PDA

Просмотр полной версии : Напівавтомат Рост - хто він?



PnevmaLutsk
18.09.2013, 16:27
Доброго дня всім.
Довгий час варив "темпом" 180 2008р. випуску, апарат халтурний, але вибору не було.
Перемотали транс, ще деякі косяки і соплі виправили - можна сказати влаштовує.
Зараз з'явилось замовлення для зварювання тонкостінного профілю і підвернувся
такий собі інверторний напівавтомат Рост 200 - якщо вийде пізніше закину фото.
Пошуки в інтернеті за цією назвою нічого не дали, але цю марку в Луцьку знають давно.
Продавець каже, що виготовляють в Запоріжжі. Можливо хтось має інфо по цих апаратах?

grozdov
18.09.2013, 16:59
Доброго дня всім.
Довгий час варив "темпом" 180 2008р. випуску, апарат халтурний, але вибору не було.
Перемотали транс, ще деякі косяки і соплі виправили - можна сказати влаштовує.
Зараз з'явилось замовлення для зварювання тонкостінного профілю і підвернувся
такий собі інверторний напівавтомат Рост 200 - якщо вийде пізніше закину фото.
Пошуки в інтернеті за цією назвою нічого не дали, але цю марку в Луцьку знають давно.
Продавець каже, що виготовляють в Запоріжжі. Можливо хтось має інфо по цих апаратах?
Я из Запорожья и занимаюсь продажей сварочных полуавтоматов - тут точно ничего такого не делают:)

PnevmaLutsk
18.09.2013, 19:56
От і фото є.

grozdov
18.09.2013, 22:10
не встречал такого, а надпись "ИнвеНтор"на первом фото как минимум напрягает:)

PnevmaLutsk
19.09.2013, 07:15
не встречал такого, а надпись "ИнвеНтор"на первом фото как минимум напрягает:)

Це точно:D
Але з рекомендацій знайомих зварювальників апарат вартий довіри.
Так чи інакше - сьогодні привозять на випробування такий самий.
Ціна 3500грн. Якщо не буде пломб - зфоткаю нутрощі, може що проясниться.

PnevmaLutsk
19.09.2013, 14:49
Привезли апарат, в загальному - апарат суперовий.
Присутній пульс, регулювання індуктивності - це з того що потрібно для тонкостінного профіля.
Приємний бонус - непогано варить алюмінієвим дротом, правда пористість присутня, але це може бути
і від випробування на поспіх, без зачищання поверхонь.

У інструкції ніякої інформації про виробника - гарантія від забору до пів-року. А хотілося б взнати, чи можна
підключати осцилятор в режимі ТІГ.

П.С. На титульній сторінці посібника з е. - теж "інвентор":D

Альтернативщик
19.09.2013, 18:35
Ждём фото начинки !

ВДИ
20.09.2013, 20:46
Ждём фото начинки !
Надеюсь что это не наш, на постсоветских просторах, изготовления аппарат. Если наш - то я представляю, какими безграмотными людьми он изготовлен, А если китай, что очень даже скорее всего, то я спокоен. Собирают они лучше чем пишут. :p

аСашка
11.07.2014, 22:01
Добрий день, хлопці підкажіть де купити Рост 3-в одному аргон, полуавтомат, сварка на перед дякую.

tsalaj@yandex.ua

PnevmaLutsk
16.07.2015, 14:46
В приват приходять листи з питаннями про купівлю напівавтомату з сабжу - я не продавець:D, і оперативною інформацією про
ціну не володію. Користувався ним мало, фактично тільки випробував - з замовленням не зрослось, у роботі інший апарат.
Хоча такий самий апарат бачу в знайомих - не ремонтувався і працює регулярно в не тепличних умовах.
Це вся інформація, яку я маю про апарат.

Angek
16.07.2015, 15:16
Добрий день, хлопці підкажіть де купити Рост 3-в одному аргон, полуавтомат, сварка на перед дякую.

tsalaj@yandex.ua
Шукайте на OLX, апарати ну дуже рідкісні... А чого іменно він? Якщо така техніка поламається - де будете шукати майстрів, зремонтувати сучасні апарати не так просто, там плати міняти треба, забив у пошук схему апарату, а нічого не найшов... І чого 3 в 1? Ви будете часто варити в аргоні, ПА і РДЗ? Якісний апарат 3 в 1 менше 10 000грн. не може коштувати, інакше всі ці функції там не будуть якісно працювати...

Himidlow
26.03.2021, 06:01
Вітаю товариство)
Чи щось стало більш відомо про цю марку-бренд, що воно таке та як працює?

Николаевич
26.03.2021, 20:12
По ходу желающие купить или узнать об аппарате Рост забанены в Гугле.