських полуфабрикатів.Не знаю,що там вітчизняного,можливо корпуса штампують,та тільки мабуть і цього не роблять.Зате ціни вітчизняні.Тепер також стоїть задача вибору лучшого із худших.Погляд на Німецький крафт,білоруські інвертори та Польша.

Alexanel
27.02.2018, 22:20
Аналогічна ситуація.Вибір агрегатів дуже великий.Мій потолок - 1500гр.Зараз користуюся звичайним китайським трансформатором Форте.Хочу це продати,а на його місце інвертор.Хотів спочатку Дніпро,та як виявилося це китайське виробництво.Хоча і вітчизняне так зване виробництво це той самий китай,тільки зібраний у нас з китайських полуфабрикатів.Не знаю,що там вітчизняного,можливо корпуса штампують,та тільки мабуть і цього не роблять.Зате ціни вітчизняні.Тепер також стоїть задача вибору лучшого із худших.Погляд на Німецький крафт,білоруські інвертори та Польша.
Платы, трансформаторы, дросселя и т.п. для инверторов делают у нас. Электронные компоненты - Китай, Европа, США.
Нет никаких белорусских, польских и тем более немецких аппаратов до 1500 грн. Немецкий инвертор EWM Pico 162 от 600 евро и его еще найти надо.
Если выбираете лучшего из худших есть универсальный подход - фильтруете аппараты по цене, потом ищите на самые дешевые видеообзоры с вскрытием и тестами.
В идеале взять разных электродов, пару железок и проверить аппарат у торгашей на месте.
Не рекомендую аппарат с цифровым дисплеем т.к. будет показывать бред и сбивать с толку.
Конкретные кандидаты до 50$ Stromo SW 250 (подешевле, попроще, нормально варит электродами типа УОНИ) и Элпром 250 (чуть дороже, компоновка поинтересней, УОНИями варит похуже).
Покупая аппарат за такие деньги будьте готовы, что попадется брак и сервис откажет чинить по гарантии или починит так что хуже станет.

Bazilo
27.02.2018, 23:59
Ну,собственно,я в принципе определился с вібором Беларусмаш БСА-310 IGBT,Pro-Craft SP-280D или Pro Craft 295 или Зенит ЗСИ260ДМ,он б/у но как новій.

Master888
28.02.2018, 19:48
Стоило ради этого людям голову морочить?

barsa
01.03.2018, 11:02
возьмите Элпром. Дешевый, ремонтопригодный. Но обязательно перед покупкой вскрыть и посмотреть на пайку. Есть возможность нарваться на сервисный. Тогда в гарантию его никто не примет, скажут- уже ремонтировался