PDA

Просмотр полной версии : допоможіть вибрати інвертор



вадим13
29.01.2015, 20:26
доброго вечора, шановні форумани! хочу придбати собі інвертора, але трохи запутався.
треба такого шоб на все життя але і фінанси не безмежні. спочатку думав Дніпро м брати але у магазинах трохи відбили охоту через те, що є великі проблеми з гарантійним і післягрантійним ремонтом. пішов на базар там один чоловік порадив взяти FOTON CT270 чи 250 серії,мовляв це львівський апарат і служити буде довго(ціна 2700), але ніде більше за нього нічого не чув. може в когось є такий, як він себе зарекомендував???
наперед вдячний. чекаю відгуків

barsa
30.01.2015, 00:14
Скільки вже копій поламано та букофф написано... В залежності від бюджета бери українске - по зростанню - Елсва або ИИСТ, або СВВА Самурай, або Шмель, або Атом.
И будет тебе счастье.

Анатолий
30.01.2015, 09:40
доброго вечора, шановні форумани! хочу придбати собі інвертора, але трохи запутався.
треба такого шоб на все життя але і фінанси не безмежні. спочатку думав Дніпро м брати але у магазинах трохи відбили охоту через те, що є великі проблеми з гарантійним і післягрантійним ремонтом. пішов на базар там один чоловік порадив взяти FOTON CT270 чи 250 серії,мовляв це львівський апарат і служити буде довго(ціна 2700), але ніде більше за нього нічого не чув. може в когось є такий, як він себе зарекомендував???
наперед вдячний. чекаю відгуків
Фотон? Не слышал. С Днипром (ремонтом)-проблемм нет, меняют платами , цена ремонта 3/4 стоимости аппарата(без гарантии). Ну, я бы посоветовал, как и выше вам сказали-по возрастанию цены-Элсва,ИИСТ,ССВА-Самурай,Шмель,Атом....ну , еще Днепровелдинг и Патон. И ремонт местный(Украина) и есть конкретный производитель, а не подвалтулз.Всё сказанное-моё личное мнение.

Svarnoi
30.01.2015, 09:56
доброго вечора, шановні форумани! хочу придбати собі інвертора, але трохи запутався.
треба такого шоб на все життя але і фінанси не безмежні. спочатку думав Дніпро м брати але у магазинах трохи відбили охоту через те, що є великі проблеми з гарантійним і післягрантійним ремонтом. пішов на базар там один чоловік порадив взяти FOTON CT270 чи 250 серії,мовляв це львівський апарат і служити буде довго(ціна 2700), але ніде більше за нього нічого не чув. може в когось є такий, як він себе зарекомендував???
наперед вдячний. чекаю відгуків

На все 100% согласен со всеми предыдущими постами... О Foton вовсе не слышали...Сомневаюсь, что это Львовский аппарат )