+ Ответить в теме
Страница 38 из 48 ПерваяПервая ... 28 36 37 38 39 40 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 371 по 380 из 480

Тема: Электроды - оценочный лист

  1. #371
    Зарегистрированный
    Регистрация
    15.09.2015
    Адрес
    Донецк
    Сообщений
    1,113
    Сказал(а) спасибо
    420
    Поблагодарили 623 раз(а) в 408 сообщениях
    Цитата Сообщение от ty_70 Посмотреть сообщение
    цу-5 пробовал. котел твердотопливный, корня проходил и перекрывал уонями. и на трансе и днипром
    А у меня Арксэловские ЦУ-5 нормально горели при сварке Днипром, и другим инвертором (с чуть более низким Uхх), а Фрунзенские на инверторе гореть отказались , зажигаются, чуть погорит и тухнет (у них длинная юбка образовывалась ,рвало дугу), а на пром выпрямителе ,где Uхх поболее ,там нормально горят.

  2. #372
    Зарегистрированный Аватар для hummel
    Регистрация
    12.08.2017
    Адрес
    Тернопіль
    Сообщений
    17
    Сказал(а) спасибо
    12
    Поблагодарили 11 раз(а) в 5 сообщениях
    Прочитав всю тему і багато чого взнав. Розібрався (хоч тепер!) про маркування: АНО, УОНИ, що таке Стандарт і Моноліт і т.д.
    Всім дякую...............
    Я - зварювальник-початківець. Хоча почав пробувати зварювати ще майже 10 років тому, але зварював стільки, як професіонал за день, може за два дні зварить (спалив не більше 2 пачок електродів). Варив всякі дрібниці: підремонтував залізний стелаж, в 3-ох хвіртках приварив відірвані завіси, заварив тріщину в сокирі, заварював тріщини в лопатах, в паркані приварив відірвані деталі і інші дрібні ремонти. А також виготовив деякі вироби: решітку на газову плиту, 2 штуки граблів, сапу......
    Користувався зварювальним трансформатором на кг 35-40, що ще дід собі колись зробив. Електроди брав, які залишилися після діда, а також якісь купував. Трансформатор звичайно варив сильно: не було жодних проблем із підпалом, із залипанням. Але мені набридло його тягати і розмотувати 10-метрові кабелі, тому років 5 тому взяв в село з Тернополя трансформатор Einhell Euromaster CEN 150. Його колись (років 20 тому) мій батько привіз із Німеччини вживаний. Ним було важко привчитися, бо набагато слабший, але поступово звик. Від років 2 купував Моноліт РС (АНО-36), зварювало ніби нічого. А на початку літа купив Стандарт РЦ (АНО-21). Продавець казав, що кращі. Я й послухав: досвіду ж нема. От про них можу сказати, що мене нервують: перший раз запалити - велика проблема. Наступні рази вже без проблем.
    Ще подумую здати той старий трансформатор на брухт: там десь 35-40 кг міді має бути, то зміг би купити собі інвертор (десь рік тому був в родини на Кіровоградщині. В дворідного брата інвертор і коли він щось варив, то попробував зробити шов см 5. Який інвертор - не пам'ятаю, а електроди моноліт life 28%. Варити дуже гарно: тихенько шипить і не іскрить!
    Надіюсь, що за мій перший пост на форумі в тему і не зовсім - мене не покарають...
    Последний раз редактировалось hummel; 16.10.2017 в 10:22.

  3. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    lockser (11.01.2020), Лёлик (18.10.2017)

  4. Максимальные скидки на сварочные аппараты Патон для участников форума!
    Всем участникам, и посетителям форума дополнительная скидка на сварочные аппараты Патон.
    Для получение скидки позвоните по одному из номеров и скажите что вы с форума.
    (093) 339-36-83, (099) 406-30-49

  5. #373
    Зарегистрированный Аватар для Микитович
    Регистрация
    09.09.2014
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,091
    Сказал(а) спасибо
    501
    Поблагодарили 574 раз(а) в 387 сообщениях
    hummel
    Да туточки більшість таких. Главное не брать дурного в руки бо буде важко голові.

  6. #374
    Зарегистрированный
    Регистрация
    14.09.2017
    Адрес
    Жовква
    Сообщений
    34
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 17 раз(а) в 6 сообщениях
    А що скажете про Сумські електроди (Ларсен)? Хочу попробувати їхні МР-3, правда пачка 5кг.

