PDA

Просмотр полной версии : Реноватор ДНЕПРОМАШ МP-1200



fotokiev
16.01.2015, 14:55
Пользовался ли ктото? Итересует мнения.

bandura
01.10.2015, 22:42
Купив. В багатьох випадках незамінний прилад або точніше одним пристроєм можна замінити дрельку лобзик болгарку гравер(по склу) шліфмашинку і масу всякого ручного інструменту, правда треба докуповувати насадки.Особливо при делікатних роботах і коли мало простору. Скажімо замок в двері в польових умовах(не в майстерні) вкладається пр. за 20 хв.Ну ще викрутку треба(що не замінить то не замінить).А так маючи краба можна і самому наклепати причандалів не по ціні боша.Або для любителів городів, фасолі а також тичок з молодняка смереки, чим найкраще знімається кора(особливо з сухих) без мозолів і гореної пилюки? Ну трохи потім мурашки в руках...Ось думаю ще роторайзер взяти.Щодо українського походження сказати важко не розбирав, але якщо китаєць то з запчастинами думаю проблем не буде. Про заявлену потужність також в вібраційній машинці з ока не прикинеш, працює при тривалішій роботі трохи нагрівається редуктор, але заклинювань в матеріалі не було, насадка може нарітись, так що пальцями краще не пробувати. А так якщо прикинути по ціні то купуєте набір насадок( в мене в комлекті було 6 окрім шліфшкірок в т.ч. так звана "алмазна" півкругла) а в подарок отримуєте реноватор.Реально якщо друзі з піднебесної постараються( німцям на таке не стане фантазії) то при допомозі українських інженерів отримаєм ще насадку для стрижки волосся,шерсті з баранів(наших),зелені з олігархів(різних) якийсь воєнний пристрій, або тупо вібратор (сайт виробника чомусь не працює тому про плани невідомо:)