PDA

Просмотр полной версии : ОССД-400 Кто использует? Не проходим мимо делимся информацией!



_Georgiy_
03.12.2012, 01:46
ОССД-400

_Georgiy_
03.12.2012, 02:03
Приобрёл не очень давно, пока полёт нормальный)
Смущает только то, что зазор очень маленький нужен для возбуждения, и регулировка угла поджига только одна на мой взгляд действует на качество дуги ,вторая как то пофиг мин. или макс.
Или у меня руки кривоваты?)) Просто хотелось услышать отзывы других Коллег по поводу данного изделия.

mirek
01.10.2017, 01:47
Цікавить як працює, сервіс.
Він підключається до любого ММА?

RomDzhan
11.05.2018, 17:38
Цікавить як працює, сервіс.
Він підключається до любого ММА?
Не знаю чи до любого, напевно до тих, в кого є режим TIG.
От я недавно прикупив його для свого Самурая. Але щось вони не подружилися. Чи то я не шарю...
Виглядало це приблизно як у режимі пульсації коли дуга горить, але не подається ток. Вона де-факто була, але без будь якого результату. Самурай був в режимі тіг, ручку крутив від мін, до макс., на одному місці тримав секунд 3-5, присадочний нєрж пруток навіть не нагрівся. :)
І ще конкретний мінус, що цей осцилятор постійно включає/виключає самурай, коли починаєш і завершуєш варити. А так, як самурай включається не дуже бистро, секунд 5, а в цей час вже йде газ, то у режимі прихваток так не наваришся.
Добре, що виробник порядний і без питань погодився повернути товар в 14 денний термін.