  7. #375
    Зарегистрированный
    Регистрация
    12.11.2011
    Адрес
    Техас, Ровенская обл.
    Сообщений
    934
    Сказал(а) спасибо
    1,701
    Поблагодарили 406 раз(а) в 263 сообщениях
    Цитата Сообщение от Apple Посмотреть сообщение
    А що скажете про Сумські електроди (Ларсен)? Хочу попробувати їхні МР-3, правда пачка 5кг.
    нормальные...те же Днипро-М...МР-3 для ржавого и крашеного металла, свежие хорошо горят
    !Я за Вас свою работу делать не буду"!!!

  8. #376
    Зарегистрированный
    Регистрация
    14.09.2017
    Адрес
    Жовква
    Сообщений
    34
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 17 раз(а) в 6 сообщениях
    Цитата Сообщение от Анатолий Посмотреть сообщение
    нормальные...те же Днипро-М...МР-3 для ржавого и крашеного металла, свежие хорошо горят
    Дніпро-М це E6013 що відповідає АНО-21, МР-3 це E6012.

  9. Пользователь сказал cпасибо:

    Анатолий (22.10.2017)

  10. #377
    Зарегистрированный
    Регистрация
    14.09.2017
    Адрес
    Жовква
    Сообщений
    34
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 17 раз(а) в 6 сообщениях
    МАРКА: МР-3
    ПРОИЗВОДИТЕЛЬ (Страна): Україна Плазматек
    ДАТА (Год) ПРОИЗВОДСТВА: 10,2017
    УСЛОВИЯ ХРАНЕНИЯ:
    ПРОСУШИВАЛИСЬ/ПРОКАЛИВАЛИСЬ ПЕРЕД СВАРКОЙ: не сушились
    ДАТА ПОКУПКИ: 10,2017
    ДОСТОИНСТВА: легко запалюються, не рве дугу при зварці, при повторному підпалі так само легко запалються, красивий шов,хороший провар, ціна
    НЕДОСТАТКИ: не просто купити ( не продаються будьякому буд магазині як Моноліти), діаметри тільки від 3мм до 5мм, не герметична упаковка, упаковка тільки від 2,5 кг
    ЛИЧНАЯ ОЦЕНКА (и комментарий):5-
    Виявляється в Плазматека є свій інтернет магазин і до сьогодні була безкоштовна доставка якою я вдало і скористався, бонусом дали каталог продукції сертифікат і накладні. Порівнював з Монолітами. Запалюються з першого разу, повторно теж без проблем (Моноліт з 3-5 разу), дугу не рве, по характеристика наплавка металу мала би бути більша ніж в Моноліта насправді менша, бризг менше ніж в Моноліта. Одним словом вариться простіше. Коштують дещевше (2,5кг 108грн, Моноліт 148грн). Треба буде попробувати ще на міцність шов. Доречі на Моноліти тепер вже не клеють голограми, а просто дають сертифікат в якому номер партії в сертифікаті має збігатись з номером на пачці.
    Последний раз редактировалось Apple; 31.10.2017 в 23:01.

  11. 5 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    Master888 (01.11.2017), Serhii (11.02.2018), Svarnoi (01.11.2017), Анатолий (01.11.2017), Сварной2016 (31.10.2017)

  12. #378
    Зарегистрированный
    Регистрация
    12.11.2011
    Адрес
    Техас, Ровенская обл.
    Сообщений
    934
    Сказал(а) спасибо
    1,701
    Поблагодарили 406 раз(а) в 263 сообщениях
    Цитата Сообщение от Apple Посмотреть сообщение
    МАРКА: МР-3
    ПРОИЗВОДИТЕЛЬ (Страна): Україна Плазматек
    ДАТА (Год) ПРОИЗВОДСТВА: 10,2017
    УСЛОВИЯ ХРАНЕНИЯ:
    ПРОСУШИВАЛИСЬ/ПРОКАЛИВАЛИСЬ ПЕРЕД СВАРКОЙ: не сушились
    ДАТА ПОКУПКИ: 10,2017
    ДОСТОИНСТВА: легко запалюються, не рве дугу при зварці, при повторному підпалі так само легко запалються, красивий шов,хороший провар, ціна
    НЕДОСТАТКИ: не просто купити ( не продаються будьякому буд магазині як Моноліти), діаметри тільки від 3мм до 5мм, не герметична упаковка, упаковка тільки від 2,5 кг
    ЛИЧНАЯ ОЦЕНКА (и комментарий):5-
    Виявляється в Плазматека є свій інтернет магазин і до сьогодні була безкоштовна доставка якою я вдало і скористався, бонусом дали каталог продукції сертифікат і накладні. Порівнював з Монолітами. Запалюються з першого разу, повторно теж без проблем (Моноліт з 3-5 разу), дугу не рве, по характеристика наплавка металу мала би бути більша ніж в Моноліта насправді менша, бризг менше ніж в Моноліта. Одним словом вариться простіше. Коштують дещевше (2,5кг 108грн, Моноліт 148грн). Треба буде попробувати ще на міцність шов. Доречі на Моноліти тепер вже не клеють голограми, а просто дають сертифікат в якому номер партії в сертифікаті має збігатись з номером на пачці.
    Ссылку на лабаз скиньте
    !Я за Вас свою работу делать не буду"!!!

  13. Специальное предложение для участников форума - скидка на оборудование Джасик! Для того, чтобы получить скидку звони по номеру: (097) 591-29-90 и скажи кодовое слово: "сварочный форум".

  14. #379
    Зарегистрированный
    Регистрация
    22.03.2013
    Адрес
    миргород
    Сообщений
    436
    Сказал(а) спасибо
    26
    Поблагодарили 157 раз(а) в 120 сообщениях
    Цитата Сообщение от Apple Посмотреть сообщение
    МАРКА: МР-3
    ПРОИЗВОДИТЕЛЬ (Страна): Україна Плазматек
    ДАТА (Год) ПРОИЗВОДСТВА: 10,2017
    УСЛОВИЯ ХРАНЕНИЯ:
    ПРОСУШИВАЛИСЬ/ПРОКАЛИВАЛИСЬ ПЕРЕД СВАРКОЙ: не сушились
    ДАТА ПОКУПКИ: 10,2017
    ДОСТОИНСТВА: легко запалюються, не рве дугу при зварці, при повторному підпалі так само легко запалються, красивий шов,хороший провар, ціна
    НЕДОСТАТКИ: не просто купити ( не продаються будьякому буд магазині як Моноліти), діаметри тільки від 3мм до 5мм, не герметична упаковка, упаковка тільки від 2,5 кг
    ЛИЧНАЯ ОЦЕНКА (и комментарий):5-
    Виявляється в Плазматека є свій інтернет магазин і до сьогодні була безкоштовна доставка якою я вдало і скористався, бонусом дали каталог продукції сертифікат і накладні. Порівнював з Монолітами. Запалюються з першого разу, повторно теж без проблем (Моноліт з 3-5 разу), дугу не рве, по характеристика наплавка металу мала би бути більша ніж в Моноліта насправді менша, бризг менше ніж в Моноліта. Одним словом вариться простіше. Коштують дещевше (2,5кг 108грн, Моноліт 148грн). Треба буде попробувати ще на міцність шов. Доречі на Моноліти тепер вже не клеють голограми, а просто дають сертифікат в якому номер партії в сертифікаті має збігатись з номером на пачці.
    у них мр-ка раньше именовалась СТАНДАРТОМ, а нынче переименовали на монолит мр-3. и коробку изменили. а электроды те же. проще всего их продукцию покупать на металлобазах АВ-МЕТАЛ групп. на данный момент 99 гривен. можно и по опту найти.

  15. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    Xort01 (01.11.2017), Сварной2016 (01.11.2017)

  16. #380
    Зарегистрированный
    Регистрация
    14.09.2017
    Адрес
    Жовква
    Сообщений
    34
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 17 раз(а) в 6 сообщениях
    у них мр-ка раньше именовалась СТАНДАРТОМ, а нынче переименовали на монолит мр-3. и коробку изменили. а электроды те же. проще всего их продукцию покупать на металлобазах АВ-МЕТАЛ групп. на данный момент 99 гривен. можно и по опту найти.
    - Незнаю як в кого, але в мене на пачці пише "Стандарт" пачка жовтень 2017. На 3-ох металобазах в насїх немає в тому числі і на АВ-МЕТАЛ групп/
    Ссылку на лабаз скиньте
    - що таке лабаз!?
    Последний раз редактировалось Apple; 02.11.2017 в 11:43.

+ Ответить в теме
Страница 38 из 48 ПерваяПервая ... 28 36 37 38 39 40 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения